Skandia Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Skandia Group Polska Sp. z o.o.

admin 2015-08-05 21:53
Wypowiedz się jaka atmosfera pracy panuje w firmie Skandia Group Polska Sp. z o.o.. Od Twojego komentarza wiele zależy.
Robert 2016-06-14 08:57
Firma skandaliczna wielkie obietnice a robią pijakami i Ukraińcami jedno wielkie dziadostwo,serwis nie istnieje jakość wykonań zerowa zdecydowanie nie polecam, prowadzący dyrektor kompletny cham i ktoś kompletnie bez pojęcia o czym kolwiek. Zdecydowanie nie polecam.
Piotr 2016-07-08 21:18
Zgadzam sie. Wycena nieczytelna,montaz pozal sie boze. Pracuja sami prawie ukraincy. Robota bardzo zle wykonana i zadaja za to bardzo duzo.Nie polecam
EWA 2016-08-05 21:32
Kompleksowy montaż pompy ciepła NIBE1245-10kW oraz montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych i ogrzewania podłogowego.Wszystkie roboty wykonano w terminie.Pozytywnie oceniam jakość robót.Zatrudniają wykwalifikowanych pracowników,co można zauważyć podczas wykonywanych prac, oceniając ich jakość robót.Ich prace zostały wykonane zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończone.POLECAM FIRMĘ SKANDIA JAKO SOLIDNEGO I KOMPETENTNEGO WYKONAWCĘ.
D.Z 2016-09-21 11:35
Firma skandal grób
Paweł 2016-11-30 11:07
W mojej, jak i moich znajomych opinii to dobra, solidna firma. Zastanawiam się tylko, kto wypisuje te brednie w komentarzach. Konkurencja? Mam wielu znajomych którzy znają tą firme, i nikt nie miał do niej zastrzeżeń.
Grzesiek 2016-12-02 14:42
Na atmosferę w firmię nie ma co narzekać. Wszyscy są chętni do pomocy, nie ma 'zgrzytów' między pracownikami. POLECAM
Lena 2017-01-17 15:20
Stracone nerwy, pieniądze . Nie ma z kim tam rozmawiać, jakości wykonanej instalacji szkoda słów. Tak niekompetentnej firmy nie widziałem. Przemyśl to zanim się do nich odezwiesz !!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Skandia Group Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skandia Group Polska Sp. z o.o.