SALON FRYZJERSKI ,,NEW STYLE"A . DANEL

Górki Wielkie

Opinie o SALON FRYZJERSKI ,,NEW STYLE"A . DANEL

Andrzej 2014-05-08 13:40
Bardzo wysokie ceny. Salon bardzo brzydki. Jakość usług bardzo słaba. Nie polecam!!!
Andrzej 2014-05-08 13:40
ZUZANNA 2014-07-27 20:02
Nie zgadzam się z tą opinią jestem stałą klientką tego salonu ,moje znajome i koleżanki też .Polecam nie ma lepszego salonu w okolicy .
krysia 2014-07-27 21:25
Wysoka jakość usług wydaje mi się że komuś zależy na złej opinii tego salonu w salonie jest bardzo mila obsługa nie zdarzylo sie podczas mojej wizyty żeby bylo brudno wręcz przeciwnie jestem klientką od 11 lat i zawsze bylam zadowolona
Klaudia 2014-10-31 19:01
Nie wiem co przeszkadzało panu Andrzejowi, ale chodzę do tego salonu już od 3 lat i zawsze jestem zadowolona. Ceny są niskie. Polecam bardzo dobry zakład.
ELIZA 2014-11-04 18:19
WŁAŚNIE WRÓCIŁAM Z SALONU P.ANI .JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z FARBOWANIA PO RAZ PIERWSZY MAM KOLOR JAKI CHCIAŁAM .SALON POLECIŁA MI MOJA KOLEŻANKA .GORĄCO ZACHĘCAM DO SKORZYSTANIA Z USŁUG
IK 2016-04-10 19:22
Salon ładny i czysty, ceny niskie, ale co z tego skoro umiejętności pracownika zerowe. Jeszcze żaden fryzjer nie zrobił mi takich schodów i dziur na włosach, o różnicy w długości miedzy jedną stroną a drugą już nie wspominając! Włosy były tak "wygryzione", że czeka mnie jeszcze co najmniej jedna korekta, by to wyrównać - niestety muszę poczekać aż odrosną, by móc dalej poprawiać! Pani która mnie obsługiwała nie ma zielonego pojęcia o cieniowaniu, a najgorsze jest to że sama je zaproponowała!
kamila 2016-05-21 11:47
Teraz o dobry salon fryzjerski, z profesjonalną załogą fryzjerów jest bardzo ciężko. Fajnie, że w tym miasteczku otworzyło się tak profesjonalne miejsce.
dagmara z gorek wielkich 2017-01-11 09:24
Obecnie mieszkam w Niemczech wczesniej mieszkalam w Katowicach. I jedyne co moge powiedziec, to to, ze jakosc uslug u Pani Daniel jest na bardzo dobrym poziomie. Jezeli ktos pragnie czegos lepszego to polecam mu Krakow lub Warszawe! Tam placimy od 1.000 Zloty za wizyte u fryzjera.
Pati 2017-03-09 21:55
Z tym tysiącem to Pani poszalała to raz, a dwa to że salon jest prowadzony na wiosce nie oznacza, że jakość usług może być niższa niż w dużych miastach. Niższe ceny niż w mieście też nie powinny wpływać na jakość wykonywanych usług!
A jak komuś brakuje warsztatu to trzeba się podszkolić a nie wykonywać usługi nieprawidłowo za niższą cenę czy też tłumaczyć to wioską.
Pati 2017-03-09 22:00
Niestety miałam podobnie. Włosy były do poprawki i to sporej. Była to moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym salonie.
Katarzyna Cekliniak 2017-03-28 22:12
Polecam. Chodze do salonu tak czesto jak to mozliwe nigdy nie mam pomyslu na fryzure i wychodze w 100% zadowolona. Czysto bardzo milo. Jeszcze raz polecam.
Zostaw swoją opinię o SALON FRYZJERSKI ,,NEW STYLE"A . DANEL - Górki Wielkie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SALON FRYZJERSKI ,,NEW STYLE"A . DANEL