Opinie o MAG-POL w Piastów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MAG-POL. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MAG-POL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAG-POL w Piastów

party Nowy wpis

Ale dobrze, że atmosfera normalnie dopisuje kadrze.

maryśka Nowy wpis

może was to zdziwi kochani forumowicze ale ja również jestem pasjonatką tego typu sprzętu i pojazdów co Jacek, czy w takim razie powinnam pójść do pracy do MAG-POL proszę napiszcie. to moja nogromna pasja ale bardzo się boję że firma zabije we mnie pasję i moje hobby stanie się zarobkową rutyną, pozdrówka

jacek Nowy wpis

no własnie ja sam teraz sie zastnawiam czy by nie podjąc pracy w jakiejś firmie większej tego typu, bo interesuje sie tutaj ciągnikami sidłowymi i generanie cała ich konstrukcją, wiec to chyba byłaby firma dla mnie tak naprawde. Czekam jeszcze na jakieś swiże komentarze odnośnie pracy u nich bezpośrednio.

piki Nowy wpis

Czy chodzi o MAGPOL- bezpośredni importer samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych , naczep oraz innych pojazdów?? Co sie dzieje ze brak jest komentarzy?? Jak funkcjonuje firma i czy mozliwe jest jakies nowe przyjecie w najblizszym czasie do pracy?? Nie wiem do konca czy o ta firme chodzi o ktorej ja mysle....

Brałeś udział w rekrutacji do MAG-POL. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
kinga

cisza czasem oznacza, że wszystko jest spoko i nie ma na co narzekać :P mam racje, ktoś jest w temacie i może napisać?

xxxxxxx

panowie ja tak samo pracowałęm kilka miesiecy w tej firmie za kazdym razem wypłata sie spuznia pare dni w tamtym mięsiacu czekałem 19 dni w tym tak samo jak dzwonie do szefuw to nie odbieraja rzadnei odpowiedzi nie ma juz nerwy siadaja jak tyle dni pod rzad sie sprawdza wypłate najgorsze ze aby sie słyszy ze jutro bedzie ciagle nic innego nie polecam absolutnie tam pracowac

Panie Pracuś z całym szacunkiem czy też byś tak pisał jakby wypłata twoich pieniążków przedłużała się w nieskończoność????????? ja swoją wypłatą kredytowałem pracodawcę pewnie spytasz jakie opóźnienie -nie 1-2 dni tylko 2-3 miesiące dochodzi do tego że pracujesz za darmo z nadzieją że w końcu doczekasz się całego wynagrodzenia boisz się odejść bo wiesz że nie odzyskasz tych pieniędzy- dlaczego bo pracujesz bez umowy!!!!!!!!!!!!!!!

pracuś

O którą właściwie firmę chodzi? Szkoda, że skoro odnosisz się personalnie do osoby, sam nie przedstawiasz się z nazwiska. Należy przypuszczać, że gościu miał podstawy do takiego działania. Niestety, postawa roszczeniowa nadal mocno jest zakorzeniona w naszym społeczeństwie i niektórzy nadal kultywują stanowisko "czy się stoi, czy się leży... kasa i tak się należy". Jak na razie szerzy się grono partaczy, którzy chcieliby zarabiać za swoje nieudacznictwo! Ludzie weźcie się wreszcie do rzetelnej pracy!

bruneta

Uff.Dzięki ludziska za te wpisy na forum,bo już miałam tam wysłać cv,na szczęście w porę zobaczyłam te negatywne wypowiedzi.Obecnie ta firma szuka pracowników na portalu (usunięte przez administratora) .Powodzenia Wam (na forum) życzę w dalszych poszukiwaniach pracy

xxx

A ta firma to ochroniarska czy też jakiś inny badziew na który narzekacie ? bo już się pogubiłem .

ostrzeżony

Dzięki za te opinie..... Właśnie miałem odpowiedzieć na ich ofertę pracy. I wszystko jasne....

basia

Zgadzam się z tymi opiniami ale w końcu przyjdzie kryska na matyska

wojtas

właśnie chciałem przyjść tam do pracy ale znalazłem tą opinię i teraz mam poważne wątpliwości. Jeśli jest tak jak mówisz to porażka. Myślałem że mam do czynienia z POWAŻNĄ firmą!!!!.A do tego nabrałem wątpliwośći bo zmienia strony z ofertami!!!.

dak

a jak ta firma wogule pracujei ile oni mają na obiekcie KAUFLAND

Zostaw merytoryczną opinię o MAG-POL - Piastów

MAG-POL