Opinie o Holding Profit w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Holding Profit. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Holding Profit o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holding Profit w Kraków

poszukujaca Nowy wpis

hej czy możecie coś powiedzieć o warunkach pracy na stanowisku Analityk Finansowy? - jak atmosfera, zarobki, mozliwosci awansu?

Redukcja Nowy wpis
@poszukujaca

Pracujesz zdalnie na zlecenie czy umowę o dzieło, więc atmosfera... Taka, jaką masz w domu, awans? Żaden, nie pracujesz w zespole...

-?- Nowy wpis

Czy Centrum Holding 1 Kraków to jest ta sama firma lub spokrewniona z Holding Profit Kraków ?

edfvb Nowy wpis

zapewne tak..ale wiem ze szukali tutaj ankieterow terenowych i z tego co kojarze to oferowali elastyczne godziny pracy wiec to duzy plus dzieki temu mozna to sobie jakos pogodzic z innymi zajeciami w sumie

edek

no jak to co jest dla przełożonego najważniejsze.. raczej to czy zna się na swojej robocie i czy przyniesie konkretne zyski dla firmy. A taka agencja jak oni to skupia się głównie na badaniach ilościowych, jakościowych i taka musi znać odpoweidnie techniki jak FGI, IDI i pozostałe, wię cto jest chyba priorytetem.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Holding Profit? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.
Ankieter telefoniczny Kraków

Na stanowisko ankietera telefonicznego oferują jedynie umowę o dzieło ze stawką 10 zł brutto w dni powszednie i 11 zł w soboty. Nie mam możliwości otrzymania ozusowanej umowy zlecenie. Wg mnie to wykorzystywanie osób, które już nie studiują.

Rosa

Nie polecam, (usunięte przez administratora) atmosfera taka sobie.

Morg

Z tymi wypłatami w tym polskim landzie bywa różnie. W przeciętnej firmie są opóźnienia i na chwilę obecną nie powinno to dziwić za mocno :)

locke

Chyba, że ktoś tego działa nie wykona, to wówczas może nie mają za co zapłacić albo to były chwilowe opóźnienia i teraz w BBS Obserwator jest lepiej.

Tam nie ma czegoś takiego, jak umowa o pracę, zawsze podpisywane są umowy o dzieło ze stawką godzinową (mowa o call center). Generalnie ile wypracujesz, tyle dostajesz, ale kasę potrafią wypłacać nawet do dwóch lub więcej miesięcy od zakończenia projektu...

kiłamogiła

a jak jest z samymi wywiadami w BBS- mamy do dyspozycji konkretne adresy do odwiedzenia czy dane o respondentach sa bardziej ogólne- np. Pani Jadzia Baran z Osiedla Krakowskiego (i szukaj jej sobie...)?

BBS

moim zdaniem firma jest bardzo ok. Na początku informują o warunkach i finansowych i kiedy będzie wypłata, owszem nie są to wynagrodzenia miesięczne tylko po projektach ale szefostwo o tym informuję, podchodzą ze spokojem i szacunkiem do pracowników. Atmosfera w firmie jest bardzo miła. Polecam.

ja tam nie narzekam

BBS Obserwator to bardzo fajna firma, współpracuję z nimi od wielu lat i uważam ich za bardzo rzetelnych pracodawców. Jak się robi wszystko jak należy to nie ma żadnych problemów. Co do warunków finansowych, płacą nieźle, zawsze sprawiedliwie, natomiast zwłoka w wypłacie może się pojawić jeśli projekt jest duży. Ale kasa zawsze wpływa.

Sylwia

tak, kilka dni temu na fb był nabór do pracy, najlepiej pisac na maila BBS Obserwator

gdregtms

Do terminu realizacji dzieła kontakt z firmą bez zarzutu. Po wysłaniu paczki ciężko bylo uzyskać informację potwierdzającą odbiór. Informacja o audycie wysłana mailem bez uzasadnienia, a nie pocztą listem poleconym tj. bylo to zapisane w umowie. Stwierdzono, że nie wszystkie ankiety były poprawnie wypełnione-nie wiadomo na jakiej podstawie.... Termin zapłaty mocno po terminie i oczywiście pomniejszony o kwotę rzekono "niepoprawnie" przeprowadzonych wywiadów. Pieniądze z tego niewielkie, ale dla kogos kto szuka możliwości zdobycia doświadczenia można się skusić ....

zdziwiony

poza tym bardzo mnie śmieszą wasze błędy ortograficzne i składniowe, sądzę, że większość z tych bzdur była pisana przez jedną osobę, albo to wy jesteście nierzetelni ;)

zdziwiony

nie wiem jak można wierzyć w opinie ludzi nie podpisujących się imieniem i nazwiskiem ;) pewnie się boicie, że można by was posądzić o zniesławienie. jak nawaliliście to nie dziwota, że wam ktoś nie płaci. ja ze swojej strony współpracę polecam, wszystko sprawnie i rzetelnie, żadnych problemów.

Arexy

Niezwłocznie firmę należy oddać w ręce służb prawa... najlepiej zamknąć jej dziłalność. Rok temu u nich pracowałem... zero profesjonalizmu, jedynie w oszuukiwaniu.

Przem

Mają straszny poślizg z wypłata wynagrodzeń. Ostatnio wypłacili mi za małą kwotę! Tłumaczą to "pomyłką", mam nadzieję że odzyskam należne mi pieniądze? Radzę na nich uważać.

zgadzam się z przedmówcami - na początku mydlą oczy, a kasa i sama praca jest naprawdę taka sobie, ludzie zmieniający zdanie jak chorągiewka na wietrze- ciężko się z nimi pracuje.

niezadowolonny

holding profit... zwloka z wyplata wynagrodzenia ok 33 dni... i tlumacza sie tym ze dostane za to odsetki (2-5zl) wczesniej mi lamano ze przelew juz poszedl i lada dzien dostane pieniadze.... ktos powinien ta firme zkontrolowac....

Zostaw merytoryczną opinię o Holding Profit - Kraków

Holding Profit
2.3/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Staszica 7 lok. 5
    31-162 Kraków