Kupiec Sp. z o.o.

Opinie o Kupiec Sp. z o.o.

Jadzia Nowy wpis

Tak jak ktoś napisał szkolenia zapewne są zależne od stanowiska które się obejmuje. Dla automatyków coś się znajdzie? Oferta nie dla mnie ale dla mojego chłopaka, znalazł stare ogłoszenie i planuję śledzić nową rekrutację. Firma pozwala na pracę w systemie hybrydowym, przynajmniej tak przeczytaliśmy w ogłoszeniu. Ile dni pracy w domu a ile razy trzeba pojawić się w biurze?

studentka

Cześć, czy wiecie może czy istnieje możliwość odbycia praktyk, jesli tak to czy firma ma jakiś określony termin na nabory?

Ola Nowy wpis
@studentka

Praktyki trwają cały rok, ja akurat wraca zawsze na jesień

Czy pracodawca Kupiec Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Edgar

Nie.

@Edgar

Krótko i zwięźle. Nawet na początku pracy w Kupcu nie ma przeszkolenia, żeby wiedzieć, jak prawidłowo wykonywać obowiązki? Wygląda, że sam pracujesz w firmie, może wiesz, jak jest tutaj na praktykach. Piszą, że są takie, ale poza tym żadnych szczegółów, czy można się czegoś nauczyć https://kupiec.pl/pl/content/8-kariera

Tak. Są szkolenia, kursy. Nie wiem skąd opinia, że jest inaczej. Ja miałam wiele szkoleń.

Maria

Hmm może nie na każdym stanowisku są szkolenia stąd jedna odmienna opinia? Czy na każdym?

mimi

nie ma żadnych szkoleń

@mimi

z dat po opiniach wygląda to tak jakby tylko w rok parzysty je udostępniali.... :) jak to jest, że niektórzy je mają a inni nie? zależne od stanowiska? na którym robisz, że szkoleń brak?

@Iza

Szkolenia są i zależą pewnie od stanowiska, od rodzaju wykonywanej pracy.

Odp

Tak

Katarzyna

A to są takie wewnętrzne szkolenia stanowiskowe czy jakieś takie certyfikowane prowadzone przez trenera? Jak to wygląda? Można samemu zaproponować jakiś temat takiego szkolenia?

A przy jakiej okazji i z jakiego powodu ingerują w Twoją robotę? Zresztą uczyli zaraz po zatrudnieniu, jak co robić, by było dobrze?

Administrator Nowy wpis

Kupiec Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Account Manager. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

Firma Kupiec Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds Obsługi Klienta Eksportowego. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Ile jest zmian w Kupiec Sp. z o.o.?

3 zmiany

Urszula
@Anonim

I każda ze zmian jest wpisana w miesięczny grafik? Bo zastanawiam się czy jest szansa na to, żeby w miesiącu pracować tylko na jedną zmianę. O ile wcześniej na następny miesiąc ustalany jest grafik? Można wtedy podać jakieś dni wolne?

Bożena

Jeszcze jest kilka dni na wysłanie cv na stanowisko Specjalista ds. Planowania Produkcji i Zarządzania Zapasem. Ale mam pytanie o firmę. Jak napisali o atrakcyjnych warunków zatrudnienia, ale to znaczy jaka jest kasa?? Jaka pensja na początek?

Praca na produkcji w miarę Ok, jednak kobiety tam pracujące pełna zawiść i nienawiść, sama praca w sobie nie jest zła. Tylko ludzie psują atmosferę od kobiet pracujących na produkcji po szanownych kierowników zmiany czy kierownika zakładu, odechciewa się wszystkiego a szczególnie wracania tam do pracy. Może czas aby ktoś z góry zaczął się interesować co Panowie wyrabiają ????????

SOS

Jaka firma jest wynajęta do ochrony zakładu?

Witam w Kupcu w Paprotni poszukują obecnie specjalisty ds. kontroli jakości. Mam pytanie na jakie wynagrodzenie można liczyć na tym stanowisku oraz jaka panuje atmosfera na dziale?

Też jestem ciekawa. Planujesz do nich wysłać cv? Jak zaproszą cię na rozmowę, dasz znać jakie pytania zadają?

Izabela

Cześć, czy ktoś może podać stawkę na Przedstawiciela Handlowego? Widziałam, że jest ogłoszenie o pracę na takie stanowisko, ale nie znam szczegółów.

Zygmunt
@Izabela

Dwie stawki są, obydwie bez szału jak na stawiane wymagania, ciśnienie oraz zakres pracy. O socjalu zapomnij, w tej firmie takiego słowa nie znają. Raczej masz być wdzięczna że możesz pracować u nich.

@Zygmunt

a tak z ciekawości z czego to wynika, że podobno dwie są? piszesz, że bez szału a mimo wszystko możesz je wprost napisać? co z innymi stanowiskami jeśli o kasę chodzi i czy firma ma jakieś plany od nowego roku na cokolwiek?

Iza

A co z warunkami dla technologa ds wdrożeń, aplikował ktoś może po ogłoszenie się kończy? Jak praca w praktyce wygląda i jaka stawka przysługuje, jest negocjowalna może?

JGD

W jakim systemie zmianowym wygląda praca na produkcji? Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Brygadzisty. Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na tym stanowisku? Jaki system premiowy?

ana

Czy ktoś na chwilę obecną pracuje i dojeżdża ze Słupcy, jak wygląda transport Ile na rękę na mc.można zarobić na produkcji

Kandydatka

Czy można mieć pomalowane paznokcie na produkcji i na stanowiskach około produkcyjnych?

Kazimierz
@Kandydatka

Pewnie że można . Może tipsy by przeszkadzały jak są długie ale kolor albo hybryda na pewno nie. Moja żona chodzi w pomalowanych do podobnej pracy i jest ok. A ty chcesz tu aplikować? Byłaś już na rozmowie o prace?

mar
@Kandydatka

Niestety nie mozna miec pomalowanych paznokci ani dlugich,niektore dziewczyny nosily rekawiczki,ale pamietam raz bardzo sprawdzali i kazda musiala pokazywac.

Majkel

Obecnie pracodawca rekrutuje na stanowisko kupca. Ktoś ma jakieś opinie związane ze stanowiskiem?

Kandydatka

Dzień dobry Mam pytanie czy w tej firmie wszystkie działy pracują na 3 zmiany ? Czy są tez na 2 zmiany ? , i czy ktoś mi może powiedzieć coś więcej o pracy i liderach ? Jestem zainteresowana i chciałabym sie dowiedzieć czegoś więcej o tej firmie

Pracować trzeba. Jeżeli szukacie spokojnej pracy to tam jest spokojniej niż gdzieś w korpo.

Iza

No to fakt akurat, że gdzieś trzeba. ;p A dasz znać dlaczego tak tu spokojnie? Z jakiego okresu masz doświadczenie z pracy tutaj?

@Iza

Spokojniej nie oznacza, że na luzie. Spokojniej niż w niejednej korporacji. Przekonać się można po czasie.

Zainteresowany/a

Jak wyglada atmosfera w dziale jakości?

@Zainteresowany/a

Bardzo pozytywna. Super dziewczyny i super atmosfera.

@Gość

To to praca tylko dla pań czy jak? Ze same kobiety..

Egon123

Witam, a czy dalej jest kierownikiem produkcji taki przy kości facet ? Przepraszam za określenie, ale imienia i nazwiska nie pamiętam.

Markus

Na północno wschodnie Polsce znowu zwolnił się człowiek. O co chodzi, że tak często w tych okolicach odchodzą ludzie, pojawiają się ogłoszenia ? Czy to faktycznie chodzi o przełożoną, która sprawuje nad ludźmi pieczę na tamtych terenach ? bo opinie są nieciekawe. Jeśli tak, to SZOK ! przez 1,5 roku tylu ludzi się przewinęło. Miałem składać cv, ale chyba w tym przypadku sobie odpuszczę. Czy wierchuszka tego nie zauważa ? Czy nie chce zauważać problemu ? Możecie coś się wypowiedzieć ?

Zostaw merytoryczną opinię o Kupiec Sp. z o.o. - Paprotnia

• Jak się pracuje w Kupiec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kupiec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kupiec Sp. z o.o.?

Kupiec Sp. z o.o.