Carda Consultancy

Opinie o Carda Consultancy

lol 2016-02-03 20:29
Osoba rekrutująca w kamizelce wędkarskiej. Zupełny brak szacunku dla kandydata.
zażenowany 2016-03-09 13:57
Jestem zażenowany siedzibą i samą rozmową kwalifikacyjną. Osoba, z którą rozmawiałem zadawała pytania rodem z internetu pt. O CO ZAPYTAĆ NA ROZMOWIE. Oczywiście pytania były absurdalne, typu wymień zalety, wadę. Jakbym się starał o stanowisko do wielkiej korporacji (gdzie nota bene pracowałem, a nawet tam czegoś takiego nie spotkałem). Rozmowa nie była przeprowadzona płynnie, osoba w ogóle nie wiedziała co dalej powiedzieć. Nie spytała o pytania od kandydata. Zero informacji o wynagrodzeniu. Siedziba firmy to jakaś klita w bloku mieszkalnym.
zażenowany 2016-03-09 13:57
straciłemtylkoczas 2016-11-06 22:52
Zgadzam się całkowicie z Panem Zażenowanym. Osoba przeprowadzająca rozmowę była zupełnie do niej nieprzygotowana. Pytania z kosmosu, w żadnej mierze niezwiązane z pracą czy kandydatem. Po każdym pytaniu minimum 30 sekund ciszy, bo pracodawca uważnie studiuje wasza aplikację. Aż się zastanawiasz czy to jakiś żart i czy nie lepiej będzie od razu wyjść. Wszechobecna niemiła atmosfera, na każdym kroku chcą pokazać Ci, gdzie twoje miejsce. Nie polecam, a wręcz odradzam.
porażka 2017-05-02 12:51
PORAŻKA! Haha biuro...śmierdzący lokal, opustoszały, brudno i ciemno! Rozmowa kwalifikacyjna? To był jakiś żart, nie dość że przekładali moje spotkanie kilkakrotnie to w dodatku osoba prowadząca rozmowę ciągle się zastanawiała i robiła przerwy...sam nie wiedziałem o co chodzi...miałem ochotę już wtedy podziękować. Zero przygotowania i szacunku. Nie polecam
dziwnie 2017-05-08 10:24
Pytania na rozmowie baardzoo dziwne, nawet o stan zdrowia i stan cywilny. Nie przekonali mnie
Zniechęcona 2017-06-20 00:57
Brak profesjonalizmu w rozmowie rekrutacyjnej. Osoba prowadząca rozmowę mnie zniechęciła. Przez chwilę myślałam, że to ukryta kamera. Zero przygotowania i szacunku do czasu kandydata.
Siedziba to jakaś makabra.
Propozycja to umowa zlecenia poniżej 200 zł, a reszta na umowę o dzieło (tylko żeby nie płacić składek większych za pracownika). Powinien się ZUS zainteresować takim podejściem do pracownika. Wyzysk jak nic.
Szczerze odradzam!!!!
Strata czasu i nerwów.
Zniechęcona 2017-06-20 01:07
Aha, znajoma tam pracowała w zeszłym roku. Sama odeszła z dnia na dzień.
Podobno Carda wysyła maile do administratorów stron internetowych o usuwanie tych bardziej niepochlebnych wpisów a jedna z pracownic udziela się co jakiś czas na forach z działu PR/komunikacji czy jakoś tak i wpisuje miłe dla plebsu ciemnego komentarze
ona 2017-07-25 14:40
Co do rozmowy rekrutacyjnej to prawda- pytania kompletnie od rzeczy, mało związane z pracą, o przebyte i obecne choroby lub stan cywilny. Raczej zniechęcająca do podjęcia tej pracy. Jeszcze gorzej jest nieprzemyślanym jej podjęciu- tzw. dyrektor generalny nagabuje pracownice o usługi seksualne, a w przypadku odmowy zaczyna poniżać i prześladować. Stanowczo odradzam.
Szok 2017-07-27 21:45
Testy do rozwiązania, pytania jakbym startowała na jakiegoś specjalistę od wszystkich możliwych transakcji. I jeszcze wprost mi powiedzieli, że pracuje się tyle ile trzeba, a zaznaczam że byłam na rozmowie o g.18 i jeszcze całe biuro było pełne ludzi! Jak sobie szukają chińczyków to niech się do chin wyniosą.
mbeta 2017-07-31 12:02
ja tam jestem zadowolona. Dużo się dzieje ale dzieki temu duzo się można nauczyć. tempo jest szybkie ale i rynek kapitałowy jest dynamiczny. Dobrze płacą. Ostatnio podwyżki były. Dają wolne jak ktoś potzrebuje. Wzystkie długie weekendy wolne. Jak ktos ma wyczulenie na punkcie swojej psyche...to pewnie źle odbiera komunikaty.
kandydat 2017-08-01 00:18
zniechęcona już pisała o zagrywkach typu jak u mbeta powyżej:
"... jedna z pracownic udziela się co jakiś czas na forach z działu PR/komunikacji czy jakoś tak i wpisuje miłe dla plebsu ciemnego komentarze"
Mamy więc chyba potwierdzenie, że te wszystkie negi od pozostałych kandydatów są prawdziwe
Makler 2017-09-22 08:45
No w naszym domu maklerskim pracują dwie osoby po Carda, i naprawdę mega rzeczy wiedzą, choć nie u mnie w dziale. Wiec chyba te testy NASA to odsiewają idiotów ;) Z resztą wszyscy w branży wiedzą że jak ktoś przepracował chocby pol roku u nich, to od ręki znajdzie prace w finansach. Także dla mnie takie negatywy to pisze konkurencja albo jakiś baran spoza branży, inaczej nie widzę logiki
Zostaw swoją opinię o Carda Consultancy - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carda Consultancy