Opinie o Domex-Kuśnierek w Leszno

Domex-Kuśnierek istnieje na rynku AGD od 1989r. Na podstawie zdobytego w ciągu lat doświadczenia wypracowaliśmy sobie pozycję jednego z liderów tego rynku w Polsce. Dziś dzięki ciągłemu poznawaniu potrzeb naszych klientów nieustannie rozwijamy i udoskonalamy dostępną ofertę. Wieloletnia współpraca z naszymi dostawcami krajowymi i zagranicznymi spowodowała, że mamy bezpośredni wpływ na kreowanie i tworzenie sprzedawanych przez nas produktów dzięki czemu posiadamy asortyment oryginalny i niedostępny nigdzie indziej. Nadrzędnym celem w procesie podejmowanych przez nas decyzji jest odpowiedni stosunek ceny do jakości, dzięki czemu każdy nasz produkt spełnia wszystkie wymogi i posiada stosowne atesty.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domex-Kuśnierek w Leszno

Lesny

Nie polecam pracy w tej firmie. Prezes, to mentalny Kali z sienkiewiczowskiej powieści, który słomą z butów mógłby ogrzać cały blok zachodni naszego kraju. Dziwi mnie fakt, że tak poważne firmy, jak np. sieć muszkieterów, czy sklepy z pracowitym insektem w logo, współpracują z kimś tak nieprofesjonalnym.

Krzysiek

Czytam te opinie i próbuje zrozumieć tych którzy mają tak słabe zdanie o firmie i nadal tam pracują.Ja tam pracuje, mam świetną pensję, w całe nie najniższa, wręcz średnia krajowa, nikt mnie nie dręczy, nie zawsze jest łatwo ale to nie z winy zarządców tylko ludzi którzy często sami sobie życie utrudniają.W moim dziale nie ma możliwości awansu, taka struktura ale nie jest prawdą że kasa nie jest na czas, bo zawsze jest, nie jest prawdą że jakaś Leszna idzie w kopertach bo w kopertach to tylko bony świąteczne dostajemy, nie jest prawdą że umowy kombinowane bo mam normalną umowę.Wiec jeśli jest Ci źle to zmień pracę i przestań narzekać.

Kamila
@Krzysiek

Jakie inne pozapłacowe benefity oprócz bonów świątecznych, Domex-Kuśnierek zapewnia swoim pracownikom? Czy można liczyć na różne dofinansowania lub inicjatywy integracyjne dla osób zatrudnionych? Użytkowników prawdopodobnie zainteresuje ta kwestia, więc podziel się swoją wiedzą na ten temat.

Śnitek
@Krzysiek

W kopertach kasa szła do 2018 roku, jakie bony otrzymałeś? Owszem kasa na czas zawsze jest, ludzi masa tylko organizacja chyba przerasta i chęć ogromnego zysku przez zarzad ale kosztem innych...

@Krzysiek

co za gość!!!!!!! Niech cię wyślą do Chin i sklonują. Takich jak Ty im potrzeba na pęczki.....

Seth
@Krzysiek

Kasa za premie w kopertach zawsze przychodziła, weź gościu nie pisz sciemy. Ex pracownik.

ABC
@Krzysiek

Krzysiu, Krzysiu, Krzysiu. Jak fajnie się siedzi i pisze takie pochlebne peany o swojej firmie No, no, no. Zapomniałeś o tym, jak pracowałeś jako zwykły PH. Kasę dostawałeś w kopercie. Później awansowałeś na Kierownika Regionalnego i nagła odmiana. Wielki Pan kierownik. Pamiętaj, że firma nie ma najlepszej renomy wśród detalicznych sklepów i nie zawsze idzie tak jak powinno plus ciągle braki w zatowarowaniu.. każdy kto odchodzi z Domexu ma lepiej ;)

Seth
@pracownik

Wystarczy że ty jesteś made in china dzbanie z podrywu za dyche...

@Seth

Może napiszcie, w jakich działach pracujecie i wszystko będzie jasne. Bo wygląda na to, że każdy dział jest inaczej traktowany w Domexie. Przynajmniej tak wynika z Waszych opinii tutaj.

Ziomek
@Krzysiek

Jaki Ty jesteś głupi jak przepracujesz jak ja 12 lat jako kg to zrozumiesz Domex to jest (usunięte przez administratora)

Xc
@pracownik

Po co kolejny kuśnierek do spijania...kto inny mógłby to napisać

Xxxcc
@Krzysiek

(usunięte przez administratora) Koperty sa były będę pracowałem tam przez 5 lat więc wiem co tam się dzieje managerowie i kierownicy regionalni są najlepsi nie mają pojęcia o handlu tylko myślę o imprezie żeby kogoś przeorac i potem dzieci narobić hehrhe

@ABC

Również sam kierownik jest znany z tego że chyba go adoptowali że aż tak głęboko wchodzi ....

@Marzena

Dokładnie tak każdy dział jest inaczej traktowany

@Xxxcc

Tak, tak. Pan dyrektor obecnie tak się bawił. A zgrywa wielkie niewiniątko. Najśmieszniejsze, że kazał się nauczyć skrótów których NIGDY, ale to NIGDY nie wykorzystało się w pracy. Regiony strasznie zaniedbane. Żadnej chęci pomocy PH. Jedynie zawsze mało, mało, mało.. towar dojeżdżał jak chciał, zamawiałeś klientowi i modliłeś się, by cały dojechał. A braki, to jeden wielki śmiech na sali. Nigdy nie słuchali co chcieli sprzedawać PH. Bo najstarsze z Chin. Najtańsze i jakościowo śmieci...

Ola
@Krzysiek

Armostwera tam powoduje ze nowi ludzie uciekają stad taki przemiał same brygadzistki to mega plotkary gadają o każdym wstyd interesują się wszystkim jak by same były porządne jest kierownik to powinien zmienić personel bo nie którym przestawiły się guziki i dać te na norm stanowisko a kogoś nowego na brygadzistę bo nic nie robią tylko kawę piją poniżają każdego damy wielkie

dominik
@Krzysiek

co to za bzdury, na rozmowie wielkie plany za 2500 zł do ręki, tyle głupot w tak krótkim czasie jak na romowę o pracę nie słyszałem- totalna porażka, rekruter snuje wizje szukania klientów za jakieś groszę, szkoda czasu, STANOWCZO ODRADZAM

x
@dominik

NA 2500 do ręki to na magazynie musisz się nieźle napracować. Jeżeli oczywiście jest praca. Wiocha i słoma z buta, przykład idzie z góry ale Mesie przed FIRMOM stoją.

Łucja
@dominik

Powiesz coś więcej o tej rekrutacji? Tylko stawka Cię odstraszyła, czy coś jeszcze? Fajnie, gdybyś bardzo szczegółowo opisał przebieg tej rozmowy. Zastanawiam się, o co pytają, czy są jakieś testy.

-PH-

Ludzie jakie wy macie kiepskie życie ze tu hejtujecie konkurencje. Kierownicy są spoko ( mam dobry kontakt z duża ilością ph i każdy twierdzi to samo) sam mam super kierownika - pomaga jak może tak samo dyrektor sam dzwoni i nie drze się czy niewiadomo co. Jest człowiekiem, wiadomo maja pewne wymagania ale to tez lepiej dla Twojej osby im więcej zrobisz obrotu tym więcej dostajesz, masz przelicznik na którym wychodzisz spoko a nie jak u innych 1000- zrobisz to masz 100 zreszta ilosc ludzi którzy przechodzą z ravi/Galicja do donexu to szok sami mówią o tamtych warunkach, samochody wymianę 2021 rocznik. Dużo głupot tu jest napisane na domex ale to z Teho powodu że jeescze kilka lat temu domex nie istniał teraz się przebija ma sukces a Galicja i ravi ratują się tym że płaca dużo pieniędzy za wykup półek żeby ich domex nie wywalił. Pozdrawiam konkurencje i dla niewierzący moim słowa- zobaczcie sobie oferty pracy gdzie jest więcej - ba ta chwile Domex 0 Galicja 29 wiec niezbyt się orientuje gdzie jest większa rotacja

Elżbieta
@-PH-

Cześć, wspomniałeś o fajnym systemie prowizji w Domex-Kuśnierek. Możesz opowiedzieć o tym bardziej szczegółowo- jak wiesz, w tym przypadku szczegóły są istotne.

@-PH-

No trochę przesadzsz , płacisz za samochód ? - Tak !!!Odnośnie Galicji nie wybielaj Domexu bo tam kolokfialnie .....nocuje . Ja zmieniłem waszą psełdo firmę na o wiele lepszą i sobie chwale ,to była najlepsza decyzja w Moim przypadku . Pozdrawiam

Nie polecam przedewszystkim lamia prawo !!! Ale o tym pozniej , Mialem pewna prace, (usunięte przez administratora) dyrektor regionu podczas rekrutacjii obiecywal stala pewna prace . Pojechalem 500 km na szkolenie ktore trwalo tydzien . Po dwoch tygodnicach wypowiedzenie ( to jeszcze jestem w stanie jakos zroumiem z powodu pandemii ) Kierownik ktory mnie zwalnial zapewnial ze do 18 ( 2 tyg wypowiedzenia ) bede mial normalnie placone ( na miejscu okazalo sie ze jednak chca natychmiastowego rozwiazania umowy za porozumieniem stron - odmowilem na co uzyskalem odp ze jak nie podpisze to mam wypisac urlop bezplatny do 18 jest to jawne lamanie prawa pracownika ) do tego w trakcie zatrudnienia rowniez zostalem zmuszony do wypisania urlopu bezplatnego kilkukrotnie .chodz auto mam zdac za 2 dni . Skontaktowalem.l sie z firma czy pomoga mi wrocic te 500 km do donu z uwagi na zawieszone i rzadkie polaczenia w tym okresie ( do tego 3 przesiadki i ryzyko zakazenia ) nie otrzymalem zadnej propozycjii wiec zasugerowalem zeby mi zwrocili za paliwo to ktos przyjedzie ze mna drugim autem i bede mial jak wrocic. Na co firma odpowiada ze moga mi zwrocic max 80 zl a kosz paliwa to 400... stwierdzilem ze doloze ze swojej kieszeni 0 jakiegokolwiek zainteresowania pracownikiem ... czytajcie i bierzcie do Siebie te opinie bo ja czytalem te opinie ale tlumaczylem sobie ze pewnie to przesada... okazalo sie gorzej niz opisywane tutaj . Strzezcie sie !! Zdrowka .

NOWY

Cześć, mówisz o wiarygodności a 7 kwietnia ten sam tekst wpisałeś? Może jednak przesadzasz w swojej opinii? Nikt jej nie potwierdził na tym forum i nikt nic podobnego nie opisał. Są negatywne opinie ale ja to tak jak Ty tłumaczę tym, że osoby zwolnione zawsze przesadzają w swoich opiniach. Czy ktoś może potwierdzić takie traktowanie pracowników? Będę wdzięczny za opinie

@NOWY

Cześć .Nie nie przesadzam i nie chodzi tu o Ego czy coś w tym Rodzaju urażona dumę lub rozgoryczenie nazywaj to jak chcesz . Fakt jest taki że . Jeśli się zdecydujesz na prace po długich namowach to oczekujesz stabilność. Pozdrawiam. Co do wiarygodność nie śledzę tego forum ale fakt jest taki że znikają opinie nie wygodne , dlatego zdecydowałęm się na powtórzenie tego postu. Mam nadzieje że zaspokoiłem twoją ciekawość. CZEŚĆ .

@NOWY

Tak dzieuję staram się czytaż z uwagą powodzenia

@NOWY

Dziękuję. Ale nie będzie mi potrzebne twoje dobre słowo i fałszywa życzliwość .

@NOWY

Zachowujesz się podobnie jak Regionalny którego krytykujesz. Może należy zastanowić się nad sobą a nie szukać winnych u innych i wylewać swoje żale na forach. W życiu trzeba mieć jaja chłopie! Powodzenia

@NOWY

Moje są na miejscu tak na marginesie. I nie baw się w psychoterapeute bo jedyne co możesz, to wyciągnąć leżak rozkładany z bagażnika z promocji ! Powodzenia

uuuuu

Pracowałem tam parę lat temu.Teraz patrzę z dystansem na tą firmę i się śmieję. Niestety kolega z powyższego wpisu ma rację, a przynajmniej tak wnioskuję po swojej ocenie sytuacji w firmie. Polecam pracę w firmach o jasnych i uczciwych zasadach premiowania, nie zmiennych po kilka razy w ciągu roku. Pracę w firmach które oferują dobry sprzęt dla pracownika i respektują prawo pracy. Niestety Domex się do nich nie zalicza i nigdy nie będzie się zaliczał.

Zibi

Mam drugą grupę niepełnosprawności a musiałem pracować jak zdrowy . Jak zachorowałem to zaraz nie dostałem kolejnej umowy . Kierownik powiedział że tak kazał szef Pan Marek Kuśnierek . Tam gdzie pracowałem bałagan totalny niszczenie towaru w czasie załadunku czyli połamane wiadra miski oto bo towar musi jechać więc wciska się go na siłę do aut. Na magazynie bałagan że trudno znaleźć towar do załadunku Panowie logistycy czyli Pan Rafał ,Konrad i Michał nic nie robią by było lepiej i tylko straszą Panem Markiem . Robią rozpiski załadunku aut nie mając pojęcia czy ten towar się zmieści . Dzięki temu jest niszczony towar . By załadować auto to trzeba godzinę szukać towaru bo taki jest bałagan w alejkach . Pan Michał potrafi tylko straszyć Panem Markiem. Tylko jedna osoba na załadunku ma przywileje u kierowników logistyki i niby u szefa Marka. Czyli Pan Waldemar . Robi kiedy chce i dostaje najlepsze auta do załadunku. Pracownicy z grupą są traktowani skandalicznie i są wyśmiewani i Poniżani . Szkoda że Pan Marek Kuśnierek na to pozwala. Panowie logistycy twierdzą że tak im karze . Smutne jest takie traktowanie pracowników z grupą niepełnosprawności . I mnie tak traktowali ci Panowie logistycy wyśmiewali oto straszyli szefem Markiem poniżali mnie w obecności innych pracowników. Mnie osobę z drugą grupą bo byłem gorszym bo sprawny ciut inaczej. Panie Marku ma Pan wrednych kierowników logistyki i załadunku. Niszczą panu opinię w Lesznie. Pozdrawiam zniszczony psychicznie przez Panów logistyków . Michała ,Konrada i Rafała.

dominik13
@uuuuu

pensje lichutkie, kiepsko to rokuje

Magazynier

logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Romek

Zastanawia mnie ta ciągła rotacja na stanowisku tzw. kreatywnego grafika w tej firmie, bo regularnie od dobrych kilku lat wciąż kogoś szukają i albo nie znajdują albo ludzie stamtąd uciekają.

@Romek

Dobre pytanie. Co tam musi być za cyrk, że taka rotacja na tym stanowisku??

Mieczysław

Od razu cyrk? Nie wiesz jak trudno o dobrego pracownika? To, że cały czas kogoś szukają jeszcze nie oznacza rotacji. Nie oceniaj tak pochopnie.

Mietek
@Mieczysław

Jeżeli wciąż szukają, to jednak jest tam rotacja/fluktuacja, jakkolwiek to nazwać. Wymaganie od tzw. grafika znajomości tylko Corela nie świadczy dobrze o tym stanowisku, to soft dla rzemieślników, a nie dla projektantów. A może to kwestia finansowa? Minimalna plus stówka ekstra na święta itp. Jeżeli szukają kilka lat, to jedna musi tam być jakiś cyrk:)

Mieczysław
@Mietek

Sorry, nie wiedziałem, że tak mało płacą. Dla grafika minimalna krajowa, to nic dziwnego, że ludzi odchodzą. Serio nie ma jakiś dobrych premii? Bo stówka to też słabiutko.

Kandydat99

Witam, Dostałem propozycję pracy na stanowisku kierowcy. Na rozmowie przedstawiono mi wszystko dość jasno i zrozumiałe, jednak po tym co tu przeczytałem, mam obawy. Mam kilka pytań, czy to prawda, że kierowcy na start mają 3500netto, umowa o pracę na okresie próbnym oraz później I pracują 4 dni w tygodniu (nadgodziny są rozliczane wzamian za wolne, A reszta jest wyplacana) Oraz czy to prawda, że na umowie jest najniższa krajowa, ale reszta idzie też na konto? Dziękuję za odpowiedzi.

@Kandydat99

Skoro na rozmowie jak sam napisałeś, przedstawiono Ci wszystko jasno i zrozumiale to myślę, że nie masz się o co obawiać :) Ważne, by wszystko było spisane na umowie, skoro warunki na niej będą dla Ciebie zadowalające to wszystko będzie ok. Przecież jak ją podpiszesz to nie mogą być inne niż te zapisane :D

Czy w Domex-Kuśnierek zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Xxx

Tak

@Xxx

A czy po okresie próbnym można spodziewać się przejścia na umowę o pracę? Jaka preferowana jest przez Domex? Na jaki okres czasu zawierana jest kolejna umowa i po jakim czasie można liczyć, że będzie to na stałe? :)

Zibi.

To co robi się z ludźmi co mają grupę niepełnosprawności to skandal ,są szykanowani i zmuszani do pracy ponad siły a jak nie to są straszeni Panem prezesem Markiem że ich zwolni . Jak ktoś z grupą zachoruje to zaraz nie ma kolejnej umowy .Tak to szczera prawda bo i mnie to spotkało . Ale firma dostaje kasę za zatrudnianie osób niepełnosprawnych. A traktuje ich jak zło konieczne. Osoby z grupą muszą się leczyć bo za darmo nie dostali grupy. Ale kogo to obchodzi. Piszecie o kopertach .Tak to prawda. Piszecie o bałaganie na magazynie i niszczeniu towaru. Tak to prawda. Pensja jest wypłacana na czas to fakt. Ale mobbing jest też faktem. Logistyka to czysty przykład mobbingu i bałaganu. Tu są lepsi i ci gorsi do odstrzału. Panowie kierownicy R,K, i M tylko straszą Panem Prezesem Markiem..Jak się powie prawdę to wypad z pracy. Bo dostać się na rozmowę do prezesa to cud. To co mnie spotkało od tych panów nikomu tego nie życzę. Bo trafia na leczenie do psychiatry . Jak zachorujesz to jesteś skończony nawet w czasie pandemii i mając grupę ha ha. Pytam dlaczego firma zatrudnia ludzi z grupą skoro ich zwalnia jak zachorują to przecież ludzie niepełnosprawni. Dlaczego !????? Firma dostaje dotacje za zatrudnienie tych ludzi.

@Zibi.

Wierzę i wcale mnie to nie dziwi , sam to przeżyłem

Pracownik z grupą.

Mam zaświadczenie od lekarza, że w związku z moją chorobą mam pracować do godz. 22,00. Jednak pracę w tej firmie wykonywałem do 22,30 ale to nic - jak nie skończyłem do tej godziny swoich czynności to pracowałem do godziny 23 lub do godziny 24. Praca miała być wykonywana od poniedziałku do piątku . Po pewnym czasie zaproponowano mi pracę w sobotę, taką informację otrzymałem z dnia na dzień ( przyjdź jutro do pracy), Pracowałem dwie soboty, ze względu na przemęczenie odmówiłem pracę w jedną sobotę no i rozwiązano ze mną umowę bez wyjaśnienia, bez podania przyczyny.

Wq
@Pracownik z grupą.

Oby całe zło które wyrządzili innym wróciło do ich całej rodziny...

@Pracownik z grupą.

Witaj w klubie , tam wiele nie trzeba byś został zwolniony , bo tam jesteś tylko rzeczą bez swoich praw

@Wq

Wróci - bo karma wraca prędzej czy później

Jak szefostwo w Domex-Kuśnierek? Spoko traktują ludzi?

PH

tragicznie traktują ludzi, jest dobrze jak jest dobrze, jak coś sie psuje to twoja wina, jesteś zerem, nikim. tak sie traktuje ludzi w domexie

Nie traktują spoko

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Domex-Kuśnierek?

Najniższa krajowa na konto. Reszta do koperty

Nie ma czegoś takiego, skąd masz takie informację. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Watchout

Potwierdzam. Jakoś od wakacji podstawa na konto,a później koperta z resztą "wypłaty".

Lady

Potwierdzam.

Elżbieta

Czy ktoś z Was ma szczegółowe informacje na temat struktury Domex-Kuśnierek? Nie mogę znaleźć informacji na temat wielkości firmy w internecie, ilu zatrudniają pracowników?

Poprostu żenada. Zreszta samo to ze ogloszenie na portalach o prace sa aktywne cały czas. Czyli spora rotacja pracownikow. Nie dawaja ciuchow roboczych. Ekwiwalent za odzież wynosi 5 zł .wypłata to jakiś smiech lepiej isc do MOPR He he. Normy z kosmosu trzeba nieźle napierniczac aby widziec cos na wypłate. Ja ogolnie nie Polecam. Aaaa i jeszcze jedno atmosfera tragiczna ,aż sie nie chce isc do pracy. Dziewuchy to by oczy wydrapały, aby tylko normę wyrobic. Ja niebawem sie ulatniam

-PH-

Gdzie ? Jak narazie 0 szykują pracowników, zobacz Galicję czy ravi. Po 11/29 także pozdrawiam

PH

Wszystko co tu jest napisane to szczera prawda, kolejni PH odchodzą z domexu. Na magazynie nie wyrabiają się z towarem, towar jest wirtualny, Dyrektorzy siedzą na duuuuuuu pskach zamiast wziąc się do roboty a my na nich tyramy, sprzedając szajs. pora wziąc przykład z ludzi co odchodzą, zdobyć się na odwagę i pożegnać sie z tą chorą firma i z MikrusemMareczkiem, Gorszej firmy nie znam, Galicja Ravi Florentyna wciąga Domex nosem, o Dajarze nie wspominam. Domex - lider w byciu najgorszą firma na rynku

PH XX
@PH

Nie zapominaj o kierownikach i dyrektorach. Kierownicy regionalni, którzy zamiast pomagać w sprzedaży to jeżdżą i robią jeszcze większy (usunięte przez administratora) na sklepach. Olewają prośby pomoc w trudnych sprawach z klientami. Zwłaszcza z MRÓWKAMI. Przyjmujesz po kimś rejon, a tam wielki (usunięte przez administratora) Niewyjaśnione sprawy, brak załatwionych reklamacji czy zwrotów. Ty robisz z siebie debila, bo wszyscy nie maja dla Ciebie ani grama wyrozumiałości, bo nikt nie chce pomoc. Firma z kartonu, ale ważne że prezes ma nowego mercedesa i ma za tankować auto. Reszta pozostaje milczeniem ;)

Mirosław
@PH XX

Po Twojej wypowiedzi przypuszczam, że masz sporą wiedzę na temat tego pracodawcy, dlatego też w tym właśnie momencie chciałbym za Twoim pośrednictwem ustalić, ile dokładnie w firmie tej można zarobić? Będziesz na tyle uprzejmy, aby po prostu mi to napisać? Liczę na Twoją aktywność, która będzie po prostu nieocenioną dla mnie pomocą.

@Mirosław

Dostajesz 3000 ileś za pierwsze 3 miesiące później o 300 zł więcej, pensja jest zależna od Ciebie 4200 w górę, raz na kwartał dużo premii wlatuje i nawet koło 6 możesz się zakręcić

Gustaw

Żeby docenić dobrą firmę trzeba być dobrym pracownikiem.

HAHAHAHAHAHAHAHAAAHAHAAHAHAAH
@Gustaw

Pewnie takim jak ty spartanie ....

Z
@Gustaw

Czyli jakim? Jak szefostwo (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Płacą w kopertach łamią prawo A Ty jako pracownik cytuję masz pecha bo jesteś tylko pracownikiem ???? praca na chorobowym praca na l4 kodeks pracy polecam bo jest tam mega źle! Firma szuka młodych ludzi bo starych ciężko znaleźć nie myślących godzacych się na powyższe warunki... brak tacierzynskuego jak znajdziesz w ciążę kop w (usunięte przez administratora) Ludzie tylko głupcy nie chcą tego widzieć wystarczy miesiac pracy , nikt nikomu nie musi oczu mydlic... idźcie przekonajcie się pytanie po co ???????? i na pewno za najniższą. To są jedni z tych którzy żerują na covidzie. KARMO WRÓĆ!

Kandydatka

Ile zarabia pracownik magazynu? Idę w poniedziałek na spotkanie i chciała bym wiedzieć czy się opłaca. Nie piszcie o tym jaka ta firma jest itp bo to ocenie sama.

Były
@Kandydatka

Szefowie zmiany szczególnie jeden sądzi się jakby był prezesem firmy

@Kandydatka

Najniższa krajowa. Praca nie warta zachodu, duża rotacja osób.

@Były

Pracownik produkcji też tak ma. Zwykły pracownik a zachowuje się jakby wszystkie rozumy świata puzrzerala.

xemod

Potwierdzam duży NEGATYW Strata czasu . Pozdrawiam

uuuu

Pracowałem tam parę lat temu. Nie polecam. Stracony czas. Bałagan organizacyjny w najczystszej postaci!

Axn

Widziałem dzisiaj ogłoszenie, że szukają pracowników produkcji. Nie ukrywam że jestem zainteresowany ofertą. Czy może ktoś powiedzieć jak faktycznie tam jest... Zarobki, atmosfera...

Kozia =Bródka

Styl zarządzania zasobem ludzkim żaden , nazwałbym to lewitowaniem, manipulacja ,mitomanią ....itd . Brak logicznego rozumowania. Panowie którym się wydaje że znają techniki sprzedaży , definicje znają z (usunięte przez administratora) i czerpią z niej ile się da . I tak oto zostaną z tym sami i niedoświadczona kadrą .Bo żaden szanujący się Ph nie przyjdzie do takiej firmy do pracy .

@Kozia =Bródka

Czemu piszesz tak ogólnikowo? Słyszałem że to dobry pracodawca. Szukam roboty wiec nie polecasz?

Dostawca

Dzięki za ostrzeżenie. Nie wyobrażam sobie tak być traktowanym. Z opinii to Dajar wygląda chyba najsolidniej. Chyba może dużo znaczyć … Wiecie coś?

Mnemonic
@Dostawca

Dajar - owszem, ale dostaniesz tylko okruchy ze stołu zwanego rynkiem;) Najlepsze kąski trzymają stare wyjadacze. Nie istotne że teren się zazębia itp. Możesz rozeznać się w altomie, Galicji, tadarze. Nie sądzę aby tam były na tą chwilę przyjęcia ale zdecydowanie lepsza opcja niż domex czy florentyna.

@Mnemonic

Bardzo dziękuję, wiec szukam dalej, a opinie o filmie na której stronie jesteśmy sa załamujące Afryka Dzika

@Dostawca

Nie idź tam to wszystko prawda czego by się nie złapać

Zostaw merytoryczną opinię o Domex-Kuśnierek - Leszno

• Jak się pracuje w Domex-Kuśnierek?

Zobacz opinie na temat firmy Domex-Kuśnierek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Domex-Kuśnierek?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Domex-Kuśnierek?

Kandydaci do pracy w Domex-Kuśnierek napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Domex-Kuśnierek
2.1/5 Na podstawie 801 ocen.

Domex-Kuśnierek