Opinie o DROBUD Jarocin S.A. w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DROBUD Jarocin S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DROBUD Jarocin S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DROBUD Jarocin S.A. w Jarocin

Elżbieta Nowy wpis

Cześć, widziałam że ktoś tutaj pisał, że szkoda słów na zarobki. No może jednak jakieś konkrety by się przydały? Ile tam płacą? Pytam, bo każdy ma swoje wymagania

Kobra Nowy wpis
@Elżbieta

Zarobki to porażka płacą 15 zł na godz i twierdzą że to dużo wszystkim stanowczo odradzam te firme

Młody Nowy wpis
@Elżbieta

Zarobki to śmiech na sali zostaniesz 25 zł max ale z dodatkami bonami i tym podobne a jak coś to ci zabiorą dodatki i masz mówiąc brzydko wielkie (usunięte przez administratora) Godziny pracy oderwane od rzeczywistości jak i kadra zarządzająca tym cyrkiem. Kadra się wspaniale bawi na wyjazdach i tym podobne a pracownik jest zwykłym zerem który ma pracować w deszczu,mrozie,upale i nic się nie odzywać....

Zainteresowany pracą Nowy wpis

Coś więcej odnośnie pracy w tej firmie? Tak źle we firmie ale cały czas prosperuje i wywiązuje się z kolejnych podjętych robót. Aut coraz więcej, sprzętu coraz więcej więc chyba zawarte komentarze i informacje nie są do końca wiarygodne. Moje dziecko napisze lepsze opinie niż te tutaj zawarte. Chyba pisali je byli pracownicy których wiedza i doświadczenie było tak ubogie że godzili się za pracę w wysokości 15zł na godzinę - może jeszcze brutto napiszcie to padnę ze śmiechu na (usunięte przez administratora) Godzicie się na takie płace a później larum w intrenecie że tak źle

Mariusz

Faktycznie są aż tak niskie zarobki w firmie?

Kobra
@Mariusz

Szkoda słów

kobra

witam mam pytanie jakie na chwilę obecną sa zarobki w tej firmie i warunki pracy

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie DROBUD Jarocin S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
N

Beznadziejna firma w której nie szanują pracownika, wyzysk za durne pieniądze, firma rodzinna w której każdy jest kierownikiem ale tylko nieliczni mają do tego uprawnienia.Stanowczo odradzam i nie polecam.

DROBUD Jarocin S.A. to fantastyczna firma, nie mówię tego jako ktoś z nią powiązany, mówię to tak po prostu, normalnie, uważam, że jest tutaj dość przyjemnie, zawsze było, atmosfera jest więcej niż dobra, a premie naprawdę czasami duże, polecam te uznaniowe szczególnie

były

Pracowałem 4 lata, odszedłem z powodów finansowych - zarobki gwałtownie spadły na wskutek kryzysu w budownictwie. Z perspektywy czasu: firma jak każda w tej branży, ma plusy i minusy. Polecam dla młodego inżyniera na start - wbrew pozorom można się czegoś nauczyć ("dziubią" wszystkiego po trochu, trochę dróg, trochę wod-kan), a Szef jak się jest bystrym daje szanse. Z prezesem jak się dobrze żyje można wytrzymać. W skali 1-6 daję 4 :)

nowy

to jest firma rodzina pracuje tata syn i kuzynostwo które z zawodu jest kucharzem a tera kierownikiem masakra nie polecam a prezes brak szacunku do ludzi !!! ale zmieniła się władza w mieście wiec będzie robota

były

Potwierdzam przedmówcę, fajne chłopaki ale żadni kierownicy. Firma drogowa z kilkudzisięcioosobową załogą bez absolutnie jednego drogowca w nadzorze, jedyny kierownik z uprawnieniami na telefon - jest na przekazaniu i oddaniu budowy z pieczątką. Zarobki skrajnie niskie, szef cierpi na manię prześladowczą, dyrektor (jego kuzyn) - żadnych kompetencji posiada od niedawna ponoć uprawnienia do kierowania robotami w ograniczonym zakresie choć nie jest inżynierem budownictwa. Odradzam w ogóle kontakt z ta firma a co dopiero pracę !

hasew

beznadziejna firma niskie zarobki praca po znajomości .kierownicy którzy nie mają pojęcia o niczym ale co się dziwić skoro to kuzyni prezesa jeden kucharz drugi elektronik.

@hasew

Hejka. O jakim kucharzu piszesz??? Z tego co wiem to prezes skończył studia elektryczne a młody dyrektor Politechnikę Poznańską, studia podyplomowe, budownictwo i ma uprawnienia budowlane. Jak się zap.......ala to można dobrze zarobić. Tak trzymać. Były pracownik

Zostaw merytoryczną opinię o DROBUD Jarocin S.A. - Jarocin

• Jak się pracuje w DROBUD Jarocin S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DROBUD Jarocin S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042