PRINT PARTNER Sp.j.

Radom

Opinie o PRINT PARTNER Sp.j.

P.... 2014-11-15 15:23:59
atmosfera niczym w zakladzie pogrzebowym .Brak kompetencji szefa poraza a Pani prezes kija polknela. Nie szanuja pracownikow
A... 2014-11-16 21:57:39
P... prawdę pisze. Szef potwornie niekompetentny, struga wszechwiedzącego, ale na każdym kroku szczególnie jeśli chodzi o tematy branżowe okazuje się ignorantem. Pracowników zmieniają jak rękawiczki. Faktem jest że nie szanują pracowników.
Ex 2015-01-22 15:41:24
Rotacja pracowników mówi sama za siebie. Firma dla desperatów lub na przeczekanie i znalezienie lepszej pracy.
abcd 2015-02-22 21:30:44
Zastanawiam się nad aplikowaniem.
W ogłoszeniu są podane zarobki od 2800 do 5000 PLN (brutto)podstawa + premia (prowizja), czy jest to możliwe, czy to tylko ściema biorąc pod uwagę powyższe komentarze.
Czy naprawdę atmosfera tam jest taka jak opisujecie?
Czy naprawdę są organizowane szkolenia dla pracowników?
Na czym polega gotowość do wyjazdów służbowych? Od czasu do czasu czy całe życie w drodze ?
Co to dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań poligraficznych? Są szkolenia, czy mogę sobie popatrzeć w katalogach i na internecie jak najnowocześniejsze rozwiązania poligraficzne wyglądają.
Czy jest duża rotacja pracowników?
Proszę o jak najwięcej informacji czy warto się tą firmą interesować.
Dziękuję Wam wszystkim za pomocne wpisy.
lb 2015-09-16 19:41:58
Od początku 2015 roku skład firmy się ustabilizował i stanowi go zgrana ekipa bardzo wartościowych ludzi. Wzajemne relacje uległy zdecydowanej poprawie.

Zarobki:
W moim przypadku pensja była adekwatna do wykonywanej pracy. Pieniądze wypłacane zawsze na czas na konto bankowe. Warunki pracy i wypłata zgodne z umową.
zorientowany 2015-11-26 23:19:00
poal, jakie usługi drukarskie? :) widać, że nic nie wiesz o tej firmie. Firma nie oferuje usług drukarskich, poligraficznych itp. "Ludzie są zadowoleni i czasem mają zniżki no i pracownicy oczywiście też mają." - Ta firma obsługuje tylko inne firmytj. drukarnie, introligatornie itp. a nie detalistów. Same bzdury piszesz.
z.ubawiony 2015-12-29 12:02:27
A co to za idiotyczne pytanie ?
Firma jest mała, zatrudnia kilka osób, a Ty pytasz na forum o premie świąteczne ??
Pytaj u źródła lub kolegów z pracy. Osobiście życzę jak najwyższej premii lub tradycyjnej kolacji oraz oczywiście lepszej komunikacji z "górą" abyś nie musiał pytać o premię w przyszłości ludzi z poza firmy :)
lęk wysokości 2016-09-24 12:20:52
na czas to rozumiem, pochwalam i popieram, ale kwestia czy jest na co czekać:) w sensie ciekawi mnie jaka jest przeciętne wynagrodzenie w tej firmie i czy wysokie
Zostaw swoją opinię o PRINT PARTNER Sp.j. - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRINT PARTNER Sp.j.