luvena s.a.

Luboń

Opinie o luvena s.a.

anonim 2011-06-08 22:26:47
nie polecam w zadnym wypadku koło Poznania
got 2011-06-18 20:37:21
dlaczego? uzasadnij
pyrek 2012-05-21 19:04:10
fajna firma, świetna atmosfera, polecam
TP1TRTP2TK 2014-02-17 15:59:20
Przepracowałem dla Luveny 13 lat i sobie chwalę. Zarobki na stanowiskach kierowniczych konkurencyjne ze średnia krajową w tym obszarze, choć nie powalające. Dużo pracy, dużo nauki, dużo odpowiedzialnosci - ale też realne możliwości zrobienia kariery, nawet od aparatowego do dyrektora. Atmosfera pracy - nadal chyba nie najgorsza. Jak mawiał J.K. - po Luvenie zawsze znajdziesz pracę. Pozdrowionka.
TP1TRTP2TK 2014-02-22 22:21:53
kalma - błąd - nie pracuję już dla Luveny
;)
Jarysek 2014-07-12 17:19:17
byłem wczoraj na rozmowie - odradzam mają już kogoś na stanowisko a rekrutacja to tylko fikcja. odpowiedziałem prawidłowo na wszystkie pytania techniczne po czym usłyszałem że nie wiem o co chodzi.
X 2014-07-22 00:34:21
Warunki spartanskie.. Zima Musisz sie ubierac cieplo bo nie ma sie gdzie schwowac.. Praca nie byla by zle jak by byla platna tak jak sie nalezy za to co robisz i w jakich warunkach!! Świeta robole w pracy a biurowiec na wolnym z zyczeniami na kartce!! szok !! Dzien swiety swiecic lecz w Luvenie!! Brak poszanowania dla pracownika!! Wydzial Tp 2 spolczucia miec takich kierownikow!! Wiecej idzie pogadac z prezesem czy Dyrektorem!! szkoda Tylko iz najwieksza wladza nie widzi jak kierownictwo traktuje swych pracownikow!!!
ex_xe 2014-11-27 12:19:39
@edward proszę cię, jaki lider produkcji i sprzedaży w branży. Kombinat Puławy, który trzyma w Polsce 70% zakładów chemicznych produkujących nawozy to jest lider. Luvena to tylko prywatna firma, która jest co raz nie istotną konkurencją. Lider produkcji chemikaliów, czego impregnatów do drewna? Tego nikt nie kupuje. Atmosfera w pracy z dnia na dzień coraz gorsza, każdy tylko pilnuje swojego stołka i się nie wychyla.
Seciu 2015-01-19 18:19:18
@X - jacy kierownicy TP2? mały kapral, któremu prace w Luboniu załatwił wujek i wiecznie sfrustrowany pracownik biura, ktoremu kiedyś kazali zostać kierownikiem transportu? to nie są żadni kierownicy. tam wszystkim trzesie jolka i mistrzowie!
maciek 2015-03-30 23:10:30
Tyle tekstu ale nie wiele konkretów, więc podrzucę, że luvena z Lubania sprzedaje nawozy wysokiej jakości nie tylko ogrodnicze ale i roliczne, prócz tego też impregnaty i chemikalnia, więc są wszechstronni jak tak popatrzeć. Myślę sam czy by nie spróbować w tym sezonie własnie z nawozami od nich, bo te które używam do tej pory są takie sobie
d 2015-04-17 10:57:24
A co ze zdrowiem czy praca z chemikaliami nie jest szkodliwa? A nikt za to dodatkowo nie placi. Ilr osób pracujacych w Luvenie zmarlo na raka? Z tego co wiem dużo. Czy to nie od tych chemikaliów?
bonton 2016-02-23 15:42:14
praca w tej firmie to tragedia + brak jakichkolwiek możliwości rozwoju. Warunki pracy - w hali zimniej niż na zewnątrz , wszędzie pył i brud. Firma ma rekordową sprzedaż, a zarobki szeregowych pracowników to jest pomyłka - wiecznie kryzys
Romek 2016-02-23 19:10:25
Powiem szczerze przyjeżdżam tam po nawóz z 3-4 razy w miesiącu co gadam z chłopakami to nie narzekają czasami irytuje ich zabieranie premii z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a tak jest ok ci co robią na wózkach chwalą sobie i mam tam paru naprawdę szybkich chłopaków od załadunku jeśli nie ma kolejki i się uwijam jestem w stanie wyjechać w ciągu 20-30 min od wjazdu z załdunkiem i papierami. Co do Syfu no niestety jest nieziemski szczególnie jak popada i fakt że na hali zimniej niż na dworze tu się zgodzę. i Niech poprawią tą Wage bo tam jest Masakra przy dużej wysyłce chłopaki zdąrzą się wyrobić a auta jeszcze czekają do wyjazdu.
automat 2016-04-10 17:14:13
Ile zarobi automatyk w LUVENIE?
M. 2016-06-24 16:08:35
O zabranej premii dowiesz się za dwa miesiące z kartki od wypłaty. Zarobki na produkcji są dobre, ale warunki na instalacjach (i nie tylko) zniechęcą niejednego.
No i ci ludzie...
Tomiii 2016-07-14 14:44:23
Jakie pieniądze można zarobić na lini produkcyjnej? Czy jakiś social? W weekendy też pracuje się? Pozdrawiam
tardo 2016-08-18 14:02:35
wyższego? Od lat wszyscy mechanicy w Luvenie to chłopaki ze średnim
ypoaoa 2016-08-19 14:28:16
Branża rzeczywiście może być dość skomplikowana, ale wiadomo, że doświadczenie u nich zdobyte jest dość cenne, więc nie ma co narzekać na to. Ciekawe tylko czy jest jeszcze szansa na odpowiednie benefity socjalne do podstawy zarobków, wiecie? Dzięki.
Zostaw swoją opinię o luvena s.a. - Luboń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie luvena s.a.