Opinie o Energy Minerals w Skarżysko-Kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Energy Minerals. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Energy Minerals na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energy Minerals w Skarżysko-Kamienna

Driver Nowy wpis

Nie polecam, pracowałem na zbiorniku w Rociborzu. Wielki kierowniczek nie miał szacunku do ludzi kompletnie. O wymianę opon było trzeba non stop się prosić, a jak się już zgodził to kupował nade in china (usunięte przez administratora) Auta (usunięte przez administratora) ledwie jeździło. Omijać szerokim łukiem!

były

witam, chciałem wszystkich ostrzec przed tymi oszustami, pracowałem tam jakiś czas temu na raciborzu za 50zl dziennie za ok 15 godzin pracy, nie licząc remontów po godzinach np, wymiana kół oczywiście na stare używane bo nowych nie kupowali, stanowczo odradzam, to (usunięte przez administratora) za miske ryżu, pozdrawiam darmozjada Tomasz P. absolwenta szkoły nr4 przy ulicy żurawiej

kierowca
@były

możesz napisać co się dzieje w tym Raciborzu ?? przez telefon dostałem informacje o zarobkach w granicach 200-300 zł za dzień czy jest w tym coś prawdy ??

Jon
@były

Ty wieśniak naucz się pisać.

Nieznany Nowy wpis

A ty gdzie pajacu kończyłeś chyba 10 tke

Ula Nowy wpis

Czy można tu odbyć staż?

Norbert

Może kiedyś nie było dobrze, najważniejsze , że firma stara się i mozna polecić pracę.

Driver81 Nowy wpis
@Norbert

Ostatnio ogłaszają się na jazdę wywrotkami. Ogłoszenia długo widnieją na olx, jak to jest, brak chętnych?

Czy po rozmowie w Energy Minerals rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Borewicz07

Ostatnio pojawiło się ogłoszenie, praca po UE w systemie 2/2, 2 tygodnie w pracy, 2 w domu.

Alicja

W wymaganiach pracy kierowcy firma energy minerals umieściła jeden z wielu warunków: umiejętność kiprowania („patelnie”). Może ktoś wytłumaczyć mi i pozostałym osobom na forum co to znaczy? I na czym ta umiejętność polega?

Borewicz07
@Alicja

Dotyczy naczepy wywrotki. "Kiprownie" to podnoszenie wywrotu i zrzucenie jej zawartości np.kruszywo, masa bitumiczna...

Alicja

@SzoferZawodowy2017 czy ogólnie ta atmosfera w firmie wiąże się z wypłatami? Gdyby były one na czas i z premiami to pracowałoby się lepiej? Ktoś próbował rozmawiać z szefem na ten temat? Firma energy minerals ma teraz ofertę na kierowcę (http://www.energyminerals.pl/praca), dlatego to jest bardzo ważna informacja dla tych, którzy aplikują na to stanowisko.

kierowca1

Najgorsza firma w jakiej pracowałem ,szef nie szanuje ludzi praca jak w kołchozie praca po 14-16 godziń i maksymalnie zarobisz 150-170zł, szef zawsze nie zadowolony,co do aut to na patelni to opony łyse ,samochody nie sprawne,kierownik pan Tomek ma wielkie mniemanie o swojej osobie jakby prawa ręka szefa a tak naprawde to nadaje się do zmiany koła z łysego na łyssze.Praca dobra dla Romunów czy Ukrainców.

SzoferZawodowy2017
@kierowca1

Pracowałem w tej firmie prawie ponad rok ! zgadzam się w 100%. Zero szacunku do ludzi, pracowników traktują jak śmieci. Najlepiej jakby wszyscy pracowali charytatywnie albo urząd pracy im płacił, bo szefostwu bardzo ciężko się rozstać z pieniędzmi przy wypłatach. Najpierw były obietnice o premiach od wyników, obrotów itp. ale gdy przychodziło do wypłaty to co miesiąc ta sama gadka i wielki ból (usunięte przez administratora) Szefostwo wiecznie nie zadowolone, wielka Pani kierowniczka transportu tak samo, zgrywa nie wiadomo kogo, a tak naprawdę jej słoma z butów wystaje. Oni zawsze mieli problem, zawsze coś nie tak, cały czas szukają pretekstu żeby obciążyć kierowce kosztami za naprawy, spalanie, różnice w kilometrach itp. i uszkodzenia których tak naprawdę ci kierowcy nie zrobili. Znam takich przypadków co najmniej kilka, mam cały czas kontakt z ludźmi którzy tam pracowali. Naprawdę odradzam wszystkim... Prace jaką oferuje EM jest dosłownie tylko dla desperatów albo przybyszów za wschodniej granicy :D z tego co słyszałem od znajomych ostatnio nawet Ukraińcy którzy tam pracują maja już dosyć i się zwalniają :D PS. Energy Minerals koniec jest jest już bliski...

Alicja

Pracujesz w energy minerals? Opowiedz nam więcej o obecnie panujących warunkach pracy, atmosferze, oferowanych dodatkach do pensji w firmie. Chętnie poznamy Twoją opinię.

DS

Ostatnio to pojawily się oferty chociażby na okręgowych menedżerów sprzedaży. Oprócz podstawy doliczają jeszcze odpowiednie prowizje, to rzeczywiście mogą z tego wyjść dość wysokie zarobki teraz. Pewnie i wypłata jest jeszcze terminowa, czyż nie? Pozdrawiam

xxx

Witam panowie. Możecie mi powiedzieć coś na temat tej firmy a dokładnie na temat jazdy w tym Raciborzu ?? Od pewnego czasu myślę nad przyjęciem się do tej firmy na "patelnie" oczywiście dzwoniłem tam i ciągle przyjęcia są. Jakie tam są zarobki bo z rozmowy wynikło że od 200 do 300 zł za dzień czy to jest tylko gadka czy jest w tym coś prawdy.

Józef

Witam wszystkich obecnych i byłych pracowników Energy, mam pytanie, co dzieje się teraz z byłym dyrektorem Tomaszem P? Ostatnio był widziany jako kierowca u nich na zagranicy? Czy ktoś coś wie? z góry dziękuje i pozdrawiam

były

buki, ponieważ łudziłem się nadzieją na poprawę, tak jak cały czas mi wmawiali, np: -"sezon dopiero się zaczyna...", -"w przyszłym miesiącu planujemy podwyżki..." itp. itd. nigdy nie chcieli rozmawiać na temat pieniędzy, zawsze słyszałem " jakoś się dogadamy, proszę się nie martwić..." oraz "ile kursów Pan zrobił i dlaczego tak mało...". mi udało się od nich uwolnić a wszystkich ostrzegam, pozdrawiam

Don jon

Od kwietnia wprowadzony nowy system płacy 6 e za godzinę jazdy załadunki i rozładunki za darmo auta to już sam szrot ledwo jeżdżą a wymagania straszne

szybki

Spróbować zawsze można, w szczególności jeśli jest się bezrobotnym tak jak ja. Długo szukałem czegoś konkretnego i wydaje mi się że Energy Minerals jest tym na co czekałem. Posiadają ciekawą ofertę pracy na stanowisko Kierowca. Ciekaw jestem czy będzie duża konkurencja i ile osób może startować na jedno miejsce. Wiecie może coś w tej sprawie ?

arni

Wiesz, ciężko powiedzieć pewnie czy to pozory czy nie, Aneks, nalejepiej byłoby przekonać się na własnej skórze jak tam jest. Energy minerals organizuje dostawy wysokiej jakości kruszyw, piszą że mogą się dostosować do klienta i jego oczekiwań, więc są pewnie bardzo elastyczni. swoją drogą sam myślę czy by nie spróbować

aneks

Co to niby za przypadki, że rece same opadaja? Pytam bowiem nie pracuje w energy minerals, to i nie mam pojęcia co sie dzieje wewnątrz firmy. Z zewnątrz wygladaja mi na całkiem dobra firme, ale czy to aby nie tylko pozory? Jak na dzień dzisiejszy wygląda sprawa z kierownikiem? Miły człowiek, czy nie bardzo?

stary

Panowie nie mam nic do czynienia z transpotrem i nie znam tej firmy ale to co wypisujecie na forum to żal d..pe ściska, najlepiej to nie mieć kierownika i bata nad sobą, pracować na godzinę nie na akord, z każdej dniówki ,,zaoszczędzić'' karnister paliwa i ciągle narzekać że jest żle. Jest wolny rynek każdy kierowca jak uważa sie za fachowca i takiego pokrzywdzonego może zakupić czy pobrać w komis auto pod zastaw poszukać pracy i pracować na swój rachunek i wtedy zmieni poglądy. Niezadowolonym polecam ,,WTÓRPOL'' , bo ta firma jest chyba Skarżyska i tam się ,,wyśpicie''.

driver

Pieniądze nieciekawe ale wypłacalni w 100%. Na tematy poruszane się nie wypowiadam. To jak z byłą żoną..... Jak ci się nie podobała to po co z nią siedziałeś :-))) Szerokości...

Łysy

koledzy powie ktoś jak jest w tej firmie czy sa wyplacalni bo chce sie tam zatrudnic

Zostaw merytoryczną opinię o Energy Minerals - Skarżysko-Kamienna

• Jak się pracuje w Energy Minerals?

Zobacz opinie na temat firmy Energy Minerals tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Energy Minerals
2.5/5 Na podstawie 23 ocen.
  • ul. Rejowska 99
    26-110 Skarżysko-Kamienna