Opinie o Domex-Kuśnierek w Leszno

Domex-Kuśnierek istnieje na rynku AGD od 1989r. Na podstawie zdobytego w ciągu lat doświadczenia wypracowaliśmy sobie pozycję jednego z liderów tego rynku w Polsce. Dziś dzięki ciągłemu poznawaniu potrzeb naszych klientów nieustannie rozwijamy i udoskonalamy dostępną ofertę. Wieloletnia współpraca z naszymi dostawcami krajowymi i zagranicznymi spowodowała, że mamy bezpośredni wpływ na kreowanie i tworzenie sprzedawanych przez nas produktów dzięki czemu posiadamy asortyment oryginalny i niedostępny nigdzie indziej. Nadrzędnym celem w procesie podejmowanych przez nas decyzji jest odpowiedni stosunek ceny do jakości, dzięki czemu każdy nasz produkt spełnia wszystkie wymogi i posiada stosowne atesty.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domex-Kuśnierek w Leszno

Ex domex

Firma dramat,(usunięte przez administratora), zarobki najgorsze w branży AGD, samochód nie do użytku prywatnego jak w średniowieczu, klienci się śmieją że towar z Chin, i karzą czekać na swoją kolej, a jesteśmy ostatni w rozmowach, podstawa + premia to śmieszne 3500 netto gdzie w konkurencji od tej granicy zaczynają się podstawy! Uciekajcie pH jak najszybciej bo w domexie się nie dorobicie, Nie pozdrawiam !

Daro Nowy wpis

Były jesienią szczegóły, co do pracy przedstawiciela handlowego. A mianowicie, podstawa + premia - 3500 netto i brak auta do użytku prywatnego. A przecież, jak 3 lata temu kogoś potrzebowali, to raczej się chwalili wynagrodzeniem oraz premią. Za jakie więc kwoty obecnie się tu robi, bliżej wypowiedzi z września, czy może są to rzeczywiście atrakcyjne kwoty?

Kierowca Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Brak WC dla kierowców, gdzie mamy się załatwiać? Pod rampą?

Sabina Nowy wpis

tam jest duża rotacja? Zawsze zwracam na to uwage, ale tu też w ogóle widziałam, że co chwilę były oferty na przedstawiciela handlowego jeszcze we wrześniu trzy lata temu i zastanawia mnie, z czego to wynika. A teraz w ogóle nic nie widzę. Nie przyjmują?

zaiteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Cześć, jakie są warunki na stanowisku Merchandisera Mobilnego, najniższa krajowa czy coś lepiej? W ogłoszeniu jest napisane że samochód służbowy do użytku prywatnego czy to prawda?

Magazynier

rozmowa kwalifikacyjna na korytarzu

ogólnie bez szczegółow

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Domex-Kuśnierek na stanowisko Przedstawiciel Handlowy?

Ex domex

Violcia i Maruś oo0oo

Tak w skrócie to Bardzo nie Polecam !!! łamią prawo pracy wykorzystują pracownikow na karzdym szczeblu jak tylko się da, groźby,kary finansowe, jak zajdziesz w ciaze to jiz wiwsz ze nie masz gdIe wracac, natychmiastowe zwolnienia i placa pod stołem !!! Panie Hieronimie i Pan na to pozwala ?

Kaśka
@Violcia i Maruś oo0oo

Dzięki, że dajesz znać :) Ale napisałbys szczegóły? Za co te kary finansowe? W umowach jest to uwzględnione? No i co się dzieje, ze wykorzystuja pracownikow? Jakies konkretne sytuacje?

Szukam ...

Witam Widziałem ostatnio ogłoszenia na pH Brakuje bieżących info o pracy, zarobkach atmosferze flocie Ktoś może mógłby coś dodać

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Domex-Kuśnierek?

gg

praca jako przedstawiciel zarobki: 2700 netto podstawa i 1% od sprzedazy w miesiacu zrobicie 60 tys to macie potezna kwote 3400 haha samochod: bez mozliwosci uzytkowania prywatnego, nawet bez mozliwosci jazdy tankujac za swoje pieniadze( pierwszy raz sie z czyms takim spotkalem) co bedziesz sprzedawac: glownie jakies pierdoly i smieci typu zakretki od sloikow, szklanki, wiaderka asortyment podobny co w sklepie wszystko po 5 zł na sklepach zazywczaj jestesci traktowani niepowaznie jak jest kilku innych przedstawicieli w danym momencie z wami beda rozmawiac na samym koncu bo sprzedajecie jak pewna pani powiedziala same pierdoly ogolnie nie polecam zarobki nie te samochod nie ten towar nie ten a i jeszcze zanim dostaniecie prace to musicie pojechac na szkolenie, transport oczywiscie we wlasnym zakresie, ktore trwa tydzien i po nim nie wiadomo nawet czy dostaniecie prace, wiec tracicie z dniem probnym 6 dni roboczych pieniadze za transport i czas, za prace, w ktorej zarobicie 3400 zl netto w gornej granicy 4 tys z kawalkiem

Jarek

Ktoś aplikował na przedstawiciela handlowego? Na portalu z ogłoszeniami szukają kogoś na lokalny rynek. Prócz doświadczenia podkreślona jest dyspozycyjność. Dużo czasu spędza się na wizytach u klientów? Jest jakaś dostępna baza na której się pracuje czy trzeba od razu szukać nowych? Dajcie info.

były PH

Smutno się czyta te wszystkie komentarze. Szkoda bo ta firma ma potencjał. Ja w końcu podjąłem decyzję, zdecydowałem się na zmianę i nie żałuję. Jestem bardzo zadowlolony bo rzeczywistość przerosła moje oczekiwania. Pozdrawiam z Galicji.

Mikołaj

Jakie lojalki masz na myśli? Wcześniej trzeba było podpisywaś takie umowy? Na jak długo?

Handlowiec
@były PH

Dokładnie, Ravi i Galicja to (usunięte przez administratora) za marne grosze, tutaj chociaż idzie zarobić bo jest dobry system premiowy i płacone za wszystko. A w konkurencji premia uznaniowa czyli jak głęboko trzymasz palca.

Pracowałem jako kierowca busa. Assistance itd wszystko jest. Trasa czasami 20 godzin, czasami 3-4 godziny i wracasz.Czekasz za telefonem do 22giej jaka trasa. Rewal nad morzem na 6 rano na miejscu. Super. Wyśpię się. Nie rozumiem, dlaczego tiry mają tachografy obowiązkowo, a busy już nie. Przecież Busem kieruje też człowiek, A nie terminator, dlatego należy jej się odpowiedni odpoczynek. Jeśli nie jedziesz w trasę to dostaniesz SMSa, że jutro masz wolne. To akurat jest było irytujące. Wystarczyłoby wprowadzić system zamówień o dzień wcześniej( Podam przykład, klient zamawia towar od 5 lat to już matematycznie można wyliczyć ile i czego weźmie.Jak nie zdążysz dowieźć towaru do któregoś sklepu, to nie ma problemu, dzwonisz do logistyki i mówisz co wraca. Ogólnie dużo by pisać, są pozytywy i negatywy. Korki, awarie, wredna kierowniczka sklepu T&J Wrocław, która setki produktów liczyła jak jakiś żyd. Czy to miska zbita czy to czegoś brak albo nie pasuje itd. A tak, ja kierowca musiałem robić raporty zwroty itd. I przez upartą kobietę czekasz na punkcie nawet 2-3 godziny, bo się uparła że kierowca ma wypisać zwroty itd. Podsumowując, praca na godzinę jest ok, na kilometrówce się nie opłaca.Rozladunek to nie zastrechowane palety , tylko towar luzem

Mirosław

Trochę miałeś, widzę tych problemów, a te trasy 20-godzinne to dla mnie totalnie trudne do wyobrażenia. W sumie nie podałeś, ile na rękę wychodzi na godzinę? Bo tylko napisałeś, że bardziej się opłaca. Aaa no i czy jest w ogóle wybór, czy chcemy na kilometrówce jeździć, czy na godzinę?

jack sparrow
@Mirosław

Na okresie próbnym na godziny po okresie na km

Łucja
@jack sparrow

Nie ma opcji dogadać się inaczej? Napisz jeszcze jak z tymi wypłatami, jakie są stawki teraz?

bibi

Czy PH mają samochody do użytku prywatnego i czy te auta mają monitoring GPS lokalizacji ?

Mariusz
@bibi

Gps tak prywatnie jeździć nie mozna

Nie polecam przedewszystkim lamia prawo !!! Ale o tym pozniej , Mialem pewna prace, Pan Lukssz dyrektor regionu podczas rekrutacjii obiecywal stala pewna prace . Pojechalem 500 km na szkolenie ktore trwalo tydzien . Po dwoch tygodnicach wypowiedzenie ( to jeszcze jestem w stanie jakos zroumiem z powodu pandemii ) Kierownik ktory mnie zwalnial zapewnial ze do 18 ( 2 tyg wypowiedzenia ) bede mial normalnie placone ( na miejscu okazalo sie ze jednak chca natychmiastowego rozwiazania umowy za porozumieniem stron - odmowilem na co uzyskalem odp ze jak nie podpisze to mam wypisac urlop bezplatny do 18 jest to jawne lamanie prawa pracownika ) do tego w trakcie zatrudnienia rowniez zostalem zmuszony do wypisania urlopu bezplatnego kilkukrotnie .chodz auto mam zdac za 2 dni . Skontaktowalem.l sie z firma czy pomoga mi wrocic te 500 km do donu z uwagi na zawieszone i rzadkie polaczenia w tym okresie ( do tego 3 przesiadki i ryzyko zakazenia ) nie otrzymalem zadnej propozycjii wiec zasugerowalem zeby mi zwrocili za paliwo to ktos przyjedzie ze mna drugim autem i bede mial jak wrocic. Na co firma odpowiada ze moga mi zwrocic max 80 zl a kosz paliwa to 400... stwierdzilem ze doloze ze swojej kieszeni 0 jakiegokolwiek zainteresowania pracownikiem ... czytajcie i bierzcie do Siebie te opinie bo ja czytalem te opinie ale tlumaczylem sobie ze pewnie to przesada... okazalo sie gorzej niz opisywane tutaj . Strzezcie sie !! Zdrowka .

W polowie pisania przeskoczyl mi tekst i jest nie po koleji . Ale sens wypowiedzi zostal zachowany. Przepraszam ale nie da sie edytowac

Jakiś tam

Krążą legendy w branży o tym jak to kiedyś przed wigilia pod bramą zwolnili grupę handlowców.

Super Praca

Nie wiem czy to cie pocieszy czy nie. Ale poprawie Ci humor , zostałem tak samo potraktowany .

Vvv

Kania największy ogier Domexu jemu ufać nie można szanowny pan dyrektor ????????

Bandzior
@Vvv

Każdy z nich taki sam.Panowie kierownicy i dyrektorzy.Nacpani fajansiarze z regułkami wyuczonymi.Po spotkaniu z szefem wylażą z pełnymi kieszeniami by mieć dla zaopatrzeniowcow na waciki.Nawet w tej kwestii kombinują.

PH
@Vvv

Kania tak, zbrzuchacił Joanne:) teraz jej płaci alimenty a jego żonka Kinga daje mu siano pod wydział

NowyPH

Na jakim regionie miałeś pracować zapytam?

Marzena
@NowyPH

Sprawdzasz czego w razie czego unikać? Ty już się zatrudniłeś czy dopiero aplikujesz, bo nick wygląda jakbyś już był, ale etykietka kandydat zastanawia. ;)

bibi

Czy PH maja samochody do użytku prywatnego ? Czy są monitorowane przez GPS ?

Jakie warunki pracy są w Domex-Kuśnierek? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Przedstawiciel Handlowy?

PH

Dojazd do pracy na stanowisku PH nie jest potrzebny. Masz auto pod domem :)

Maria
@PH

W jakim sensie auto pod domem? Mówisz o aucie służbowym?

Firma się ogłasza od kilku lat że ciągle szuka pracowników dziwne to nikogo nie ma do pracy???

XDXD
@Zainteresowany

W tej firmie panuje niesamowicie wielka rotacja. I nie, nie odchodzą ludzie slab czy niedobrzy. Tylko ludzie widzą, co ta firma sobą reprezentuje i uciekają gdzie się da. Byle nie pracować dla Mareczka

@Zainteresowany

Witam, mam miec rozmowe kwalifikacyjna na ph ale slyszalem ze auta dla ph to stare i nieserwisowane zlomy. Ktos ma wiedze czym jezdza?

Były prawcownik
@Zainteresowany

Nie poprostu ludzie zdają sobie sprawę że nie szukają nowych pracowników ze względu na ciągły rozwój ???????? nie przestrzegają zasad kodeksu pracy, Pan i władca takie mają podejście do pracowników Nie podoba się że dostajesz pod stołem to wypad ludzie co to za firma ... jak najdalej

Przedstawiciele jeżdżą toyotą yaris rocznik 2020 lub 2021, serwisowane w autoryzowanych serwisach Toyoty.

@Zainteresowany

Hej @Zainteresowany, przejrzałam stronę Domex-Kuśnierek i nie znalazłam żadnych aktualnych ofert pracy. Możesz podać mi link? Być może firma powiększała się o jakiś dział, stąd przez dłuższy czas mieli zapotrzebowanie na nowych pracowników. Wiecie coś na ten temat?

@XDXD

Hej, byłabym wdzięczna gdybyś wtajemniczył mnie w szczegóły. Nie znam osobiście nikogo zatrudnionego w Domex-Kuśnierek. Co takiego reprezentuje sobą w Twojej opinii firma?

Elżbieta

Hej, a jaka atmosfera panuje w dziale handlowym w Domex-Kuśnierek? Duża konkurencja, czy zgrana ekipa? Będę wdzięczna za aktualne informacje:)

Euzebiusz
@Zainteresowany

Nikt normalny tam nie wytrzyma

@Elżbieta

Nic nie prezentuje bo zarząd i żoneczki pazerne na pieniążki, morda wystrzykana się liczy nic więcej i przeszczep włosów ????

Natalia
@Buahaah

A co Cię to obchodzi kto co ze swoimi pieniędzmi robi? Ty też wydajesz na co chcesz

@Natalia

A to że (usunięte przez administratora) ludzi bo są tak pazerni a jak zaprzeczysz to pytanie.... nie nudzi ci się wiola pisanie tych głupot

Mieczysław
@Buahaah

Pracujesz tu ze wiesz na co idzie kasa?A jak zarabiają pracownicy? Podaj aktualne widełki to będę mógł ocenić jak jest.

Były
@Mieczysław

Średnio

Aleksandra
@Były

Średnio zarabiają? Mógłbyś podać widełki? Z góry dzięki.

Gosia

Mało zarabiają i oszukają w tym firmie lubią ludzi wykorzystać No i najniższa krajowa Zero premii.

Przedstawiciel
@Gosia

Mało zarabija? Zero premii? Podstawa ustalana idywiadualnie z każdym, premie klarowne i łatwe do wyliczenia (od obrotu, za sprzedaż marki, kwartalna etc) więc jak umiesz handlowac i masz gadane to wypłata na poziomie 5k netto jest realna.

@Przedstawiciel

Marek chyba sam to pisze sądząc po poziomie wypowiedzi ????

Były przedstawiciel
@Buahaah

Jako były pracownik Domexu, z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę oraz komentarz o zarobkach na poziomie 5k netto. Wszystko zależy od terenu jaki handlowiec posiada, ale płaca na tym poziomie jak najbardziej jest realna! Sam pracowałem na terenie troszkę biedniejszym, przez co miałem mniejsze targety, no i stosunkowo mniejszą wypłatę, ale pod względem przestrzegania prawa czy atmosfery, to grzechem jest cokolwiek zarzucić. Kierownik chyba jeden z lepszych z jakimi współpracowałem, pozdrawiam Cię Karolu! Te negatywne komentarze pewnie wysyłają ludzie z konkurencji albo osoby, którym nie chce się pracować. Dużo w Domexie można się nauczyć i przede wszystkim zdobyć doświadczenie. Praca jak najbardziej na +

Ktos
@Gosia

Pracowała w firmie w Lesznie? Na jakim dziale?

True

Zgadzam się z tym.

KOZ

Firma niekompetentna- żeby odzyskać pieniądze za wykonaną usługę - trzeba sprawę kierować na drogę sądową. A stałym tekstem jest : nie wiem- na wszystko. Tragedia- nie polecam

Beata
@KOZ

Naprawdę aż tak? I jak to się potoczyło?

KOZ
@Beata

Jeśli chodzi o tą firmę cytuje: po 80 dniach (po terminie płatności oczywiście) sprawdzają czy cena za usługę była dobra- śmiech na sali- stawka była przedstawiona przed wykonaniem usługi- na którą była zgoda. Tego się nie da opisać co tam się dzieje. Bądź co bądź sprawa w toku.

Ktos

Co powiecie o stanowisku specjalista do spraw sprzedaży? Jakie opinie o zespole i zarobkach? (praca biurowa?)

Maria
@Ktos

I jak tam wysyłałaś tam cv może? Udało się zdobyć pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Domex-Kuśnierek - Leszno

• Jak się pracuje w Domex-Kuśnierek?

Zobacz opinie na temat firmy Domex-Kuśnierek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Domex-Kuśnierek?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Domex-Kuśnierek?

Kandydaci do pracy w Domex-Kuśnierek napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Domex-Kuśnierek
2.1/5 Na podstawie 801 ocen.

Domex-Kuśnierek