DROBUD Jarocin S.A.

Jarocin

Opinie o DROBUD Jarocin S.A.

hasew 2014-01-20 18:56:39
beznadziejna firma niskie zarobki praca po znajomości .kierownicy którzy nie mają pojęcia o niczym ale co się dziwić skoro to kuzyni prezesa jeden kucharz drugi elektronik.
były 2014-07-14 08:37:20
Potwierdzam przedmówcę, fajne chłopaki ale żadni kierownicy. Firma drogowa z kilkudzisięcioosobową załogą bez absolutnie jednego drogowca w nadzorze, jedyny kierownik z uprawnieniami na telefon - jest na przekazaniu i oddaniu budowy z pieczątką. Zarobki skrajnie niskie, szef cierpi na manię prześladowczą, dyrektor (jego kuzyn) - żadnych kompetencji posiada od niedawna ponoć uprawnienia do kierowania robotami w ograniczonym zakresie choć nie jest inżynierem budownictwa. Odradzam w ogóle kontakt z ta firma a co dopiero pracę !
nowy 2015-01-08 16:37:20
to jest firma rodzina pracuje tata syn i kuzynostwo które z zawodu jest kucharzem a tera kierownikiem masakra nie polecam a prezes brak szacunku do ludzi !!! ale zmieniła się władza w mieście wiec będzie robota
były 2015-10-09 21:34:51
Pracowałem 4 lata, odszedłem z powodów finansowych - zarobki gwałtownie spadły na wskutek kryzysu w budownictwie. Z perspektywy czasu: firma jak każda w tej branży, ma plusy i minusy. Polecam dla młodego inżyniera na start - wbrew pozorom można się czegoś nauczyć ("dziubią" wszystkiego po trochu, trochę dróg, trochę wod-kan), a Szef jak się jest bystrym daje szanse. Z prezesem jak się dobrze żyje można wytrzymać. W skali 1-6 daję 4 :)
Nick 2016-04-20 10:42:21
DROBUD Jarocin S.A. to fantastyczna firma, nie mówię tego jako ktoś z nią powiązany, mówię to tak po prostu, normalnie, uważam, że jest tutaj dość przyjemnie, zawsze było, atmosfera jest więcej niż dobra, a premie naprawdę czasami duże, polecam te uznaniowe szczególnie
Zostaw swoją opinię o DROBUD Jarocin S.A. - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DROBUD Jarocin S.A.