ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH ANDRZEJ URLIŃSKI

Opinie o ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH ANDRZEJ URLIŃSKI

mario 2014-08-11 08:08:28
typowy oszust, nie placi za nadgodziny, szantazuje zwolnieniem jak nie bedzie sie robilo darmowych nadgodzin, szkoda nerwów
kpracownik 2015-11-16 19:16:46
To dziwny pracodawca,wydaje sie byc nawet dobrym platnikiem poniewaz na poczatek proponuje dosc przyzwoite wynagrodzenie, lecz dle mnie jako bylego pracownika to dziwne miejsce pracy sterroryzoeane przez zajemilego kierownika produkcji dosc prostego czlowieka ktory mysli ze jest taki figo fago a w efekcie to idiot.
Sam wlasciciel to nie mam do konca wyrobionego zdania choc ostatniego dnia pracy reki mi nie podal, mimo iz staralem sie pracowac rzetelnie to i tak mi podziekowano. Przyczyn moglo byc wiele roznych, moje spostrzezenie to ze malutkie bledy czy pomylki nie majace wplywu na nic rosna do olbrzymich. A do tego roznice pokolen, ja bylem w srednim wieku nowy, starsi pracownicy i starzem takrze zmysly pozjadali tacy oni fachowcy ze mlody krzywo srubokret polorzy na warsztacie i jest problem. Taki to zaklad ze wlasciciel patrzy w kierownika jak w obrazek
ja 2016-09-18 05:55:54
a jak z tymi nadgodzinami są pracownicy są zmuszani czy jak ktoś nie chce to nie musi
Zostaw swoją opinię o ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH ANDRZEJ URLIŃSKI - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH ANDRZEJ URLIŃSKI