GM GADGETS GRZEGORZ MAJEWSKI

Olsztyn

Opinie o GM GADGETS GRZEGORZ MAJEWSKI

Ja 2016-01-21 21:59:38
Pracowałam w GM. Pozytywy- nie zauważyłam, negatywy- najniższa krajowa, mobbing, wyścig szczurów, okropna atmosfera, donosicielstwo. Właściciel ma paru starych pracowników, pozostali to tacy, których zatrudnił w styczniu i podziękował w grudniu. I tak co roku. Tej firmy nie poleciłabym wrogowi.
Oj 2016-04-08 05:43:30
Oj prawda, prawda.... Wyzysk i to wszytko czego można się spodziewać w tej firmie... Szkoda tylko czasu i energii...
Brex 2016-09-10 15:40:43
No cóż..... Lepiej omijać szerokim łukiem. Jeśli ktoś chce się przekonać ja jest w głębokim szambie to proszę bardzo... A i jeszcze tylko rada dla chętnych podjęcia tego ryzyka - nie dajcie się omamić na początku... Pewnie powiecie - wow, jak super, jaki spoko prezes, jaka super kierownik działu handlowego, kraina mlekiem i miodem płynąca.... A oni w tym momencie też powiedzą tylko jedno - o kolejny jeleń :)
Zostaw swoją opinię o GM GADGETS GRZEGORZ MAJEWSKI - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GM GADGETS GRZEGORZ MAJEWSKI