Urbanik Gartneri

Lier

Opinie o Urbanik Gartneri

xxxxxxxxxx 2011-05-15 20:54:19
oszust jakich mało dorobił sięna oszukiwaniu ludzi nie wypłacaly
ciekawa 2011-06-07 11:33:09
mam pytanie ;) w jaki sposób się tam dostałeś? wysyłałeś jakiś formularz tam? dzwoniłeś?
r 2012-02-15 20:11:22
praca po 15h codziennie zawsze problem z pieniędzmi za godzine wychodziło 60 nok i jeszcze tego na koniec nie wypłacił oszust
XXXXXXX 2012-02-21 10:56:11
Jak sie [usunięte przez moderatora] i nie pracowalo to nie dziwnie ze dostawalo sie 60 nok na 1 H.. hahaha
yyyyyyyyyyyy 2013-01-22 10:40:08
ty [usunięte przez moderatora] nie wiesz co mówisz.na [usunięte przez moderatora] nie było czasu.jak nie masz pojęcia to nie gadaj głupot.wychodziłeś rano do pracy i nigdy nie wiadomo było do której.bywało że 20h i rano znowu normalnie do pracy po 4godz snu zero wolnych dni.nie było czasu na nic.byłem tam to wiem co mówię i na koniec oszukał wszystkich nie wypłacił pieniędzy które nam się należały i to nie małe sumy
Adam 2013-05-28 13:48:17
Tak jak wspomnial kolega "sie opierdalalo, to sie nie dostalo".
Nie raz widzialem tu takich Asow jak Ty, ktorzy duzo krzyczeli a nic nie robili. 60 NOK to i tak za duzo dla Ciebie.
kasia 2014-03-10 18:57:30
Ja tam pracowalam i zawsze mi szef placil. Nie placil tylko pijakom i tym nierobom,ktorzy do pracy trafic nie mogli po upojnej nocy. Jak dobrze pracujesz to i 10000zl na miesiac zarobisz
xzy 2014-06-02 15:27:52
Kasiu a jak się tam dostałaś, opowiedz coś o tym?
Możesz podać adres w którym ta firma się znajduje :)
będe wdzięczna za informacje.
Z góry dziękuje
KSW NOKAUT 2014-09-01 19:41:25
NIE MA ZADNEJ UMOWY , KASE SIE PRZELEWA NA LEWO A ZARABIA SIE PO 5 TYS ZLOTYCH ... A TEN CALY SYN TOMASEK TO KRĘT JAKICH MALO, ROBISZ UCZCIWIE STARASZ SIE A POZNIEJ I TAK POZBYWAJA SIE CIEBIE JAK SMIECIA .
radek 2015-01-20 13:12:17
no właśnie i wydaje mi się, że to jest główny problem, wszyscy chętnie się wypowiadają ale zaczynam mieć wątpliwości czy wiedzą tak naprawdę o co konkretnie chodzi.. bo naprawdę zero konkretów jest i nie można się dowiedzieć na przykład czy oni płaca na czas i ile wynosi wypłata albo jaka jest atmosfera w firmie.
nick 2015-03-03 14:20:10
tak zgadza się jak zaczynasz prosić o pieniadze to wyrzucają
harry 2016-09-08 19:00:48
Zgadzam się ze jest to oszust jakich Malo,pojechałem tam na praktyki po studiach,praca po kilkanaście godzin,kilka godzin snu,spędziłem tam sylwestra,pracowaliśmy do 23,a 1 stycznia na 4 rano do pracy,oczywiście na koniec zaniżone rozliczenia,po powrocie AR Lublin rozwiązali umowę z Urbanikiem,który również był absolwentem tej uczelni i tez wyjechal tam na praktyki,zdecydowanie odradzam!!!
DOMINATOR 2016-10-02 23:31:34
Kasia Ci nie poda bo to zona THOMASA. Jebanego frajera bez jaj. Obiecalem tej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze go dojade. I z chlopakami robimy wyjazd do Lier pod Drammen. Spale Cie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zywcem
radek 2016-10-03 10:54:05
Zastnawiam się tylko jak u nich wygląda teraz praca tak naparwde, bo niestety nie ma tutaj za bardzo opini na temat ofert no i też sam ich nie widziałem niestety.
Zostaw swoją opinię o Urbanik Gartneri - Lier
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urbanik Gartneri