Sklep Podróżnika

Opinie o Sklep Podróżnika

anonim 2011-09-20 12:54:52
pracowalem tam przez 7 miesiecy w sklepie K1 - narty, ekwipunek podrozniczy. Powiem tak, praca jest ok jako przejściowa. Zazwyczaj zreszta zatrudniaja ludzi we wrzesniu, pazdzierniku by potem sie pozbywac ich w kiwetniu, maju kiedy jest bezruch.Pan(usunięte przez administratora) jest osoba specyficzna, na ktora trzeba brac poprawke, ale tez trzeba uwazac poniewaz caly czas Ci sie przyglada, robi rozne testy, i mowi mocno niezrozumialym jezykiem. Mnie ta praca po 7 miesiacach juz mocno zmeczyla. Generalnie bylismy soba wzajemnie zmeczeni. A polecenie zebym zbieral gowna z pobliskiego trawnika (nie nalezacego do sklepu!!!) dokonczylo wszystko.
sprzedawca 2012-10-03 18:27:45
wszystko prawda.czyli niewielkie zmiany.atmosfera bardzo familijna.zwlaszcza ze obsluga w ramach pracy nieczesto robi zakupy dla domu wlasciciela sklepu.
praca jako przejsciowe zajecie studenckie ,chyba nic wiecej
czarna :* 2014-05-20 10:23:19
Pracowałam kilka lat temu na K1 (przez ok rok) oraz kilka miesięcy na Grójeckiej. Pan P.Ch. jest największym minusem tej pracy - zbieranie psich kup, zakaz siadania przez cały dzień pracy, tłumaczenie się z kilku minut spóźnienia, odsyłanie do domu w momencie przyjścia do pracy "bo nie będzie co robić" (mimo że grafik był wcześniej ustalony i zatwierdzony), niejasne polecenia... Plusy? Reszta załogi :)
kwadryl 2014-12-04 16:43:07
Fatalnie miejsce. Praca bezsensowna, szef to wariat, może na 2-3 miesiące dla studenta. Brak perspektyw, nie rozwiniesz się w tej pracy a być może nawet cofniesz. Pracowałem na Grójeckiej i to co robili koledzy z K1 to jest kpina i dramat. Trzymać się z dala od wariata!
yorgi 2015-03-21 17:28:15
Praca wspaniała łubudubułubudubu niech żyje nasz prezes bo on nikomu nie zalega z płaceniem i zawsze wszystko jest na czas ;)

Jest wspaniale i cudownie i poleciłabym wszystkim tę pracę gdyby nie ta wspaniała atmosfera....
Zbyszek 2015-05-11 15:36:22
Tata nie jest zły. To dobry i uczciwy człowiek i nikogo nie męczy. Bardzo dobra praca. Polecam.
aska 2015-10-15 01:31:04
Szef jakby nie musial to by nikomu nie placil..
Zbyszek 2015-11-16 19:39:52
O tym Sklepie najlepiej nie myśleć w ogóle. Zdrowiej dla psychiki.
qaz 2015-12-01 14:45:05
@sałatek - umowa jest umowna. Jak najmniejsze straty dla pracodawcy.
haha 2016-01-04 21:25:52
Może być umowna.
Nic nie podpisujesz. Pracujesz przez miesiąc, i po miesiącu podpisujesz umowę z datą wsteczną. Jak złamiesz w pracy nogę to nawet nie dostaniesz kasy bo oficjalnie nie pracujesz.

Tak to wygląda. Nic nie możesz negocjować, bo "musztarda po obiedzie". Czasem jest mini premia (+10/20zł w skali miesiąca), czasem pretensje, że sklep (pracowałem w filii a tam może inaczej niż w wielkim mieście) nie zarabia więc kokosów nie zobaczysz.

No i przez kilka miesięcy pracy i "zawierania umów" po miesiącu można się wkurzyć. Na szczęście po jednym sezonie zrezygnowałem.

Więc umowa jak widać może być umowna i nic nie wyciągniesz.
Elzie 2016-05-08 00:05:10
Ale o tym, że właściciel pomaga pracownikom nawet w ich czysto prywatnych problemach nikt nie wspomni( bo nikt wtedy się nie chwali).Najlepiej żeby inni pracowali a ktoś kto po raz pierwszy lub drugi w życiu ma pracę bardzo często jest zdziwiony,że w pracy jednak trzeba pracować a nie siedzieć na fejsie.
Troszkę samooceny i uczciwości:)
Pracowałam kiedyś- fajni ludzie, świetnie dobrane towarzystwo a praca jak każda inna albo się to lubi albo nie.
Nadia 2016-06-02 13:23:11
Zależy czy chcesz pracować w filii czy w Warszawie, bo to dość duża różnica. W filii tak właściwie wypadałoby żebyś znał się na wszystkim w kolejności: księgarnia, sprzęt i na końcu odzież. W Warszawie to zależnie do jakiego sklepu trafisz. W każdym razie, czy to w filii czy to w stolicy przechodzisz szkolenie (z okresem przygotowawczym) zakończone testem lub odpytaniem.
Ogólnie praca jest całkiem fajna. Naprawdę świetni, kontaktowi i pomocni ludzie. Płaca na czas (z możliwością wzrostu stawki odpowiednio co do doświadczenia i pracy jaką wykonujesz). Zniżki pracownicze (naprawdę miejscami atrakcyjne). Wyjazdy na targi, gdzie możesz sobie dorobić. Zdarzają się premię. Elastyczny grafik. Kajakowe spotkanie integracyjne.
Z bossem nie miałam większych problemów. Mówił dość zwięźle i na temat (oprócz gawędziarskich wstawek). Czasami tylko trzeba na niego brać poprawkę i jak w każdej pracy zdarzają się jakieś niedomówienia i konflikty, ale raczej były w miarę szybko zażegnane. Z tego co słyszałam zdarzają się jakieś dziwne akcje czasami (noszenie jakiś rzeczy, składanie, problemy z umowami i dość dziwaczną miejscami realizacją zamówień), lecz wszystkim nie da się dogodzić. Zawsze coś będzie nie tak jak trzeba a firma jest dość duża. Bardziej trzeba obawiać się Pani prawej ręki szefa, która stoi na straży działania firmy.
Sama praca? Jest co robić i raczej nie ma chwili nudy. Sporo klientów (zależnie od okresu w roku), wysyłanie/odbieranie paczek, montaż wiązań do nart, eksponowanie towarów, prace internetowe, realizacja zamówień itp. Jest możliwość przerwy.
Mogę polecić tę pracę szczególnie studentom, którzy chcą sobie dorobić i nabrać doświadczenia w pracy. Przyjdź, rozejrzyj się, podpytaj i sprawdź sam czy chciałbyś tam pracować. Trzeba się przekonać samemu
N 2016-07-26 01:31:23
Potwierdzam, sama pracowałam w filii SP i po miesiącu pracy dostałam wykaz terminów geograficznych do wykucia (tzw. geograficzne smaczki), które musiałam zdawać na specjalnym teście w K2. Ponadto wysłano mnie na tygodniowe szkolenie do Warszawy i w każdym dziale musiałam przepracować dwa dni. Najlepiej wspominam sobie pracę na K1, aczkolwiek w każdym z działów pracują super ludzie :)
Podsumowując, po przepracowaniu w sp pół roku nauczyłam się więcej niż przez cały okres swojej edukacji ;) Trzeba przyznać, że faktycznie sajgon z tymi umowami i w niektórych przypadkach płacą (szkoda mi ludzi, którzy wiedze mają ogromną i doradzą świetnie każdemu klientowi, a zarabiają tyle co w żabce), ale co jak co pod względem szkolenia pracowników SP nie ma sobie równych...
ela 2016-07-29 18:36:37
a teraz sa jakieś aktualne oferty pracy i przyjecia? wiekszosc ocenia pozytywnie
Zostaw swoją opinię o Sklep Podróżnika - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Podróżnika