Opinie o NZOZ „Luks-Med.” Twoje Zdrowie Lekarze Specjaliści. sp z.o.o w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy NZOZ „Luks-Med.” Twoje Zdrowie Lekarze Specjaliści. sp z.o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w NZOZ „Luks-Med.” Twoje Zdrowie Lekarze Specjaliści. sp z.o.o o rekrutacji.

Branże: Szpitale
Szpitale Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NZOZ „Luks-Med.” Twoje Zdrowie Lekarze Specjaliści. sp z.o.o w Katowice

KP

Nie polecam a wręcz każdemu odradzam pracę w tym przybytku. Właściciele to obleśni nieuczciwi, niekulturalni ludzie nieposiadający za grosz szacunku do jakiegokolwiek człowieka. Wypłata nigdy nie była na czas a wręcz zdarzało im się zapomnieć wysłać wypłatę przez 30 dni! Trzeba dzwonić i dopominać się swojego wynagrodzenia, do pożal się Boże kierowniczki (która nota bene nie wiadomo czemu nią jest i niczego nie potrafi zrobić dobrze, ani nawet umowy sformułować) i do biura rachunkowego, które też nic nigdy nie wie. Pracownicy co rusz się tam zmieniają zarówno rejestratorki jak i asystenci medyczni. Dodatkowo wyzwiska, czy to przez właścicieli czy przez profesora są na porządku dziennym (niejednokrotnie ktoś przez nich płakał). Potwierdzam kruczki prawne w umowie, ludzie pracują zdecydowanie więcej niż powinni i nie tak jak powinni (tak, pracując jako rejestratorka będziesz musiał/a przewozić różne rzeczy, po to jest potrzebne prawo jazdy kat.B) Kierownik żądała ode mnie, abym wstawiła się do pracy, podczas gdy przebywałam na zwolnieniu lekarskim,czego oczywiście nie uczyniłam, proponuje rozpoczęcie pracy bez zawartej umowy.

@KP

Uważasz , że pracownicy pracują więcej niż powinni . To po ile godzin się tutaj pracuje ? Są nadgodziny ? Dostaje się za nie jakieś wynagrodzenie ?

Czy firma NZOZ „Luks-Med.” Twoje Zdrowie Lekarze Specjaliści. sp z.o.o w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Xx Nowy wpis

Tak, tyle że ciężko to nazwać szkoleniem, bo nie organizuje go żadna firma, tylko starszy pracownik przychodni i trwa on może z kilka godzin a później radź sobie sam. Oczywiście nowych pracowników szkola pracownicy którzy sami pracują tam kilka mscy.

Hej czytam jeden komentarz, że był problem z wypłatą. Ktoś jeszcze miał ten problem, że nie dostał na czas czy to jakaś jednorazowa sytuacja i za tym kryje się jakieś nieporozumienie miedzy pracownikiem a pracodawcą? Generalnie opinie co do współpracy z lekarzem są stare. Jak jest na ten moment? Zależy mi na wspólnym szacunku :(

Xx Nowy wpis

Brak wypłaty nie jest jednorazową sytuacją, niestety jest to u nich częste zjawisko u wielu osób, mało tego najlepiej sobie przeliczać czy zapłacili odpowiednią kwotę. Wyzwiska, w obecności pacjentów ze strony właścicieli, że ktoś jest niedouczony są na porzadku dziennym. I jest to aktualny stan pracowałam tam jeszcze kilka dni temu. Naprawdę szkoda czasu, nerwów i wszystkiego na nich.

XM

NIE POLECAM!!! Najgorsza praca,w której do tej pory pracowałam . Zero kultury i szacunku jeśli chodzi o lekarzy względem pacjentów i personelu ,któremu najbardziej się obrywało pomimo tego ,że każdy się starał . Osoby tam pracujące ciągle w stresie ,ciągła rotacja personelu ,bo nikt normalny nie chce tam pracować. Umowa na trzy kartki z kruczkami prawnymi miedzi innymi z karą jeśli ktoś chce wcześniej zakończyć współpracę oraz za niby przebyte szkolenie .. Nigdy się im nie dogodzi ,ciągle coś .. nie raz ktoś płakał przez dok. Gniadka oraz prof.Motyke. Zero szacunku z ich strony .Jeśli się nie spodobasz szefowi ,albo nie daj boże się odezwiesz nawet grzecznie w swojej obronie od razu cię zwalnia . Cieszę się ,że już tam nie pracuje ,ciągle stres i nerwy dlatego omijać szerokim łukiem .

@XM

Ile kary za szkolenie jak ktoś chce wcześniej odejść z pracy? W ogóle to szkolenie był aż tak kosztowne że zostało wpisane w umowę? Ile trwało? Prowadzili je podczas pracy czy zanim zaczęłaś zatrudnienie?

Firma NZOZ „Luks-Med.” Twoje Zdrowie Lekarze Specjaliści. sp z.o.o prowadziła rekrutację na stanowisko FIZJOTERAPEUTA MASAŻYSTA. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Kandydatka

Jedna pani nie wie czy by prace polecała? Ja to bym się chciała dowiedzieć czy są może teraz jakieś przyjęcia na rejestracje? Czy ktoś wie? mam doświadczenie i szukam po prostu czegoś dla się w Kartowicach, myślałam że może trochę więcej opinii się tu nazbiera a przynajmniej jakichś aktualnych. to kiedy tak naprawdę miały miejsce ostatnie przyjęcia?

Wera

Pracowałam tam jeszcze niedawno. Różnie było, atmosfera średnia. Pensja była na czas to jedyny plus jaki widziałam. Nie wiem czy bym polecała....

niezadowolony

LUKS med w Bielsku -B. Czekasz kilka dni na wizytę ,potem kilka godzin na przyjęcie ,a LEKARZE robią wszystko by NIE DAĆ ci pozwolenia na pracę .Cukier ledwo powyżej normy i ŻEGNAJ się z Pracą.

Jak się aktualnie pracuje na placówce przy Ligockiej?

Irena

Dobra atmosfera w miejscu pracy to dziś bardzo ważny punkt w podjęciu decyzji o aplikowaniu do firmy. Ktoś jeszcze podzieli się z nami na temat pracy w NZOZ Luks-Med? Może warto zrobić zebranie całego personelu i otwarcie porozmawiać o wszelkich zastrzeżeniach co do zarządzania i atmosfery jaka panuje w przychodni.

Dwa dni
@Irena

Ja również nie polecam. Pod koniec zeszłego roku udałam się na rozmowę "kwalifikacyjną", która trwała dosłownie 3 minuty. Pan doktor zapalajac papierosa zapytał czy chce pracować i podsunął mi umowę do podpisania. Po pierwszym dniu pracy, na drugi dzień postanowiłam zrezygnować, nie poszłabym tam w ogóle, gdyby nie to że za każdy nieobecny dzień w pracy była kara 200zl, a rozmowa z panem doktorem utwierdzila mnie tylko że nie warto tracić czas. Dziewczyny się boją, tak jak zostało tutaj wspomniane mobbing w czystej postaci. Pracowałam tylko dwa dni, ale odradzam każdemu kto się zastanawia.

Ernest
@Irena

Pani Ireno, byc moze wieloletnia kierowniczka tej placówki , ktora byla Pani Dorota, od wielu lat już była pracownica, z przyczyn opisanych w pozostałych komentarzach (mobbing, całkowity brak kultury pracodawcy) stoi za wieloma negatywnymi komentarzami gdyż chyba nikt nie doznał tak wielu przykrości i upokorzeń że strony dr Gniadka co Ona, będąc jednocześnie przez wiele lat Jego najbardziej zaufanym pracownikiem. Być może...(?!) Ja wytrzymałem z dr Gniadkiem 1 rok. To i tak długo... Starając się wykazywać wobec Niego maksymalny szacunek i cierpliwość. Mimo negatywnych doswiadczen nie odradzam zdecydowanie podjęcia zatrudnienia u dr Gniadka. Może każdy powinien doświadczyć tego na sobie samym. Jest to z pewnością coś "niepowtarzalnego", w 100% bo w Polsce jest wielu pracodawcow na "podobnym poziomie" niestety... Pozdrawiam Podziwiam anielska cierpliwość wobec człowieka z jednej strony owładniętego potężna żądza zysku a z drugiej strony bardzo dobrego lekarza (uczestniczyłem m.in. w wykonywanych przez Niego zabiegach - operacjach tzw. "żylaków")

Iwa
@Dwa dni

Potwierdzam (usunięte przez administratora)

Weronika

Każdy widzi jakie tempo życia w tej chwili mamy. To przekłada się na pracę i stres jest wszechobecny.

@Weronika

Czy możesz podzielić się z użytkownikami forum swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi pracy w NZOZ „Luks-Med.” Twoje Zdrowie Lekarze Specjaliści? Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że znasz firmę, dlatego zachęcam Ciebie do rozwinięcia wypowiedzi w tym temacie.

Alicja
@Irena

Korzystałam kiedyś z ich usług medycznych. Później zmieniła, bo mój pracodawca miał inne pakiety. Ale nigdy nie miałam z nimi problemu.

Krzysztof
@Alicja

Niestety w wątku nie ma zbyt wielu opinii od osób, które pracowały w NZOZ „Luks-Med.”. Jestem ciekaw, czy w firmie istnieje stanowisko recepcjonisty? Mam nadzieję, że tak, jednak wolę się upewnić za pośrednictwem forum.

Ala

Chaos, tłumy, brak organizacji, nikt nic nie wie, nastawienie na zysk. Nie polecam!

@Ala

Czy Twój wpis napisany jest z perspektywy osoby zatrudnionej w NZOZ „Luks-Med.” Twoje Zdrowie Lekarze Specjaliści, czy korzystającej jedynie z jej usług? Z Twojej wypowiedzi nie wynika to jasno, a warto wyjaśnić użytkownikom Twój punkt widzenia. Zachęcam do rozwinięcia wpisu.

Irena

@Załącznik, pamiętajmy, że wypowiadamy się na forum publicznym i informacje w nim zawarte powinny być rzetelne. Mobbing to poważny zarzut i oznacza stałe, negatywne uwagi lub krytykę oraz społeczne izolowanie danej osoby, plotkowanie lub rozprzestrzenianie fałszywych informacji o niej. Czy takie sytuacje mają rzeczywiście miejsce i powtarzają się?

śpiewająca_pani
@Irena

Irena dopytujesz niczym sędzia na sali rozpraw, czy 40 komentarzy dotyczących mobbingu nadal pozostawiają wątpliwości co do tego, "czy sytuacje mają naprawdę miejsce i powtarzają się"? W dodatku nim dodasz komentarz musisz kliknąć "mam dowody potwierdzające moją wypowiedź". Serio? Wysil się na troszkę empatii co do osób piszących bo tymi pytaniami sugerujesz, że powątpiewasz w ich opisy. Co za beznadziejny sposób podniesienia wątku.

Załącznik

Pracowałam tam trzy miesiące co miesiąc była przedłużana umowa zlecenie mobbing cały czas był więc nie polecam tam pracować cały czas krzyki wyzwiska na personel medyczny i na pacjentów ciągle trzeba bylo odwoływać pacjentów na kolonoskopię bądź gastroskopia bo dzień wcześniej dzwoni doktor że go nie będzie sytuacja dość często się zdarzała nawet z tygodnia na tydzień Nie polecam tam pracować

Irena

@Dwa dni, a jakie były zaoferowane na rozmowie o pracę warunki zatrudnienia? Na jakim stanowisku pracowałaś przez wspomniany przez Ciebie czas? Czy otrzymałaś jakieś wynagrodzenie? Zachęcam Ciebie do odpowiedzi na te pytania, gdyż będą one przydatne dla osób zastanawiających się nad pracą w tym miejscu.

Zuza

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Dwa dni
@Zuza

Na prawdę bardzo bym chciała, ale nie.

Ola

Jak dobrze, że przeczytałam opinie bo zostałam zaproszona na rozmowę... To smutne, bo czytając te opinie z podobnego koszmaru uciekłam po kilku latach harówy. Przynajmniej zaoszczędziłam czas, pieniądze na bilet i nerwy, które po ostatniej pracy są mocno nadszarpnięte

Irena

@Oleo, dziękuje za opinie, napisz jeszcze proszę jaka jest atmosfera między pracownikami? Czy ktoś z Was jeszcze pracuje może, bądź pracował w firmie NZOS? Jeśli tak, bardzo proszę o podzielenie się z innymi użytkownikami opiniami. Czy firma daje umowę o pracę od pierwszego dnia? Ile czasu trwa okres próbny.

Była pracownica
@Irena

Wytrzymałam 3 miesiące. To co piszą inni wyżej jest prawda. Jeżeli chodzi o personel, pielęgniarki,rejestratorki,lekarze oprócz P. Gniadka są do rany przyłóż. Często nam współczuli. MOBBING i to wielkimi literami pisane. Szef wyzywa się na rejestratorkach oraz informatykach. Poniża je przy pacjentach, straszy, wyśmiewa, znacznie obniżył nasza samoocenę i poczucie bezpieczeństwa. Okres próbny trwa zazwyczaj miesiąc po miesiącu umowa o prace aczkolwiek są to umowy z kruczkami. Co niedozwolone, wchodzenie na drabiny po kartoteki o dokumentacje medyczna-jeżeli ktoś nie ma uprawnień nie może tego robić, aczkolwiek wiele z nas nie zdawało sobie z tego sprawy. A doktor rozkazuje to robić w innym razie wyciągnie konsekwencje. Potrafi dzwonić do pracowników po godzinach pracy np o 21/22. Nie potrafi sensownie odpowiedzieć na pytania personelu, rejestratorki muszą załatwiać wszelakie problemy z lekarzami choć to nie w ich zakresie. Bardzo wiele z nas miedzy innymi ja bardzo często przez niego płakałam. Wypłaty nigdy się nie zgadzały, weekend powinien być płatny 100% ale myśląc ze zrobią z nas głupków jak zwykle każda wypłata była grubo po terminie i zazwyczaj brakowało. Bardzo częste „odwiedziny” sanepidu oraz NFZtu dają również do myślenia. Dyskryminacja, (usunięte przez administratora) fochy, zastraszanie wymuszanie itd są na codzień tam normalne. Doktorek wizyty sanepidu i NFZtu zwalał na rejestratorki ze to ich wina. Oczywiście brak szkoleń bhp które były obiecane, brak jakiego kolwiek szkolenia z programu, kasy, pracy lekarzy,zasad nic kompletnie. Wychodzenie P. Gniadka na papierosa i kawę do samochodu podczas gdy czeka ok 30 pacjentów było normalne. Brak szacunku. Kiedy pacjenci szli do niego ze skarga jedynie głupio się uśmiecha. Nie można oczywiście wielkiemu Panu powiedzieć ze coś jest nie tak, bo strzela „focha”. W umowach są kruczki dotyczące kary za szkolenie w momencie zerwania umowy. Oczywiście umówmy się ne było szkolenia a doktorek życzył sobie zamzeresnir umowy 2500zl -Śmiech na sali. Często można słyszeć „proszę nie zwalać wszystkiego na moja żonę” - żona która kazała coś zrobić s potem nam się za to obrywało. Ps: choroba dwubiegunowa idealnie pasuje do doktora. Nie polecam nikomu!!!!! Stres nerwica i inne negatywne efekty.

Irena

@Martyna, mobbing to poważne zarzuty. Według definicji to "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników". Czy faktycznie tak jest w NZOZ „Luks-Med"? Czy macie podobne doświadczenia jak @Martyna? Czy faktycznie tak źle dzieje się w tej spółdzielni?

Irena

@aleol, dlaczego strata czasu, chodzi może o atmosferę w pracy? Napisz jakie są konkretnie powody dla których nie polecasz nikomu takiego pracodawcy? @Cecylia, czy zdecydowałaś się aplikować do firmy? Jeśli tak to może wiesz coś o samym procesie rekrutacji? Jakbyś go oceniła? Czy firma rekrutuje obecnie? Podzielcie się proszę opiniami.

byla
@Irena

przyjmuja kazdego kto chce podjac prace, nie ma zadnego procesu rekrutcji - idziesz na probe i tyle

@Irena

Wady pracy : -umowy z kruczkami dotyczacymi kar dla pracowników -wypłaty wypłacane po terminie i ponaglaniu ze strony pracownika i do tego źle zapłacone( stawka mniejsza niż na umowie) - praca nie tylko w tyg, ale również w weekendy -pracodawca z początku miły, ale później wychodzi jego prawdziwe oblicze, nie szanuje pracujących tam lekarzy, a co dopiero zwykłego personelu, -wieczny chaos, który wprowadza sam właściciel -brak szkoleń -ciągła rotacja personelu -właściciel lubi chaos i konflikty w zespole do których stale dąży -brak przerw w pracy i o wiele więcej. Jeśli chodzi o plusy to jedynie posiadanie pracy i po miesiącu umowa o pracę

@Irena

rekrutacja jest cały czas tutaj link z ofertą pracy tego pracodawcy https://www.pracuj.pl/praca/sekretarka-medyczna-katowice,oferta,5930336

Martyna
@oleol

NIKOMU nie polecam pracy dla szanownego (celowo z małej litery) pana gniadka. Pracowałam w jego pożal się Boże przychodni 3 tygodnie. Powiem tylko jedno - mobbing w czystej postaci. Mam nadzieję, że w końcu któraś z dziewczyn zgłosi zachowanie jegomościa i PiP dobierze mu się do czterech liter.

Cecylia

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Chciałabym tu pracować.

@Cecylia

strata czasu na pracę w tej firmie....nie życzę nikomu takiego pracodawcy.

Lola
@Cecylia

Nie chcesz tam pracowac.

Zostaw merytoryczną opinię o NZOZ „Luks-Med.” Twoje Zdrowie Lekarze Specjaliści. sp z.o.o - Katowice

• Jak się pracuje w NZOZ „Luks-Med.” Twoje Zdrowie Lekarze Specjaliści. sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy NZOZ „Luks-Med.” Twoje Zdrowie Lekarze Specjaliści. sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NZOZ „Luks-Med.” Twoje Zdrowie Lekarze Specjaliści. sp z.o.o?

NZOZ „Luks-Med.” Twoje Zdrowie Lekarze Specjaliści. sp z.o.o
1.8/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Ligocka 3A
    40-570 Katowice