Opinie o SAJOS PROJECT CAPITAL GROUP S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SAJOS PROJECT CAPITAL GROUP S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SAJOS PROJECT CAPITAL GROUP S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SAJOS PROJECT CAPITAL GROUP S.A. w Katowice

Jolanta

A to Dawid K? Czy jakis inny?

dawid

Dawid jest caly czas tam gdzie byl to jest nuner do mnie (usunięte przez administratora)

Jolanta

A gdzie jest pan Dawid? Chcialabym z nim porozmawiac

oszukany kolejny

nie wierze że pracuje fizycznie, przecież okradł tyle ludzi to ma pieniądze takie że nie musi pracować ciężko. Mam nadziej że w końcu ktoś go dopadnie i poniesie surowe konsekwencje swoich czynów.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie SAJOS PROJECT CAPITAL GROUP S.A. na stanowisko Usługi outsourcingowe? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Adwokat

(usunięte przez administratora)jakos nie chce podać adresu. Mądry to (usunięte przez administratora) jest tylko w głębie :) pozdro S. Juz niedługo sie spotkamy, a teraz (usunięte przez administratora) w niemieckiej firmie jak by nie było JEBAJ BOS FIZYCZNY

byly pracownik

soja (usunięte przez administratora)bo niemam czasu adres to przyjade i masz tam jakich kolegow bo niemam czasu na 30 sk rozmowy gadzie jeden!!!!!!!!!!!!!!!!

Robur

Oczywiscie, ze poszkodowany. Dal sie wkrecic tym kanaliiom monice i dareckowi. Wystawili naiwniaka. Wszystkie szwindle ktore narobily te smieci poszly na jego konto. Chlop klamal bo mu kazano

ciekawa

Sebastian J. poszkodowany? Ktoś tu nieźle miesza na tym forum. Owy ktoś kłamał mnie i nie tylko mnie prosto w oczy na temat wynagrodzenia i innych pieniędzy, które mi się należały! Poza tym potem nie odbierał już wcale telefonów, a po śląsku woził się nadal X6 firmy Sajos, więc bez ściem! Wiem też, że w pośpiechu przepisywał swój dom na brata, a to o czymś świadczy.

Itd

Ciekawe czy DS podczas swojej dlugoletniej odsiadki w wiezieniu, byl tam walony w kake przez kolegow wspolwiezniow? Opowiadal komus o tym?

Robur

Sebastian J mieszka i pracuje w Sosnowcu. Latwo znalezc w Googlu, ale ten gad jest niewinny i tak samo poszkodowany. Zostal oszukany i wmanipulowany w to (usunięte przez administratora) przez sojow. Te szmaty sa wszystkiemu winne

ciekawa

Mam pytanie czy ktoś wie coś o "prawniku" będącym w zarządzie spółki Sajos? Gdzie ten gnom teraz przebywa i czy nie można by go złapać i dać to na co zasłużył?

David

Soja (usunięte przez administratora) do butow, chce do ciebie przyjechac, podaj adres. Nie chce mi sie ciebie szukac po tym Attendorn

adwokat

Do Bogq: miales osle zlotu rog ostal Ci sie tylko kwit z lombardu

Uber fritz

Do budowlanki "D" jak debil

dedektyw

Proponuje sprawę dać jakiejś konkretnej firmie windykacyjnej + coś takiego jak (usunięte przez administratora)i żeby ten Soja dostał za swoje. Ja mogę się dołączyć i wspomóc. Ja przez tego gościa mam zniszczone teraz już życie i chciałbym żeby on też miał.

Jasne .... Oto mój mail : katarzynaanna77@wp.pl

Oszukany

Pani Katarzyno , kontakt z Panią jest możliwy ?

Coni Dortmund

Czemu nie byłeś taki mądry jak ci nie chciał stanąć

dodebila
@Coni Dortmund

Zawsze staje a ty wez sie do roboty bo juz nic nie masz . Gdzie te twoje pojechane w poniedzialek ? Kretyn.

Beata Agencja

Trzymaj się Krzysiu , jesteśmy z Tobą :)

Coni Dortmund

Krzysiu zjedz snikersa bo widzę że Cię nerwy złapały

Zostaw merytoryczną opinię o SAJOS PROJECT CAPITAL GROUP S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w SAJOS PROJECT CAPITAL GROUP S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SAJOS PROJECT CAPITAL GROUP S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

SAJOS PROJECT CAPITAL GROUP S.A.
1.6/5 Na podstawie 87 ocen.

SAJOS PROJECT CAPITAL GROUP S.A.