MDM NT SP. Z O.O.

Cieszyn

Opinie o MDM NT SP. Z O.O.

zenek 2014-07-01 13:27
Mdm nt. w Bielsku jeżeli chodzi o magazyn to jest MASAKRA.
Chaos totalny, wymagania na rozmowie ogromne. człowiek przyjmuje się niby na Magazyniera a pracuje jako zwykły pakowacz FRAJER!! (usunięte przez administratora)
Herbafix 2014-07-02 21:48
Zenek czy kiedy składałeś aplikacje na magazyniera to powiedziano Ci, że pakowacz i magazynier to połączone stanowiska? Bo mnie właśnie tak to wytłumaczono, gdy składałem CV na magazyniera, a okazało się, że potrzebują pakowacza-magazyniera. Jak jest z zarobkami tak naprawdę? Bo na rozmowie obiecują wiele...
zenek 2014-07-04 20:59
łaśnie że nie było mowy o pakowaniu ani słowa! a z zarobkami to ostatnie 2 m-ce zarabiamy po 1300zł na ręke za naprawde nie najlżejszą prace bo pakuje się
paczko-palety po 100, 200,a nawet i 600kg.
1300zł dlatego że premia w wys. 650zł jest uzależniona od tego czy w danym dniu wyszły wszystkie paczki.
ALE NIE MASZ WPŁYWU NA TO ILE PACZEK W DANYM DNIU TRZEBA WYSŁAĆ!! i czasami jest to fizycznie nie możliwe do wykonania!!
Naprawde nie polecam! Chociaż spróbować nie zaszkodzi?!!
wawa 2015-01-11 12:35
Tu liczy się tylko ilość i podnoszenie norm im więcej tym lepiej dla .....
lolo 2015-05-05 11:19
szczerze nie polecam, odnośnie wypłat to prawda zajob za grosze
Marcin 2015-06-24 08:46
Praca nie jest taka zła ,najgorzej robić na pięterku gdzie nie ma powietrza świeżego, aktualnie od maja 2015r stawki minimalne są podniesione i nigdzie tyle nie zarobisz w żadnej fabryce na pierwszej umowie tak jak daja w mdm , ogolnie mówiąc na 1 umowie można zarobić niecałe 2
Pilne:) 2015-08-19 13:31
Hej:) Czy ktoś z pracujących w MDM w Bielsku jeździ może z okolic Pisarzowic, Kęt, Kóz? Pilne:)
hans 2016-03-28 19:42
nieprawda są miejsca na elektryka
jios 2016-05-17 17:31
Sam kierownik musi mieć ponad 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
Edyta 2017-09-06 15:06
Obecnie MDM NT , poszukuje Przedstawicieli Handlowych, warunkiem dołączenia do zespołu jest posiadanie wykształcenia ekonomicznego lub technicznego, posiadanie prawa jazdy oraz znajomość angielskiego. To nie są wysokie wymagania, czy ktoś aplikował? Może napiszecie jakie warunki realnie oferują?
NIEPOLECAMICH 2017-09-21 20:45
Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Zarobki marne 2 koła/rękę za pracę 3 zmiany na produkcji albo w 4-brygadowym. Wymagania z kosmosu, w firmie pełno cwaniaków za dychę, co by kolegę obok za miskę ryży sprzedali :) Nie polecam, strata czasu i nerwów.
Zostaw swoją opinię o MDM NT SP. Z O.O. - Cieszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MDM NT SP. Z O.O.