Restauracja Chata w Pasażu

Częstochowa

Opinie o Restauracja Chata w Pasażu

Były pracownik 2011-09-18 14:27:11
Pracodawcy beszczelni, przesiadują w restauracji patrzą kelnerom na ręce na każdym kroku, zakładają kamery i rzucają wyzwiskami na personel, dlatego tak często poszukują nowych osób do pracy. Nikt normalny tam długo nie wytrzyma. Stawka godzinowa śmieszna. Nie polecam
AAA 2012-09-03 00:26:49
Zgadzam sie w stu procentach z ta opinia niestety mialem doczynienia z tymi ludzmi jesli tak w ogole mozna ich nazwac sa prostakami nie szanujacymi ludzi uwazaja sie za Bog wie kogo w szczegolnosci zenska czesc szefostwa [usunięte przez moderatora]
Teh 2016-10-10 23:41:08
Mowa o paniach Kocyga ? Haha miałem (nie) przyjemność tam pracować dłuższy czas , Na szczęście mam lepsza prace gdzie mnie szanują . Państwo Kocyga to kultury powinni sie nauczyć .
Teh 2016-10-10 23:57:35
Zostaw swoją opinię o Restauracja Chata w Pasażu - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Chata w Pasażu