Trans-service

Katowice

Opinie o Trans-service

anonim 2010-12-25 21:50:15
anonim 2010-12-29 18:53:03
A kto zatarł silnik ? Wlaścicielka czy Dyrektor ?
I ile kosztuje naprawa ?
z lotu ptaka 2010-12-29 19:05:12
O ile mi wiadomo firma niezwłocznie zapakowała kolejny autokar na samolot ale samoloty nie latały przez 3 dni.
prawdomówny 2010-12-31 00:33:16
obydwoje mechanikiem
kierowca autobusu 2011-01-10 14:52:23
witaj wielki fan mam prosbe czy jest mozliwosc abysmy sie skontaktowali w jakiskolwiek sposob bo milabym kilka pytan a widze ze jestes zorientowany
prawdopodobnie zaczne prace w trans servisie i chcialbym porozmawiac bede czekal na odpowiedz pozdrawiam
kierowca 2011-01-30 15:36:42
To jaka w końcu jest ta firma ,czy jest tam aż tak źle,że nie warto zabiegać o przyjęcie do pracy? Bo ja jestem zainteresowany,a słyszałem że przyjmują.
pracownik 2011-05-13 11:47:24
Jak chcecie pracować po 500 do 600 godzin miesiecznie i nie miec przerw tygodniowych po 24 i 45 godzin to zapraszamy
nikt 2011-12-20 01:30:53
nic sie nie zmienilo jast totalna h.......... i dalej potroncenia za byle co nowych zapraszam na jeden kurs lub dwa po to zeby walneli tym jak najszybciej szerokosci
nikt 2011-12-20 01:33:34
a w sumie to ciekawe ze nikt nie ma nic do powiedzenia od kilku miesiency chyba wszyscy ze strachu w porki robiom
Piotr 2012-03-07 22:51:19
Widzę że nic się nie zmieniło. Pracowałem tam kilka lat temu i już wtedy było źle. Pozdrawiam kierowców

Walczcie o swoje!
waldi 2012-03-22 15:32:22
Praca w tej firmie była by ok gdyby nie działalność gospodarcza i pierwsi kierowcy - prostaki i tyle firma padnie niebawem jak nie zmieni polityki zatrudnienia !!
adaś 2012-07-22 23:26:08
Widze że firma ciągle szuka kierowców dziwne tylko że szefowa jeszcze nie znalazła przyczyna takiej sytuacji !! Dopóki pan Rafał będzie w firmie udawał dyrektora to kierowców bedzie brakować !! o starym sprzęcie nawet nie wspomne bo szkoda słów z czym na linię !!
bajeczny 2012-07-24 19:59:12
wystarczy wejść na ich strone www i sprawdzić zaplecze autokarowe :) aż dziwne że jeszcze takie żęchy jeżdżą ...a co do kierowców kilka fajnych... reszta szkoda nawet pisać :)
bajeczny 2012-07-25 14:08:31
ciągle szuka kierowców bo ciągle odchodzą a dlaczego ? Finansowo to tylko dyrekcja dobrze wychodzi... Na własnej działalności trzeba być dla kierowców jest znośnie tylko 3-4 miesiące jak jest sezon po sezonie hmm... nieopłacalne...
lejla 2014-07-30 23:45:39
Jest super;)
donald 2015-02-03 18:30:23
witam was.pracowałem już kiedyś jako kierowca autokaru więc świetnie bym się wpisał w ofertę firmy, wiecie może czy maja w tym temacie jakieś wolne miejsca pracy? chyba że z moim dużym doświadczeniem mógłbym jakoś do góry iść od razu. co w takim razie firma może mi ciekawego zaoferować do pracy teraz?
bru 2015-08-30 09:56:06
jechalem 20 lat temu najgorsza firma trans-serwis no i na tiburtinie sprzedawczyni biletow doradzila mi jechac firma euro -bus gdy wsiadalem do autobusu dowiedzialem sie ze to trans-serwis podnazwa eurobusu dwoch kierowcow co do jazdy to na 4 ale odwzwali sie dopiero do ludzi po 700km z morda zaczeli wazyc bagaze i ludzie placili za nadbagaz filmy w obie sstrony te same a co najgorsze to uwazaja ze sa lepsi i wioza bydlo wc raz dzialalo zadko staja a jak stana to na zadupiu ze nie da sie nic zjesc a w 10-15 minut(c0 4 godziny staja na 15 minut) tez obiadu sie zjesc nie da, myslalem ze jade z wloch do polski a oni zbierali ludzi po calych wloch z bolzano z niemiec i po calej austrii czyli duzo kilometrow malo stawania i wielkie opoznienia , a w katowicach i w piotrkowie przesiadki nawet do starych busow bez klimy co sie psuja na trasie , ostatnie kierowcy sie patrza na ludzi jakby im kogos zabili, nigdy wiecej nie kupie biletu na trans-serwis eurobus
zajebista 2016-06-01 00:15:03
Ponoć firma już po Trans-fuzji z opolskim bratem,pewnie jeszcze ze dwa lata i nazwa ta zniknie a PAN dyrektor z kredytem zostanie za bliżniaka pół SZKODA CO NIE ????
jo 2016-10-16 17:15:26
kiedys jak sie dzwonilo do biura to laski tam byly mile i z checia pomagaly a teraz sa zfochowane i opryskliwe ktos wie czemu tak jest??
mama 2016-10-16 17:28:59
o to ciekawa jakie tak naprawdę trzeba spełnić wymagania żeby się dostać do pracy do takiego biura w takim razie
Zostaw swoją opinię o Trans-service - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trans-service