SALON FRYZJERSKI ,,NEW STYLE"A . DANEL

Górki Wielkie

Opinie o SALON FRYZJERSKI ,,NEW STYLE"A . DANEL

Andrzej 2014-05-08 13:40:52
Bardzo wysokie ceny. Salon bardzo brzydki. Jakość usług bardzo słaba. Nie polecam!!!
Andrzej 2014-05-08 13:40:56
ZUZANNA 2014-07-27 20:02:19
Nie zgadzam się z tą opinią jestem stałą klientką tego salonu ,moje znajome i koleżanki też .Polecam nie ma lepszego salonu w okolicy .
krysia 2014-07-27 21:25:17
Wysoka jakość usług wydaje mi się że komuś zależy na złej opinii tego salonu w salonie jest bardzo mila obsługa nie zdarzylo sie podczas mojej wizyty żeby bylo brudno wręcz przeciwnie jestem klientką od 11 lat i zawsze bylam zadowolona
Klaudia 2014-10-31 19:01:01
Nie wiem co przeszkadzało panu Andrzejowi, ale chodzę do tego salonu już od 3 lat i zawsze jestem zadowolona. Ceny są niskie. Polecam bardzo dobry zakład.
ELIZA 2014-11-04 18:19:39
WŁAŚNIE WRÓCIŁAM Z SALONU P.ANI .JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z FARBOWANIA PO RAZ PIERWSZY MAM KOLOR JAKI CHCIAŁAM .SALON POLECIŁA MI MOJA KOLEŻANKA .GORĄCO ZACHĘCAM DO SKORZYSTANIA Z USŁUG
IK 2016-04-10 19:22:12
Salon ładny i czysty, ceny niskie, ale co z tego skoro umiejętności pracownika zerowe. Jeszcze żaden fryzjer nie zrobił mi takich schodów i dziur na włosach, o różnicy w długości miedzy jedną stroną a drugą już nie wspominając! Włosy były tak "wygryzione", że czeka mnie jeszcze co najmniej jedna korekta, by to wyrównać - niestety muszę poczekać aż odrosną, by móc dalej poprawiać! Pani która mnie obsługiwała nie ma zielonego pojęcia o cieniowaniu, a najgorsze jest to że sama je zaproponowała!
kamila 2016-05-21 11:47:50
Teraz o dobry salon fryzjerski, z profesjonalną załogą fryzjerów jest bardzo ciężko. Fajnie, że w tym miasteczku otworzyło się tak profesjonalne miejsce.
Zostaw swoją opinię o SALON FRYZJERSKI ,,NEW STYLE"A . DANEL - Górki Wielkie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SALON FRYZJERSKI ,,NEW STYLE"A . DANEL