Opinie o Trottertrans w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Trottertrans. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Trottertrans o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trottertrans w Jarocin

q

Panowie... Myślicie, że dlaczego Pan [usunięte przez moderatora] tak tu się produkuje i przekonuje, że diety są nie osiągalne??? Boi się że zbraknie mu domu (o który procesuje się z rodzicami) żeby spłacić wszystkich oszukanych...

SZAKAL

ADWOKACINA - 2013-06-10 12:20:13 all - 2013-06-09 01:01:27 Panie Adwokacie,jeśli ktoś ma wszystkie kopie CMR z podpisami z którymi jeździł bez problemów wygra w Sądzie z Panem [usunięte przez moderatora]Czekam na efekty. Niech ktoś wreszcie się tu pochwali wygraną w sądzie. Interesuje mnie ktoś kto pracuje na umowę zlecenie i sąd mu przyznaje diety i delegacje. Czekam na konkretnego szczęściarza, który po świadomym podpisaniu umowy zlecenia wygrywa w sądzie pieniądze w stosunku do zleceniodawcy. Panie "all" w Polsce tysiące kierowców ma CMR-y z podpisami. Po podpisaniu umowy zlecenia - tymi dokumentami każdy zleceniobiorca (kierowca) może sobie co najwyżej wytapetować mieszkanie. Jeżeli będzie łącznie 10 osób oszukanych i wszyscy pujdą na "pierwszą linie frontu" Panu[usunięte przez moderatora] pozostanie tylko jedno [usunięte przez moderatora] do niemiec na ogórki . . .

all

Kierowca b

Jaka rekrutacja, weksel do podpisu na 200 tysięcy zł, regulamin do wglądu a potem telefony pijanego szefa w nocy,zwłaszcza wtedy jak widział na monitorze gps że nie masz roboty i śpisz.

Czy jesteś w stanie wytrzymać 5 tyg. w busie bez jedzenia i picia,a jak zajdzie potrzeba czy "oddasz krew"(cytat z rozmowy z szefem) aby nie umrzeć z głodu. Takie było najtrudniejsze pytanie szefa, a raczej stwierdzenie, przez telefon.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
ADWOKACINA

Panie piszący powyżej: pańskie cytaty artykułów prawnych są powszechnie znane i ogólnodostępne. Pan się pochwali w tym miejscu jak będzie już po rozprawie w sądzie (jeśli w ogóle do niej dojdzie) Zleceniobiorca zgadzający się na warunki zawarte w umowie zleceniu zawsze będzie traktowany z pominięciem kodeksu pracy. Umowa zlecenia to prosty dokument zawierany dobrowolnie pomiędzy Zleceniodawcą, a Zleceniobiorcą. Pan poda konkretne efekty swojej "ciężkiej" prawnej pracy w tym miejscu, która jest niczym innym jak przeklejaniem tekstów prawnych z portali internetowych. Jak Pan wygra w sądzie Pan się tu pochwali OK? Czekam z niecierpliwością.

ADWOKACINA

Panowie kierowcy - jeśli podpisujecie umowy zlecenia na jazdę w transporcie jako kierowcy, czyli zleceniobiorcy - żaden adwokat, sąd Wam nie pomoże. O dietach możecie pomarzyć jak i o delegacjach. Ten kozak, który złożył pozew do sądu pracy (jeśli to w ogóle prawda) niech się dobrze rozpędzi i wali mocno i pewnie w ścianę. Przecież wiedział co podpisuje. Wymarzone diety, delegacje kierowców dotyczą UMÓW O PRACĘ matołki. Życzę powodzenia w sądach.

SZAKAL

2011 - 2013-04-21 00:17:03 Wczoraj złożyłem pozew o ustalenie stosunku pracy do Sądu Pracy. Ponadto za jednym zamachem będę dochodził należnego wynagrodzenia za prace oraz diet i kosztów delegacji. Panowie zamiast pisać tu głupoty, polecam wizytę u adwokata. Pan [usunięte przez moderatora] tylko z tego żyje, że oszukuje ludzi.Kolego daj jakiś namiar na tego adwokata i jak masz wzór tych dokumentów trzeba skończyć z [usunięte przez moderatora] narazie bardzo dużo jeżdze jak będę w kraju od razu załatwie tą sprawe mój numer 535 524 848, e mail truck.maniac@wp.pl

SZAKAL

Do Właściciel : wiesz niedługo zaczynam nową prace JW 3940, drużyna transportowa, kierowca, Combat Life Server, wiesz jakie masz szanse z mundurowym na wokandzie jak przydrożna dziwka z pędźącym tirem . . . Do zobaczyska a niedługo bedziesz miał gości ITD, PIP itp dobrze pochowaj faktury i CMR-ki

2011

SZAKAL

Iwona - 2013-03-10 15:36:53 Zastanawiałam się: wypowiedziec się w sprawie powyższych oskarżeń czy nie. Zdecydowałam się ponieważ nie mogę pozwolic na bezpodstawne oskarżenia i zniważanie mojej osoby.Nikt nie ma prawa mnie oskarżac i wyzywac bo nikt z piszących mnie nie zna.Każdy z was,również ja podpisał umowę a nikt was do tego nie zmuszał.Właściciel przedstawił kazdemu warunki pracy i się na nie zgodziliście.Żaden pracodawca nie będzie tolerował pracownika, który nie wykonuje lub źle wykonuje swoje obowiazki.Pretensje możecie miec tylko do siebie.Obrażanie mnie niczego nie zmieni i świadczy tylko o was.Nie muszę się tłumaczyc czy kończę współpracę z firmą za kilka dni czy tygodni.To moje ustalenia z szefem.Potraficie tylko winic innych za swoje błędy i uchybienia,ale jakos żaden nie ma odwagi podpisac się swoim nazwiskiem pod wypowiedziami tylko ukrywacie się pod nickiem.Gratuluję odwagi. Ps. Szakal gorączki nie leczy się u ginekologa położnika.PS. Iwonka jakbyś wiedziała co nieco z medycyny (np. Tyle co ja wiem) to ginekologia-położnictwo to specjalizacja dlaczego ten sam lekarz pracuje w wyjazdówce R1? to bardzo proste to jest lekarz ogólny ze specjalizacją, po drugie to co mi zafundowaliście po powrocie to kolosalne długi, poteżną gorączke, chwilowe załamanie ciesz sie bo gdyby nie jedna osoba która mnie powstrzymała zabrał bym was ze sobą do piekła do 9 jego kręgu

Jak chcesz żeby [usunięte przez moderatora] bez wazeliny to jedź. Powodzenia w pracy u nich. Masz internet, głowę i poczytaj co kierowcy pisza o tym pracodawcy we wcześniejszych postach i na wcześniejszych stronach. Zaznaczam, że wszystkie komentarze pozytywne pisze on i jego spedytorzy pod różnymi nickami.

Adi

Witam kolego, możesz napisać mi coś więcej o Twoich przygodach z tą firmą? mam tam niby jechać jutro i nie wiem bardzo czego sieę tam spodziewać, czy warte zachodu? gG: 46163516 Pozdrawiam

Wlasciciel

Witaj [usunięte przez moderatora] , rozbawiłeś mnie do łez choć rzadko tu zagladam , pomyliles sie z powolaniem ,powinienes Prawo ukonczyc lecz nigdy nie jest za pozno, a bez tego jestes najlepszy, albo politykiem powinienes zostac, jestem pelen podziwu dla milosci jaka darzysz firme Trottertrans, interesujesz sie , co do wykladu prawniczego na forum wielki szacun, "wiesz gdzie dzwonia ale nie wiesz w ktorym kosciele" , ale mozemy sie dogadac ,mysle ze dobry bylbys w tych pismach do sadu -napiszesz i zaskarzysz,odezwij sie do nas- tak mysle moze jako asystent prawnika lub prawnik firmy u mnie , bo szkoda marnowac takiego talentu [usunięte przez moderatora], p.s. jakos sie dogadamy po co do sadu odrazu [usunięte przez moderatora]. dales..PO...pis

Pawe Sadz

ja - 2013-04-07 12:50:43 zapomniałem dodać Nie piszcie tu, że pojedziecie do niego i go pobijecie czy coś podobnego bo każdy jest w gębie mocny a jak chcecie zobaczyć własną gębę na ławce oskarżonych to go nawet możecie bez wazeliny wykorzystać jak dla mnie. Panowie bocie się sądów ? wasza sprawa. Pamiętajcie jedno - to on ma wasze pieniądze i nie odda bez walki a dopóki nie przełamiecie się tak gówno będziecie mieć.Celowo podaje imie i nazwisko.Lezysz pan i kwiczysz,jutro ide do sadu. "Posługiwanie się wekslem do zabezpieczenia roszczeń pracodawcy wobec pracownika powstałych ze stosunku pracy – jest działaniem niezgodnym z prawem. Podstawą takiego działania pracodawcy nie może być art. 300 Kodeksu pracy, zgodnie z którym w sprawach nieunormowanych przepisami prawa pracy do stosunku pracy stosuje się odpowiednio przepisy Kodeksu cywilnego, jeżeli nie są one sprzeczne z zasadami prawa pracy. Oznacza to, że artykuł 300 Kodeku pracy nie przewiduje możliwości stosowania w sprawach nieunormowanych przepisami prawa pracy innych przepisów prawa cywilnego niż Kodeks cywilny, zatem także ustawy z dnia 28 kwietnia 1936 r. – Prawo wekslowe" - informuje resort pracy."

czytam i czytam te wypowiedzi i nadziwić się nie mogę, że ciągle są nowe osoby w torby załadowane. Miałem też i ja straszenie wekslami, sądem najwyższym [żenada]. [usunięte przez moderatora] obcinał mi z wypłaty co jazdę a to nadkilometry a to przepały i z wyjazdu 3/1 zrobiło mi się 5/3 dni i nagle telefon - jedziemy. Po rozmowie z adwokatami i prawnikami Pan [usunięte przez moderatora] ma obowiązek udostępnić każdemu kierowcy obciążenia jakie zostały na niego nałożone wraz z uzasadnieniem. Kierowca ma obowiązek się z nimi zapoznać i je zaakceptować podpisując się pod nimi. W przeciwnym razie takowe obciążenia nie mają prawa bytu. Jak to ja usłyszałem od Pana [usunięte przez moderatora] - podpiszesz czy mam wystawić weksel? Hmmmm...... troszeczkę chamskie to było no ale cóż. Podpisałem to mając wcześniej w telefonie włączone nagrywanie. W umowie widnieje wyraźna informacja, że nałożone obciążenia są do wglądu w siedzibie firmy a nie jak słyszymy słowa - zobaczysz na wypłacie. Jeśli byliście w trudnej sytuacji majątkowej i trafiła wam się praca u tego wyzyskiwacza i podpisaliście weksel in blanco możecie wygenerować stosowne pismo do sądu grodzkiego o próbę wyłudzenia pieniędzy i go zaskarżyć. Zauważyliście, że nigdy nie pisze do jakiego sądu pójdzie sprawa? W umowie widnieje jeden paragraf - w przypadku przepałów i nadkilometrów pracownik ma prawo złożyć wyjaśnienia w zaistniałych sytuacjach nie później niż godzinę po zaparkowaniu auta na terenie firmy [nie pamiętam dokładnie idealnie jak to leciało] - my/wy - przyjeżdżamy na firmę, przepakowujemy swoje rzeczy na prywatne auta niekiedy sprzątamy w nim i dopiero Pan [usunięte przez moderatora] się pojawia i zaczyna lecieć dookoła auta i sprawdzać czy nie ukradliście nic bądź nie zgubiliście. Panowie - kserokopie cmr, pisać wszystko jak to rzeczywiście wygląda, spisywać godziny nękania sms-ami i telefonami. Wszystko jest do wygrania. Mam świetnego adwokata. Chętnych zapraszam do kontaktu na supraservice@wp.pl

FAN TROTER

[usunięte przez moderatora] ODDAJ PIENIĄDZE,[usunięte przez moderatora]

dopik

po co sie podszywasz za kierowców [usunięte przez moderatora] stalem z twoimi kierowcami to nawet webasta na noc nie wlaczali bo ich po nocach straszycie smsami o przepale wyzysk mlodych i do zwolnienia potem nastepny glupi. stac mnie niedlugo mam zamiar zlozyc do was papiery ale wam zrobie [usunięte przez moderatora] zobaczycie hahahaha

Bednarek

Ale za przepały nadkilometry CIę obciążą że CI w pięty pójdzie chłopie,ja już miałem wystawiony weksel i w sądzie przegrałem i musiałem płacić, a jak jeszcze rozbiłeś auto czy uszkodziłeś to też musisz płacić bo jest to w załączniku.Walczcie sobie z wiatrakami , tylko że jak się wk.... wasz [usunięte przez moderatora] to nie wiem czy bedziecie szaleć jak dostaniecie wyroki po wekslu za swoje błedy i wam komornik siadzie...

Łukasz Wieczorkiewicz

Witam wszystkich oszukanych przez tą firmę rozmawiałem z moim adwokatem i sprawa jest do wygrania z tego powodu że przed każdym wyjazdem musimy podpisać nową umowę a do tego nie można nas obciążyć karą 2000 zł z powodu że nie posiadamy umowy chyba że ktoś z was ją dostał choć nie sądzę więc nie mamy na jakiej podstawie pisać wypowiedzenia jak umowa jest podpisana na jeden wyjazd Proszę wszystkich oszukanych o kontakt Lukasz251715@wp.pl Bądz pod tel 605-785-407

Zostaw merytoryczną opinię o Trottertrans - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trottertrans?

Kandydaci do pracy w Trottertrans napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trottertrans