NZOZ „Luks-Med.” Twoje Zdrowie Lekarze Specjaliści. sp z.o.o

Opinie o NZOZ „Luks-Med.” Twoje Zdrowie Lekarze Specjaliści. sp z.o.o

Pico 2014-07-01 15:15
Super NZOZ
xyz 2016-02-29 00:56
Przez przychodnię przewijają się tłumy kandydatek na rejestratorki, które jednakże bardzo często nie zagrzewają miejsca na dłużej niż parę godzin, dni lub najwyżej tygodni. Warunki pracy i płacy nie powalają na kolana. Ponadto chodzą słuchy, że firma ma "pewne" problemy, a być może nawet jest w upadłości, więc hmm... zauważalna nerwowość szefostwa nie dziwi jakoś bardzo ;).
zuzka 2016-03-01 15:52
naprawdę tak tam jest zle?
yyx 2016-03-30 14:11
Źle to mało powiedziane.Nie życzę nikomu pracy w tej pseudo placówce. Personel odchodzi, lekarze odchodzą, wszystkich traktuje się jak śmieci, a jeśli jeszcze Was tak jeszcze nie potraktowano zapewniam,że to kwestia czasu. Mobbing, grożenie, i wyzwiska, które każda usłyszała od Szanownego Pana G. to już chyba na porządku dziennym. Dwie wykończone do granic możliwości koordynatorki leczące się u psychiatry i składki, które nie są opłacane pracownikom zatrudnianym na umowę zlecenie to również normalka dla tej placówki. Nie liczą się z nikim i z niczym, a niezliczona ilość komorników spowoduje w końcu zamknięcie tego cudownego punktu zdrowia, bo zmiana nazwy po raz czwarty już chyba nie przejdzie ;-)
xxx 2016-06-06 19:58
bagno a nie firma a (usunięte przez administratora) reprezentuje to bagno, daje przyzwolenie i sam tez robi z pracownikami co chce.
luxmed 2016-06-09 20:53
potwierdzam bagno a państwo się nosi ze ho ho.kiedyś przyjdzie kreska na matyska
B 2016-12-04 22:42
Hmm a w piątek dzwonili, że mam przyjść na rozmowę o pracę...to chyba już to przemyślałam
agula 2017-01-11 15:52
Do mnie dziś i dzięki za opinię :) Niech se czekają :D
Sekretarka 2017-01-11 22:13
Również idę na rozmowę kwalifikacyjną ale czy warto po takich opiniach które przeczytałam ???
Zostaw swoją opinię o NZOZ „Luks-Med.” Twoje Zdrowie Lekarze Specjaliści. sp z.o.o - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NZOZ „Luks-Med.” Twoje Zdrowie Lekarze Specjaliści. sp z.o.o