Opinie o Carda Consultancy w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Carda Consultancy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carda Consultancy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carda Consultancy w Warszawa

Marek Nowy wpis

@tomek a czy szefostwo jest wymagające ?

Szok

Testy do rozwiązania, pytania jakbym startowała na jakiegoś specjalistę od wszystkich możliwych transakcji. I jeszcze wprost mi powiedzieli, że pracuje się tyle ile trzeba, a zaznaczam że byłam na rozmowie o g.18 i jeszcze całe biuro było pełne ludzi! Jak sobie szukają chińczyków to niech się do chin wyniosą.

Makler
@Szok

No w naszym domu maklerskim pracują dwie osoby po Carda, i naprawdę mega rzeczy wiedzą, choć nie u mnie w dziale. Wiec chyba te testy NASA to odsiewają idiotów ;) Z resztą wszyscy w branży wiedzą że jak ktoś przepracował chocby pol roku u nich, to od ręki znajdzie prace w finansach. Także dla mnie takie negatywy to pisze konkurencja albo jakiś baran spoza branży, inaczej nie widzę logiki

Harryboy
@Makler

Jasne, chyba w twoich snach te osoby pracują, bo z tego co wiem to każdy ucieka z tego jak może :-)

byly pracownik Nowy wpis
@Makler

żenada, chcesz nie miec swojego zycia? pracuj w tej firmie. noc, weekend, masz (usunięte przez administratora) bo pani prezes nie raczy zajac sie wlasnym zyciem i wlasnymi dziecmi i tego samego oczekuje od innych. co do atmosfery, wlasna współniczka okradziona, wiec sorry, tam nigdy nie bylo dobrze i nigdy nie bedzie.

Roman Nowy wpis

Ich strona nie działa. Czyżby zakończyli działalność? Ktoś coś wie?

Zniechęcona

Aha, znajoma tam pracowała w zeszłym roku. Sama odeszła z dnia na dzień. Podobno Carda wysyła maile do administratorów stron internetowych o usuwanie tych bardziej niepochlebnych wpisów a jedna z pracownic udziela się co jakiś czas na forach z działu PR/komunikacji czy jakoś tak i wpisuje miłe dla plebsu ciemnego komentarze

Nie polecam Nowy wpis
@Zniechęcona

To prawda, normalne jest tam dodawanie fantastycznych opinii na swój temat i wywyższanie się, próba usuwania niepochlebnych komentarzy i ich tuszowania

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Carda Consultancy? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Aleksandra

@Zuza, dlaczego wysuwasz takie przypuszczenia? Czy jesteś pracownikiem firmy Carda Consultancy? Może chciałabyś wyrazić swoją opinię o tej firmie, czy zgadzasz się z dotychczasowymi opiniami na forum? @Amarantusowy, rozumiem, że negatywnie oceniasz atmosferę, ale Twoja opinia nie zawiera w zasadzie żadnych konkretów. Czy rzeczywiście nie zauważyłeś żadnych plusów w tej firmie?

Zuza

Konkurencja tak mocno inspiruje do pisania?

dziwnie

Pytania na rozmowie baardzoo dziwne, nawet o stan zdrowia i stan cywilny. Nie przekonali mnie

Amarantusowy
@dziwnie

Zagadza się! Stan cywilny, stan zdrowia - czekałem na pytanie o rozmiar buta. To chyba trochę niezgodne z prawem ;) Atmosfera w biurze taka, że żałowałem, że w ogóle tam wszedłem. Znajomy tam był na stażu i mnie bardzo ostrzegał, ale chciałem się przekonać.

Igor

Gdyby było źle w firmie to forum by wrzało!!! Konkurencji znudziło się?

mbeta

ja tam jestem zadowolona. Dużo się dzieje ale dzieki temu duzo się można nauczyć. tempo jest szybkie ale i rynek kapitałowy jest dynamiczny. Dobrze płacą. Ostatnio podwyżki były. Dają wolne jak ktoś potzrebuje. Wzystkie długie weekendy wolne. Jak ktos ma wyczulenie na punkcie swojej psyche...to pewnie źle odbiera komunikaty.

kandydat
@mbeta

zniechęcona już pisała o zagrywkach typu jak u mbeta powyżej: "... jedna z pracownic udziela się co jakiś czas na forach z działu PR/komunikacji czy jakoś tak i wpisuje miłe dla plebsu ciemnego komentarze" Mamy więc chyba potwierdzenie, że te wszystkie negi od pozostałych kandydatów są prawdziwe

Zniechęcona

Brak profesjonalizmu w rozmowie rekrutacyjnej. Osoba prowadząca rozmowę mnie zniechęciła. Przez chwilę myślałam, że to ukryta kamera. Zero przygotowania i szacunku do czasu kandydata. Siedziba to jakaś makabra. (usunięte przez administratora) Szczerze odradzam!!!! Strata czasu i nerwów.

straciłemtylkoczas

Zgadzam się całkowicie z Panem Zażenowanym. Osoba przeprowadzająca rozmowę była zupełnie do niej nieprzygotowana. Pytania z kosmosu, w żadnej mierze niezwiązane z pracą czy kandydatem. Po każdym pytaniu minimum 30 sekund ciszy, bo pracodawca uważnie studiuje wasza aplikację. Aż się zastanawiasz czy to jakiś żart i czy nie lepiej będzie od razu wyjść. Wszechobecna niemiła atmosfera, na każdym kroku chcą pokazać Ci, gdzie twoje miejsce. Nie polecam, a wręcz odradzam.

lol

Osoba rekrutująca w kamizelce wędkarskiej. Zupełny brak szacunku dla kandydata.

Zostaw merytoryczną opinię o Carda Consultancy - Warszawa

Carda Consultancy
1.7/5 Na podstawie 23 ocen.
  • świętokrzyska 30 lok. 63
    00-116 Warszawa