Opinie o Trottertrans w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Trottertrans. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Trottertrans o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trottertrans w Jarocin

P.

(usunięte przez administratora)Takie sms-y dostana wkrotce wszyscy w firmie bo nadeszly ciezkie czasy.Spotkalem niedawno kierowce z tej firmy a dokladnie (usunięte przez administratora) tez zwija sie jak tylko dostanie odpowiedz z innej firmy a najlepiej postapil(usunięte przez administratora)m i ma spokoj!

To napisz od razu ze(usunięte przez administratora)ak szybko jak usiadles tak szybko pojdziesz w dluga przy rotacji w tej firmie.Wspolczucia w zwiazku ze zwiazaniem sie i sluchania obelg od (usunięte przez administratora)

D.K

Mam czas bo ja juz sie najezdzilem w firmie teraz to siedze z drugiej strony (za biurkiem).i nie robcie z siebie ofiar,bo jezeli nie umiecie sie wywiazywac z obowiazkow to miejcie pretensje tylko do siebie(usunięte przez administratora)

A ile pracujesz, to powiem ci kiedy przestaniesz. Poza tym mógłbyś się przedstawić z imienia chłopcze !! Jak piszesz dobrą opinie to nie wstydź się swego imienia żeby inni wiedzieli czy warto z tobą dyskusje prowadzić.

Kierowca b

Jaka rekrutacja, weksel do podpisu na 200 tysięcy zł, regulamin do wglądu a potem telefony pijanego szefa w nocy,zwłaszcza wtedy jak widział na monitorze gps że nie masz roboty i śpisz.

Czy jesteś w stanie wytrzymać 5 tyg. w busie bez jedzenia i picia,a jak zajdzie potrzeba czy "oddasz krew"(cytat z rozmowy z szefem) aby nie umrzeć z głodu. Takie było najtrudniejsze pytanie szefa, a raczej stwierdzenie, przez telefon.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
nick

a która z podanych tu przez byłych kierowców informacji jest nieprawdziwa ?

z tego co wiem to "stary" ma zamówione jedno auto no i jak sobie te 4 przerobi w 'fotoszopie' to mu faktycznie wyjdzie 8... swoją drogą, ja się dziwie tylko tej Pani która tam pracuje, że może spać spokojnie wiedząc co się tam z ludźmi wyrabia.

ludzie co robić? wysłałem CV ale jak tak was czytam, to masakra? jest sens choćby na rozmowę się wybierać? jeśli choć połowa z tego co tu piszecie jest prawdą to nie wiem...szkoda czasu chyba

Wole jezdzic na ekspresach bez norm niz patrzec na spalanie i modlic sie zeby moc zatankowac i czy po powrocie otrzymam kase a nie jakies bzdurne obciazenia!

X

Widze ze ktos marzy o wakacjach i snie i jeszcze do tego zarabiac nie wiadomo jaka kase!I jeszcze skopiowal kogos wypowiedz wiec nawet nie chcialo sie wykazac inwencji tworczej.

no słyszałem trochę o tym euro24. Kierowcy narzekają.Popytajcie to się dowiecie.Ponoć jedziesz na zabicie, nie masz kiedy spać.

Xabier

Polecam firme Euro24 z Rzeszowa.Pracuje tam od 2 miesiecy i wszystko jest w jak najlepszym porzadku.Kasa od razu po przyjezdzie.Wyjazdy na 3-4 tygodnie i 2 weekendy wolne.Jedynym warunkiem jest zalozenie dzialalnosci gospodarczej ale wszystkie koszty oprocz kwoty podatku dochodowego ponosi firma.Szczegoly (usunięte przez administratora)

Johnny

Wszystko potwierdzam!Czas zabrac sie za ta pseudofirme i naslac jakas kontrole zeby w koncu zninela z rynku i nie psula wizerunku!Koles nie ma zadnych plecow i jest do wyjecia bez problemu!

linus

hahaa smieszna firma i [usunięte przez admina] jakich malo zeby jezdzic (usunięte przez administratora)? przeciez to sie w glowie nie miescie bo musze cie sprawdzic czy sie nadajesz a dopiero po miesiacu masz(usunięte przez administratora)ale i tak wiekszosc ci zabierze bo cos wymysli.. wiec bylem i nie polecam !!!!

michal zurawski

a ja pracowalem dosc dlugo i nie tak zle wybieram sie teraz do szefa jak bendzie potrzeba wroce do jazdy trzeba sie tylko umiec dogadac i starac sie

napapierze

jaka masz umowe na papierze, czekamy

najlepszy...

pracuje w tej firmie pewien czas....kasa wporzadku szef 6+spedytorka6+.Jezeli lubisz jezdzic to jest wszytko latwe i proste....ale jak przylaza [usunięte przez admina] co po miesiacu mowia ze nie wytrzymuja to niestety....poprostu trzeba umiec organizowac sobie czas a wtedy praca to przyjemnosc....pozdrowienia dla kierowcow TROTTERTRANS

new

szkoda tylko tej jego pracownicy bo miła dziewczyna

anonselub

wystarczy przegladac anonse....ta firma od ponad roku regularnie sie oglasza ze szuka...wniosek prosty....

wes konkretnie cos napisz a nie cmr i czysta kabina..... jaka umowa, ubezpiecznie, zabezpiecznie firmy, odpowiedzialnosc cywilna itd itp...

koles

jestem za na 100%

Zostaw merytoryczną opinię o Trottertrans - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trottertrans?

Kandydaci do pracy w Trottertrans napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trottertrans