Opinie o European Media Group Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy European Media Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie European Media Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o European Media Group Sp. z o.o. w Poznań

Jak wygląda ścieżka kariery w European Media Group Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie European Media Group Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Hello Nowy wpis

Nic nie jest dodatkowo placone. Praca w weekendy to normalka(usunięte przez administratora)

Czy pracodawca European Media Group Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

pick Nowy wpis

Trudno o motywacje - pracownicy sa tam po 2-3 miesiace:)

Dariusz

Co wchodzi w skład socjalny ? Jakieś fajne benefity są ?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie European Media Group Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Aleksander

Wiesz co, opinie mogą być usuwane tylko jeśli są niezgodne z regulaminem np. wulgarne. Warto się z nim wcześniej zapoznać. Napisz zgodnie z zasadami, jakie są Twoje doświadczenia i opinia o tej firmie?

Lolek

Zastanawiające jest to milczenie. Szkoda gdyż liczyłem na informacje od pracowników.

Widzę, że jakaś "życzliwa osoba" chowająca się za pseudonimem zbliżonym do mojego wylewa swoje frustracje na temat firmy w której miałem przyjemność pracować. Anonimie bądź odważny, podaj swoją godność i nie chowaj się za moją osobą. Czasami lepiej być cicho i udawać głupiego, niż napisać coś i rozwiać wątpliwości. W Internetach nikt nie jest anonimowy i miej to proszę na uwadze. Kasuj te głupoty i zacznij żyć swoim życiem, bo w innym przypadku spotka Ciebie zasłużona kara. Pozdrawiam moją ulubioną redakcję EMG oraz samą Panią Prezes. M.

Sylwia

Wypowiedź użytkownika @Teri jest zbyt lakoniczna i na pewno nie dostarczająca żadnych informacji o tym, jak w rzeczywistości wygląda praca w European Media Group. Oczywiście szanujemy fakt, że podzielasz jej zdanie. Dobrze, iż w tej firmie można dużo się nauczyć - to na pewno zachęci potencjalnych kandydatów. Przyjmują zatem osoby dopiero po studiach?

Sylwia

Dziękuję w takim razie na uściślenie tego, co miałeś wcześniej na myśli. Jednak każdy może mieć różne zdanie - nawet jeśli chodzi o tego samego pracodawcę. W związku z tym może wiesz, czy European Media Group planuje w najbliższym czasie przyjęcie paru nowych osób do pracy? Proszę Cię o rzetelną odpowiedź.

Sylwia

@Waldi Jak najbardziej, firma European Media Group funkcjonuje normalnie. Chciałbyś wziąć udział w rekrutacji? Na paru ważniejszych portalach z ofertami widziałam, że poszukują pracowników, a zatem może warto byłoby spróbować. @Teri Skąd takie wnioski? Wyżej wspomniana firma istnieje i nadal się rozwija.

Ewelina

Czy tak dobrze się pracuje, że w obawie przed nowymi nic nie piszecie?

Zostaw merytoryczną opinię o European Media Group Sp. z o.o. - Poznań

European Media Group Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 11 ocen.

European Media Group Sp. z o.o.