Madama Sp.z o.o.-zakład przetwórstwa drobiowego

Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie o Madama Sp.z o.o.-zakład przetwórstwa drobiowego

obserwator były pracownik 2015-02-01 20:00:14
Nigdy więcej szok poniżanie zastraszanie,makabra idziesz do pracy pod strachem zwolnią czy nie niczym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] odradzam pracować tammmm.
A 2015-02-07 13:38:28
Gdzie jest PIP? Tak jak tu traktują pracowników to chyba nigdzie w kraju. Potwierdzam opinię przedmówcy.
:-) 2015-03-20 21:21:36
Jest to piękny nowy zakład. Szczerze mogę polecić tego pracodawcę :-) a niestety jak wszędzie trzeba pracować w końcu pracodawca za coś płaci i raczej ma to być praca wykonana a nie tylko obecność w pracy .
BYW 2016-04-20 18:37:08
Semka czy w Madmie są jakieś wolne stanowiska? Szukam jakiś ofert ale chyba cisza u nich albo nie mają zapotrzebowania by the way powie ktoś jak wygląda u nich wypłata? Chyba to najważniejsza kwestia jaka mnie interesuje
Zostaw swoją opinię o Madama Sp.z o.o.-zakład przetwórstwa drobiowego - Ostrowiec Świętokrzyski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Madama Sp.z o.o.-zakład przetwórstwa drobiowego