Opinie o New Horizon w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie New Horizon. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w New Horizon o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New Horizon w Poznań

Robert Nowy wpis

@sajonara a to ciezka praca fizycznie, tak?

sajonara Nowy wpis

Witam. Firma na pewno jest dobra dla osób, które jeszcze nigdy nie pracowały i dopiero zaczynają samodzielne życie. Nie należy może do tych z najwyższej pólki ale daje możliwość przyuczenia się. Szukają ludzi głównie do ciesielki i innych prac budowlanych

STARA- NOWA FIRMA Nowy wpis

Firma "New Horizon" -istniej tylko ze względu na ciągnący się za nią smród z wykorzystywaniem ludzi itp.zmieniła nazwę na "ESTOM" - nadal ma chce dorabiać się na ludzkie krwawicy ...

tgb

tej firmy już nie ma. Domena jest na sprzedaż. Kup i otwórz swoją firmę new horizon.

Pracownik Produkcji

Dziadostwo nie rozmowa gadaja co innego a robisz co innego to jest zenada obiecuja kokosy a zarobisz na same pampersy dla dzieci i niema wyplaty w terminie!!!!

Szkoda pisac i mojego czasu na te firme

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
edc

nie ma umów, nie ma stawek, nie ma strony, i nie ma biura. Tego biura już nie ma, pasuje?

hłopek

romek atomek widzę, że kompletnie zbił z tropu Pana, który próbował zrobić dobrze:) najlepsze jest to że z tego bełkotu nie wiele można było zrozumieć, żadnych konkretów!! Mnie interesuje faktyczny stan informacji, jako biuro pośrednictwa pracy powinni posiadać informacje odnoszącą się stawek godzinowych i ewentualnych umów

Ninko

dlaczego marnie wyszło? Pracujesz tam, może opiszesz swoje doświadczenia i co należy zrobić, aby przygotować się do rozmowy w sprawie pracy- jak to dokładnie u nich wygląda? Czasem zdarza się, że pracodawcy zbierają telefonicznie informacje o kandydatach i dopiero później zapraszają na rozmowę- czy tu też się praktykuje takie coś?

Remi

bylem z tej rzekomo firmy dla mnie to banda niekompetentnych ludzi cymbały co innego obiecują w Polsce a na miejscu za granicą jest całkiem co innego. omijajcie z daleka te biuro pośrednictwa pracy bo tylko długów sobie narobicie

Malor

No szkoda, że dutron daje tylko tygodniowe umowy, bo mam już ich stos w domu, ale trochę tam już siedzę. Różnie majja z tą produkcja, jak jest robota to dużo nowych osób sie przewija.

Vryla

Miałam do czynienia z Poznańskim New Horizon w zeszłym roku. Panie miłe, to fakt, ale w ogóle nie wiedziały o tym co dzieje się w firmie (dutron). Nie miały pojęcia o niczym, czasem zapominały umów, przywoziły dwa dni później, no i właśnie - te tygodniowe umowy. Wymyślały jakieś idiotyczne argumenty nie przedłużenia umowy - że się nie wyrabiamy, że nagle zleceń brak, a po dwóch tygodniach znowu dzwonili, że może jednak znowu warto podjąć współpracę ... Nie wiem, naprawdę nie wiem jak można pozwalać na taki wyzysk. Nie polecam. Lepiej szukać czegoś innego, bo agencja mało kompetentna.

darus500

pracowalem dla tej firmy na poczatku 2013 r poczatkowo na stoczni NAUTA w HEEGU lecz tam praca sie skonczyla ale zakwaterowanie mialem okolo 1 km od zakladu za dojazd mialem zwrot otrzymalem niezbedne ubranie robocze jak i tez wynagrodzenie bylo wyplacone na czs tzn w poniedzialek dawalem do podpisu swoje przepracowane godziny a w srode o godz 12 wyplata byla na koncie lecz praca sie skonczyla to firma natychmiast zalatwila mi nowa prace na stoczni we FRANEKER okolo 80km od HEEGU jednoczesnie zmienila mi miejsce zamieszkania abym nie dojezdzal taki kawal drogi wszystkie warunki socjalne jak i finansowe nie ulegly zmianie firma wyliczyla sie ze mna co do jednego eurocenta natomiast byli ze mna panowie ktorym sie zawsze cos nie podobalo ciagle mowili ze w Norwegi jest lepiej ale nikt ich tam nie chcial zreszta bylo widac po ich spoinach i podejsciu do pracy jak niektorzy lubia balowac to i pensja w norwegi bedzie im mala co do wspolpracy z biurem to nie mozna powiedziec czy zwrocilem sie do pani (usunięte przez administratora) to zostalo to zalatwione szybko i w miare pozytywnie dlatego nie rozumie o co wam panowie chodzi z mojej strony uwazam zebyscie sie wzieli do sumiennej pracy i przestali narzekac to moze i firma do was inaczej podejdzie

pogon

ktos morze mi otpowjedziec jak teraz jes tam w tej firmie co pytaja na egzaminach prosze o komunikat

ajg

pracowałam w new horizon przy czekoladkach w zeszłym roku praca znośna stawka w miarę przyzwoita Pani bardzo miła, umowa i wypłata zawsze na czas....

Pracuję w dąbrowie, przez agencję. umowa o prace, na krotki okres. po umowe, nie trzeba jezdzic do biura, tylko panie przyjezdzaja do nas, do firmy zeby podpisac kolejna. takze bez problemu i milo.

lozzzz

Radze unikac oferowanej teraz pracy w firmie Renz w Gadkach. dostaniecie najnizsze z mozliwych stawek, a robota tam jest ciezka i nastawiona na wycisniecie z robola jak najwiecej. maszyny i narzedzia stare, praca na 3 zmiany i na roznych stanowiskach.Dyrekcja i kierownictwo traktuja fizycznych jak przedmioty.nie dajcie sie nabrac na slogany w ogłoszeniach(typu mozliwosc rozwoju). acha na reke dostaniecie ok 5zł za godzine ciezkiej roboty.

pomiarowiec

prawda jest taka że sciemniaja na maksa ciuchy dają może nowe ale buty stare po kims i smierdzące z grzybem a może i ze zdechłym ptakiem jak wyżej. U mnie po pierwszym dniu na nogach wyszły krosty ropiejące i swędzące a podobno MCS im płaci za to trzeba udać sie do kierownika (usunięte przez moderatora)

abc

co za bzdury ?! ja jakos dostalem wszystko nowe fakt czekalem ze 3 dni bo musialy zamowic i przywiozly do firmy wiec po co takie gadanie... ??

bubu

ja pracowal w gądkach i opoznienia byly caly czas nawet z zaswiadczeniami ciuchy niby nowe a z odzysku buty daaja z grzybem a gadaja ze nowe.na pytanie o siano tylko glupie teksty !!!! nie polecam tego kołochozu chyba ze ktos chce robic za friko a siana nie zobaczy chmstwo do pipu i dac za to co robia dla zywklych ludzi

?

przecież tam nie pracują kobiety ? a stawki są w umowie ....

yti

zaczynają coś kręcić, wypłaty wysyłają z nie wiadomo skąd, koleżance wyszło że tamten miesiąc pracowała za ok 4,50 za godz masakra jakaś

Zostaw merytoryczną opinię o New Horizon - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy New Horizon?

Kandydaci do pracy w New Horizon napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

New Horizon
2.3/5 Na podstawie 44 ocen.

New Horizon