Opinie o Brenntag Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Brenntag Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Brenntag Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brenntag Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Diuk

Dzień dobry, na wstępie dodam że mój komentarz dotyczy oddziału w Jankowicach. Osobiście nie polecam firmy już po tym w jaki sposób są prowadzone rekrutacje. Niedawno miałem tą nieprzyjemność uczestniczyć w rekrutacji online. Na spotkaniu były dwie Panie z HR oraz Pan z działu na jaki aplikowałem. W skrócie cała rozmowa prowadzona przez wyżej wymienione Panie to był atak. Zadawanie pytań tak żeby kandydata wyprowadzić z równowagi. Zresztą jedna z Pań ( Barbara) nawet podczas rozmowy szczyciła się tym że potrafi zadawać takie pytania. Już na wstępie można było odczuć że pozjadała wszystkie rozumy. Gdy odpowiedziałem że nie słyszałem wcześniej o firmie to zostałem wręcz wyśmiany. Nieustannie mi przerywano podczas odpowiedzi na zadane pytanie. Nawet w jednym z momentów usłyszałem " dobrze proszę przestać bo się Pan rozgadał i zagalopował i jest w tym za dużo emocji". Zaznaczę że była to zwykła odpowiedź na zadane pytanie dotyczące zadań jakie go tej pory wykonywałem. Druga Pani (nie pamiętam imienia ale podobno to był jej start kariery w tej firmie z HR) również non stop przerywała i twierdziła że moje odpowiedzi są enigmatyczne. Byłem już na kilku rozmowach kwalifikacyjnych i nigdy nie miałem jej w tak złej i napiętej atmosferze. Przez cały etap rozmowy kandydat czuje się jak nikt i jakby prosił się żeby łaskawe Panie go wysłuchały. Każda odpowiedz jest traktowana jak kłamstwo - takie miałem odczucie. W ten sposób obawiam się że firma nie znajdzie dobrego pracownika bo odstraszy go sama rekrutacja. Ja osobiście nawet gdybym dostał bardzo dobre warunki zatrudnienia nie zdecydowałbym się ze względu na atmosferę. Pracuje obecnie w dużej korporacji i również prowadziłem rekrutację i za takie podejście do kandydata są ponoszone konsekwencje.

Letnie wietrzenie magazynu? ciekawi mnie w jaki sposób i przez jakie konkretnie okoliczności ktoś ma dochodzić do siebie? od paru dni poszukiwany jest magazynier / operator produkcji. tylko, że to oferta na Towarową, myślicie, że warunki mimo wszystko pracodawca daje podobne? jak liczony jest dodatek zmianowy i ile nadgodzin średnio wpada?

QQ Nowy wpis

Brałam udział w rekrutacji. Na temat jednego stanowiska pracy rozmawiałam z trzema osobami z firmy. Za każdym razem słyszałam inne informacje nt pracy. Na to samo pytanie dot stanowiska dostałem trzy różne odpowiedzi. Więc albo maja taki bałagan w kadrach że sami nie wiedzą kogo szukają, albo każdy gada co chce, bez większego zainteresowania kandydatem. Niesmak pozostał ... .

Olcia Nowy wpis

Było zapytanie o to, czy ktoś brał udział w rekrutacji na staż do spółki. A ogólnie to warto? Był ktoś teraz w tym roku i by omówił oraz ocenił sam przebieg? Potem normalnie można już się przyjąć? jakie są wtedy finanse, można już ugrać podwyżkę?

JGD Nowy wpis

Pojawiły się oferty na kierownika i mistrza produkcji w Zgierzu. W jakim systemie odbywa się praca? Czy jest to praca zmianowa? W jakich godzinach?

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Staż w Brenntag Polska Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

Diuk

Aneta

Ma ktoś już za sobą praktykę w firmie i by wyraził opinię? Widziałam na głównej stronie w zakładce z karierą, że oferują praktyki, przy czym można się rozwinąć w wielu projektach. Czego mogą dotyczyć? Jakiego doświadczenia nabędę i czy można się potem zatrudnić? Ktoś po zakończeniu został? Na jakich warunkach? Pytam, bo widziałam jak pisali kiedyś, że dobrze tu płacą.

Menadżer

Czy nowi pracownicy we wszystkich oddziałach Brenntag dostają nową czystą odzież i niezbędne wyposażenie ochronne ? Czy zdarza się że nowych pracowników wyposaża się w stare , znoszone i brudne ubrania po byłych pracownikach?

@Menadżer

Brenntag Polska zapewnia nieodpłatnie odzież i obuwie robocze, spełniające wymagania określone w Polskich Normach. Może się zdarzyć, że nowemu pracownikowi zostanie przydzielona używana odzież roboczą (z wyjątkiem bielizny i obuwia), ale pod warunkiem, że przedmioty te zachowały właściwości ochronne i użytkowe oraz są czyste i zdezynfekowane. Komplet ten jest używany do czasu przygotowania przez zewnętrznego usługodawcę spersonalizowanego kompletu odzieży dla danego pracownika.

Pracownik z agencji
@Marcin Papliński

Prawie rok w firmie i dalej używana odzież, nowe? Hahaha się uśmiałem Multisport? Jeśli jesteś zatrudniony przez agencję to życzę powodzenia bo mi jakoś tej karty ani możliwość jej wyrobienia nie dali.

@Pracownik z agencji

W której lokalizacji Pan pracuje?

Gabriela
@Marcin Papliński

Czyli dobrze rozumiem, że warunki w dużej mierze zależą od lokalizacji? Jestem trochę zdziwiona, skoro to jedna firma, to chyba wszędzie powinno być tak samo.

Ryszarda
@Gabriela

@Gabriela: Raczej to nie o to chodzi... Jeśli pracownik nie został właściwie wyposażony, to znaczy że któryś z kierowników lokalnie nie dopilnował tego. Żeby to skorygować i ewentualnie wyciągnąć konsekwencje muszą wiedzieć gdzie ów pracownik nie dostał ubrań. A jeśli nie odpisze, to pozostaje pytanie czy na pewno u nas pracuje, czy tylko jest internetowym trollem. W internecie o takich nie trudno.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Brenntag Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pracownicy w zależności od stanowiska i zakresu obowiązków wyposażani są w niezbędne narzędzia pracy, taki jak np. telefony komórkowe, laptopy oraz samochody służbowe

Zbigniew

Powiesz coś więcej po wypłatach? Są na dobrym poziomie? Warto żebym wysłał CV? Chodzi mi pod względem finansowym.

@Zbigniew

Na jakie stanowisko aplikujesz? Ja osobiście uważam że pensje są na godziwym poziomie.

sonny
@Zbigniew

Warto, dobrze płacą.

Barbara
@sonny

To spoko. A ile konkretnie? 4000 czy więcej?

AAAA

W ostatnim tygodniu bylem po odbiór towaru w magazynie Brenntag w Zgierzu. Poszedłem po odbiór dokumentów do biura i tu spotkałem się z nieuprzejmą a wręcz chamską obsługą pani siedzącej za biurkiem na wprost wejścia. Było to w czwartek, 2 czerwca. Więcej szczegółów nie podam, nie chcę być rozpoznany, bo obawiam się, że następnym razem zostanę potraktowany jeszcze gorzej. Taka firma jak brenntag, powinna lepiej szkolić swoich pracowników z zakresu obsługi klienta.

Zbigniew
@AAAA

Powinna skoro zostałeś tak źle potraktowany. Nie myślałeś żeby to zgłosić przełożonemu tej pani. Bo przecież jak ciebie tak potraktowała to innych może też :/

Ostrzegam przed firmą Brenntag Polska w Tarnowie Podgórnym firma nie szanuje przewoźnikia nie rozładowują towaru z auta . Brak organizacji pracy kierowca wykręcił już 5 godzin w oczekiwaniu na rozładunek . NIE POLECAM TEJ FIRMY !! JESTEM KILKA RAZY W TEJ FIRMIE ZAWSZE ODSTAJĄ AUTA PO KILKA GODZIN MINIMUM 5 GODZIN CZEKANIA . ROZŁADUNEK KILKU BECZEK JEST PROBLEMEM DLA FIRMY

@Anna

Szanowny Panie, Bardzo poważnie podchodzimy do wszystkich zgłaszanych uwag. Podjęcie odpowiednich działań musi jednak bazować na ocenie konkretnej sytuacji. Bardzo proszę o ich przesłanie szczegółów zdarzenia/zdarzeń, których efektem jest opublikowany komentarz. Z poważaniem

Jola

A czy Brenntag zlikwidował już swój oddział w Rosji?

@Jola

Bardzo możliwe, na mapce na ich stronie nie wyświetla się oddział w Rosji

Wiecie, czy Brenntag Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak. Brenntag udostępnia wszystkie niezbędne narzędzia pracy zarówno do pracy zdalnej jak i stacjonarnej.

Wiktoria

A można sobie wybrac np calkowty tryb zdalny? Czy raczej preferowany model w firmie to hybrydowy?

Młody

Kiedyś było lepiej

Izabela

Od czego zależy zatrudnienie w firmie albo przez agencję? Myślałam, że tu sto procent ludzi ma umowę z firmą., a czytam, że nie bardzo.

rudy

Polecam Brentag a szczegolnie Alcafood nieliczni tylko pamietaja o czym pisze pozdro

sowa
@rudy

Zgadza się Justynow to jest to i lata 90te

Magda

Jak często dają u was podwyżki?

Czy polecilibyście prace w Brenntag Polska swoim dzieciom i bliskim w Kędzierzynie ?

Czym Brenntag Polska Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Maja

Perspektywami rozwojowymi, wynagrodzeniem, świadczeniami dodatkowymi (dodatkowe ubezpieczenie, abonament medyczny, program emerytalny finansowany przez spółkę, wsparcie z funduszu socjalnego), kulturą organizacyjną ….

Izabela
@Maja

Czy dobrze zgaduję, że pracujesz w Brenntag? Interesują mnie zarobki technologa działu farb w Kędzierzynie. W ogłoszeniu mowa o atrakcyjnych zarobkach, ale widełek nie podano. Pomożesz mi?

Driver

W niektórych placówkach standardy pracy są rodem z (usunięte przez administratora)- smród głód i ubóstwo. Na siłę wyszukiwanie winnych za swoje nieudolne zarządzanie.

@Driver

Zostaw merytoryczną opinię o Brenntag Polska Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Brenntag Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brenntag Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brenntag Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Brenntag Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Brenntag Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Brenntag Polska Sp. z o.o.