P.H. Agroma S.A.

Poznań

Opinie o P.H. Agroma S.A.

admin 2015-06-20 09:15:39
Wiele osób jest zainteresowanych losami firmy P.H. Agroma S.A.. Jeżeli masz ciekawe informacje na jej temat wypowiedz się na forum.
hmmm 2016-04-25 16:10:32
Agroma była dobrą firmą ale tylko do końca 2015 roku, odkąd kupił ich polsad jest porażka. Robią wszystko, żeby Agroma Poznań zbańczyła na rzecz nieudaczników z Agromy Kutno. Kiedyś płacili faktury co do dnia, teraz można sobie pomarzyć. Pracownicy dla nich w tej chwili powinni pracować za free
Wiem co pisze 2016-05-29 14:01:49
Agroma S.A za chwilę będzie Z.O.O. A branżyści są na wylocie i na działy h-1 i h-2 to tylko postać aż ktoś się znajdzie z obsługi , a części na zamowienie tylko. Osoby z Kutna proszone są o nie sianie propagandy jak to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pozdrawiam myślących ;)
rolnik sam w dolinie 2016-10-24 13:31:57
A ja myślę, że to "dobra zmiana"
klient 2016-10-27 22:04:13
na magazynie w Bogucinie takie zaopatrzenie jak na pólkach w sklepie spożywczym w PRL-u, środek żniw akcja w pełni a ani w punkcie sprzedaży ani w Bogucinie bagnetów do kombajnu nie ma
Adam 2016-11-30 23:00:56
Agroma do końca 2015 roku była ostoją PRL-u. Sklep wyglądał tragicznie i ta obsługa fatalna, tych sprzedawczyń. Brak wiedzy i kompetencji. Teraz powoli z nowym właścicielem zaczyna to wyglądać, zostało jeszcze tylko zmienić obsługę na nowsza i będzie super
Zostaw swoją opinię o P.H. Agroma S.A. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H. Agroma S.A.