logo RONAL POLSKA SP ZOO

RONAL POLSKA SP ZOO

Jelcz Laskowice

Opinie o RONAL POLSKA SP ZOO

anonim 2009-01-07 15:59:28
Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):STRESUJACA
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... SŁABA.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...SWIRY .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?1500
Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ...NIC .;
Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ...WSZYSTKO UCINANIE PIENIEDZY ZA CO KOLWIEK .
anonim 2009-03-04 17:16:48
pracuje tam już 3 lata i niemoge powiedziec nic zlego o Ronalu.
anonim 2010-04-18 22:41:09
Sadystyczne normy
Przemo 2010-11-17 19:15:15
Ja tam byłem 30 minut,
zrezygnowany i ze współczuciem patrzyłem jak koleś ok. 50lat dźwiga felgę żeby wyrobić normę(z kroplami potu na czole).

To jest nieludzkie.
M 2012-08-23 08:30:19
z rozmow z ludzmi z Jelcza to tam jest raj na ziemi, zadnych problemow, zadnych podwyzek po prostu super....a i zwiazku zawodowego tez nie maja, bo tak jest super
olo 2012-12-18 21:35:19
Porażka. Podobno "majstrem" na odlewni jest prostak po podstawówce. Po 10 latach pracy na niczym się nie zna tylko udowadnia codziennie swoją indolencję . Zwykły żul co logicznie po polsku dwóch zdań nie potrafi złożyć . Idiota , kierujący taką grupą ludzi - mamy 21 wiek Co to jest?
M 2013-02-19 09:38:22
zamiast lamentowac zorganizujcie sie w zwiazek zawodowy, prawnie chronieni, mozecie rozwiazywac wszystkie problemy w miejscu pracy, skoro i tak nie macie nic do stracenia to czemu nie sprobjecie zmienic czegos w pracy? pogadajcie ze soba i zacznijcie dzialac, na strefie sa chlopaki z Toyoty to wam pomoga i podpowiedza jak zorgaznizwoac zwiazek bezpiecznie
EBEŚ 2013-07-21 15:21:36
W RONALU NIE BYŁOBY ZLE GDYBY KRETYNI PO PODSTAWÓWCE NIE ZAJMOWALI STANOWISK KIEROWNICZYCH!!!!
karuzo 2013-07-25 00:15:40
Ja pracowałem na odlewni 6 lat od 2001 do 2007roku zaczynałem pracę jako zwykły operator po jakims czasie byłem pomocnikiem,ustawiaczem i coś tam jeszcze w tamtym okresie nie zarabiałem wiele a pot leciał po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak cholera zły zawsze byłem że inne działy takie jak obróbka ,lakiernia czy pakowalnia mają lżejszą robotę a zarabiali znacznie więcej niż chłopaki na odlewni którym zresztą wielki szacun bo naprawde robią kawał dobrej i ciężkiej roboty a po dziś pracują tam moi znajomi i jestem pewien że pamietają starego Karuzo i myślę że jak bym wrucił do kraju co raczej tego nie zrobię (bo mi tu dobrze i łatwiej),to myslę że porozmawiał by z kierownictwem odlewni z (usunięte przez administratora) i mógł bym wrucić pozdrawiam cała ODLEWNIE
zorientowany 2013-08-24 23:37:54
(usunięte przez administratora) />
no no pozdrawiam
jam 2013-08-25 12:09:14
POpieram

3majcie się

2013-09-01 18:37:52
Zarobki mogą wzrosnąć ale nie muszą wszystko zależy o kierownika ,czyli od jego humoru !!!!!
ggf 2013-12-19 17:05:33
Do podstawy będziesz miał premię produkcyjną do tego dodatek za godziny nocne ,nadgodziny ,oraz masz możliwość otrzymania premii od kierownika .A co do bonów otrzymujesz raz do roku w grudniu .Praca tak że w weekendy więcej info otrzrymasz na rozmowie z kierownikiem jak się załapiesz .
młody 2014-02-19 19:34:24
Witam. Chciałbym spytać się czy aktualnie są jakieś przyjęcia w Ronalu i na jakie zarobki może liczyć nowa osoba ??
Nikly 2014-06-17 23:57:47
Prawda jest taka ze w żadnej fabryce w Jelczu, Oławie i okolicach nie zarobi się tyle co w Ronalu. Praca jest rzeczywiście ciężka ale jak ktoś ma jaja to na pewno da rade. Trzeba mieć trochę samozaparcia. Kierownictwo jak kierownictwo czepia się wszystkiego. Ogólnie nie ma co narzekać, nie żałuję że pracuje w Ronalu.
AAAA 2014-09-14 13:44:53
Ja tak że pracuję w Ronalu i powiem Tobie tak awans ? na kierownika zapomnij trzymają się tam rękami i nogami na kierownika zmiany czy brygadzistę masz 1% szansy że zostaniesz .A co do zarobków zależy na jaki dział trafisz.
Nikly 2014-12-08 16:19:58
Dokladnie. O awansie nie ma co marzyc. Kierownikami, brygadzistami sa typki ktorzy pracuja tam od powstania Ronala w Jelczu, kadra na wyzszych stanowiskach jest stala, nie ma tam praktycznie zadnej rotacji. No chyba ze masz kogos w siedzibie w Walbrzychu ;D To wtedy sie wkrecisz.
CRS_Ronal Polska 2015-02-27 21:02:35
A co nt. polityki prorodzinnej w firmie ronal?
m 2015-04-10 22:44:29
pozdrawiam majsta konfidenta z recznej
anonim 2015-05-14 21:43:39
tam ludzie przez pośrednika nie powinni robic tylko przez zakład po co ten posrednik
slepy 2015-07-15 18:49:56
sa idioci w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam np jak łukasz mazur z OR ze zmiany tomasza D. zobaczy koło to sie spuszcza na lince ha ha ha
RRR 2015-09-24 01:53:40
Ronal nie ma nic do zaoferowania oprócz całkiem niezłych zarobków. Pracowałem kilka lat na odlewnii i szczerze nigdy nie wróciłbym tam. To co się dzieje na tym dziale to jest jeden wielki cyrk, dyrektor tego działu zrobił sobie z niego jeden wielki folwark, majstrowie grają tak jak zagra kierownictwo, na porządku dziennym jest zabieranie pieniędzy. Zapierdziel niezły, w okresach letnich przy 40 'C na hali gdzie pot leci po d*pie strumieniem. A już całkowicie nie polecam Topialni na odlewnii, kierownikiem tam jest kompletny świr tzw LAJKONIK. Pozdrawiam TT
olo 2015-10-30 07:49:46
Malwinka to ja ci życzę powodzenia zap.......lać na lince albo zawieszaniu przez pośrednika 8 lub 12godz za 1600 a facet który robi z tobą na zmianie to samo tylko przez Ronal ma 3000 + dodatki np. na święta, przy najmniej do niedawna tak było i w co wątpię że coś się zmieniło(taka sytuacja trwa nieraz miesiącami a nawet latami że pracują ci sami ludzie obok siebie). Praca w postoje przedświąteczne lub np. takie święta jak 3 maj to przy sprzątaniu pracuje ok 80% ludzi od pośrednika a reszta wolne, bo ktoś musi pracować..., przy najmniej do niedawna tak było i wątpię że coś się zmieniło. Popracujesz może chociaż tydzień to wtedy dojrzejesz i dorośniesz jaka to wspaniała praca przez pośrednika(tylko pośrednik na tobie zarabia oraz Ronal bo nie interesują go sprawy kadrowe). Na pewno powiesz "ale ludzie tam pracują przez pośrednika", pracują bo nie maja pracy i wyjścia. Widocznie jesteś bardzo mało doświadczona lub reprezentujesz pośrednika:), więc nie udzielaj się.
olo 2015-11-03 14:36:19
Do Tomek. Raz w miesiącu sobota, niedziela 12 godz. od 6.00 do 18.00 i drugi weekend od 18.00 do 6.00. Co do kodeksu pracy to mieszczą się w godzinach bo raz w miesiącu 5 dni wolnego od pon do p-tku. Sklep otwarty jest od 9 do 15. Stołówka czyli miejsce gdzie możesz zjeść posiłek przygotowany przez siebie w domu czynna cała dobę. A co do zmian to dni robocze trzy zmiany po 8h, a sobota niedziela dwie po 12h. Widziałeś może Ronal sprzed bramy więc po co zabierasz głos.
Znajomir 2015-11-20 18:05:21
Praca wyłącznie po znajomości... CV w ogóle nie są rozpatrywane, lądują w koszu,
bez znajomosci 2015-11-20 18:13:09
Prace w biurze tylko dla znajomych, znajomy wciąga znajomego, nie trać czasu szukaj sprawiedliwych firm, poza tym kierownicy nie przyjmą doświadczanego inżyniera bo są idiotami po podstawówce, co napisał kolega wyżej, w Ronal najważniejsza wartości są: ZNAJOMOSCI.
rozmowa kw. 2015-12-19 10:42:50
Rozmowa wygląda mniej więcej tak: jak się pan nazywa?.. podajesz imię, nazwisko.. nie znamy pana... co najwyżej praca jako robol...
produkcja 2016-07-29 14:36:39
bo pewnie siedzisz WYŻEJ niż zwykły szary pracownik! nędza, nędza, jeszcze raz nędza!
produkcja 2016-07-29 14:51:25
no tak !!! bo kto dobrowolnie opuści koryto ?
abc 2016-11-29 20:00:30
RONAL jako taki się skończył.
Nachalnie sprowadzają Ukraińskich kundli, a na Polaków szukają haka, aby wywalić z roboty.
I to dotyczy każdego wydziału. Starzy pracownicy mogą zapomnieć o jakichkolwiek podwyżkach.
Staż pracy we firmie nie ma żadnego znaczenia. Nagany i Dyscyplinarka za byle co.
Atmosfera wśród załogi Wroga, podsycana przez Majstrów i Kierownictwo.
Mobbing, oszustwa finansowe na szkodę pracownika, szykany, poniżanie, zastraszanie,
konfidenctwo, wyzwiska, plotkarstwo.
Omijajcie ten Syf kilometrowym łukiem.
Zostaw swoją opinię o RONAL POLSKA SP ZOO - Jelcz Laskowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RONAL POLSKA SP ZOO