CLAVEY

Opinie o CLAVEY

Byly

Jeszcze tylko spłacić lojalki i koniec historii z ta dziadowska firmą.

bil

1.04 w Psarach pewnie wypowiedzenia. Najwyższy czas na dłuższe chorobowe. Koniec firmy i koniec mydlenia oczu o pracy dla wszystkich. A ostatni gasi światło...

Zmb
@bil

Smutne ale prawdziwe

Nic
@bil

O panowie po tych opowieściach widzę że przed firmą świetlana przyszłość

Max

To już jest ko koniec.

Beny

Witam jakoś głośno w mediach się nie mówi że volkswagen zwalnia pracowników a za to firmy zewnętrzne pracujące na ich terenie tracą prace .

Anetka

@Kajak odprawy? A to koniec tej firmy czy jak?

Kajak

To będą płacić nam odprawy?

Beniu

To co z tym kontraktem, mamy go ?

Barbara

Napisze ktoś jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na stanowisku Automatyka? I czy pracownikom przysługują premie?

logos
@Barbara

Wynagrodzenie nedzne patrzac na rynek IT - w tej firmie pracujesz na zmiany - w brudzie i ogromnym hałasie o stresie nie pomne(usunięte przez administratora)

Jony zapato
@Barbara

Automatycy przez duże A... Rada omijać szerokim łukiem.... początkujący żadać max dadzą bo nie mają automatyków.

Andt

Uwaga: nowy - stary szefo na Z4 dziś i jutro

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w CLAVEY?

Kris

Jakie stanowisko masz na myśli? Pensje są bardzo zróżnicowane.

Dominik

Nikt nie potrafiłby wymyśleć takiej katastrofy światowej. Oby tylko firma poradziła sobie

Zbyniu
@Dominik

Zobaczcie jakimi autami jeździ niemiecki zarząd. To mu na ro wszystko zarabialiśmy. Teraz niech się przesiada do Golfa a nam w terminie 100% pensji płacić. Gdyby nie my to by nie istnieli.

zaniepokojony

podobno piątek będzie ostatnim dniem produkcji. z tego co słychać to nas chyba ogłoszą postuj i wyślą do domu. Niestety postój według prawa to tylko 60% wynagrodzenia - podstawy. Będzie masakra, żadnych premii, nadgodzin, funkcyjnych tylko 60% podstawy? Słychać coś u was na obszarach?

Leonidas

Jest nadzieja - Centralny Port Lotniczy bedzie rekrutował - samochody VW nie sa ani ekonomiczne ani tanie a juz napewno nie przyjazne środowisku - oni wola palic tkanka tłuszczową - taka tradycja

Zmb

A kapitał zakładowy nadal tylko 140 000 tysięcy. Plajta i nawet na ostatnia wypłatę dla połowy pracowników nie starczy. Trzeba uciekać dopóki sytuacja w innych firmach jest ok. Kryzys idzie i nie wiadomo jak za pół roku będzie z praca. VW nie przejmie nas napewno bo sam ma za dużo pracowników.

Sledzik ......

Coś jest na rzeczy - bać się czy nie o stratę pracy - nawet poza firmą słychać już o kłopotach w VW a co za tym idzie firm wewnętrznych

ojciec Mateusz

(usunięte przez administratora) na 7 osi - zarząd i kierownictwo (usunięte przez administratora) rodem z PRL o fascynacjach polityka nazistowską

Obsługa hotelowa

Witam jestem zszokowana zachowaniem pracowników firmy Clavey. Fakt pozostawie dla siebie. PS żeby tylko żony wiedziały co się wyprawia podczas szkoleń to by było masę rozwodów

Klient obsługi hotelowej
@Obsługa hotelowa

No żeby tylko twój mąż się nie dowiedział co się w twojej pracy wyprawia a kto powiedział że tylko żonaci pracownicy biorą udział w szkoleniach.

Pakman

Panowie będzie dobrze trzeba patrzeć z optymizmem w przyszłość.

Max

Chyba zwolnienia są nieuniknione najpierw wciskają nam aby coś unowocześniać za 500zł (nagrody)wymyślanie aby więcej produkować a teraz mamy nadmiar ludzi a więcej robotów i co - jest problem .

Mlody
@Max

No przecież pisałem, ze ostatni gasi światło!

Leszek
@Max

Informacje o zwolnieniach są potwierdzone, czy po prostu uważasz, że jest zbyt dużo zatrudnionych osób? Napisz więcej o polityce kadrowej firmy.

Beniu

Słyszeliście o zwolnieniach ? w naszej firmie TGA?Czy coś jest na rzeczy?

Zostaw merytoryczną opinię o CLAVEY - Września

• Jak się pracuje w CLAVEY?

Zobacz opinie na temat firmy CLAVEY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAVEY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLAVEY?

Kandydaci do pracy w CLAVEY napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLAVEY