Carda Consultancy

Opinie o Carda Consultancy

lol 2016-02-03 20:29
Osoba rekrutująca w kamizelce wędkarskiej. Zupełny brak szacunku dla kandydata.
zażenowany 2016-03-09 13:57
Jestem zażenowany siedzibą i samą rozmową kwalifikacyjną. Osoba, z którą rozmawiałem zadawała pytania rodem z internetu pt. O CO ZAPYTAĆ NA ROZMOWIE. Oczywiście pytania były absurdalne, typu wymień zalety, wadę. Jakbym się starał o stanowisko do wielkiej korporacji (gdzie nota bene pracowałem, a nawet tam czegoś takiego nie spotkałem). Rozmowa nie była przeprowadzona płynnie, osoba w ogóle nie wiedziała co dalej powiedzieć. Nie spytała o pytania od kandydata. Zero informacji o wynagrodzeniu. Siedziba firmy to jakaś klita w bloku mieszkalnym.
zażenowany 2016-03-09 13:57
straciłemtylkoczas 2016-11-06 22:52
Zgadzam się całkowicie z Panem Zażenowanym. Osoba przeprowadzająca rozmowę była zupełnie do niej nieprzygotowana. Pytania z kosmosu, w żadnej mierze niezwiązane z pracą czy kandydatem. Po każdym pytaniu minimum 30 sekund ciszy, bo pracodawca uważnie studiuje wasza aplikację. Aż się zastanawiasz czy to jakiś żart i czy nie lepiej będzie od razu wyjść. Wszechobecna niemiła atmosfera, na każdym kroku chcą pokazać Ci, gdzie twoje miejsce. Nie polecam, a wręcz odradzam.
porażka 2017-05-02 12:51
PORAŻKA! Haha biuro...śmierdzący lokal, opustoszały, brudno i ciemno! Rozmowa kwalifikacyjna? To był jakiś żart, nie dość że przekładali moje spotkanie kilkakrotnie to w dodatku osoba prowadząca rozmowę ciągle się zastanawiała i robiła przerwy...sam nie wiedziałem o co chodzi...miałem ochotę już wtedy podziękować. Zero przygotowania i szacunku. Nie polecam
dziwnie 2017-05-08 10:24
Pytania na rozmowie baardzoo dziwne, nawet o stan zdrowia i stan cywilny. Nie przekonali mnie
Zostaw swoją opinię o Carda Consultancy - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carda Consultancy