Opinie o EUROPEUM GROUP w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EUROPEUM GROUP. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w EUROPEUM GROUP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EUROPEUM GROUP w Wrocław

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w EUROPEUM GROUP?

Czy jest możliwość pracy w EUROPEUM GROUP na część etatu?

Odpowiedź Nowy wpis

Można, pod warunkiem, że 1,75 etatu też jest uważana za część. Czas pracy zbyt długi, wypłaty zbyt niskie, tylko desperat mógłby chcieć tu pracować.

Jakie narzędzia pracy zapewnia EUROPEUM GROUP? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Były Pracownik

Przepraszam, ale pytanie mnie ubawiło......patrząc na poniższe komentarze, pytanie o samochód służbowy jest conajmniej nie na miejscu:) Może się jednak coś zmieniło i wrotki może dają:) Choć patrząc na częstotliwość zmieniania siedziby, auta byłyby na miejscu, takie first class:))

Boss Sack Nowy wpis

Można. Gdyby to było złe to Bóg by inaczej świat stworzył.

Szczery

W Europeum nie zachęcają a wręcz przeciwnie. Nikomu nie polecam ani pracy ani współpracy z tą firmą. Napisać, że "pracowałem " tam, to nadużycie, byłem wykorzystywany i traktowany jak (usunięte przez administratora). Długo dochodziłem do siebie po tej traumie.......i przysięgam, że nie przesadzam. Ta firma najlepsze, co potrafi, to zmienianie siedzib......

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EUROPEUM GROUP, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
zzz

szkoda

biorąca udział w "procesie rekrutacji"

Właśnie sobie przypomniałam, że brałam kiedyś udział w procesie rekrutacji do tej firmy, ale zrezygnowałam z tej, jakże lukratywnej posady po tym, kiedy pani prezes weszła spóźniona na rozmowę pół godziny, po czym, kiedy powiedziałam, że potrzebuję przynajmniej dnia na decyzję, czy chcę podjąć u nich pracę, powiedziała, że mam czas do godziny 12, bo "musimy szanować swój czas". Podczas rozmowy pani prezes wypytywała mnie, z kim mieszkam i czy mam rodzinę, a swoje pytania uzasadniała tym, że chciała wiedzieć, jakie rachunki muszę opłacać. Żenada. Na szczęście nie byłam aż tak zdesperowana, żeby podjąć pracę w tej żenującej firmie z żenującą panią prezes na czele.

biorąca udział w "procesie rekrutacji"

HR

eparole, to ciekawa firma na stronie osoby, które dawno tam nie pracują.., chyba ktoś zapomniał o ochronie danych osobowych.

Whoknows

Szkoda czasu na aplikowanie do tej firmy. Praca tłumacza/weryfikatora za śmiesznie słabe pieniądze, wyśrubowane normy jak w fabryce, niepewne widmo jakichkolwiek dodatkowych pieniędzy z premii, praca na własnym komputerze, bo pracodawca zapewnia oprogramowanie CAT i stosuje ZASADĘ WZAJEMNOŚCI... To trochę śmieszne, że pracownik zatrudniony na UP ma eksploatować swój prywatny sprzęt, bo pracodawca chce w ten sposób przyoszczędzić...? Lokalizacja firmy bardzo trudna do namierzenia, wchodzi się w budynek na którym nie ma ani jednego logo firmy, przez stację kontroli pojazdów... To wszystko daje obraz mało stabilnego i rzetelnego pracodawcy. Konkluzja nasuwa się sama: abstrachując już od wszystkiego innego, uważam, że ogłoszenia o pracę powinny obowiązkowo zawierać widełki finansowe, żeby oszczędzić sobie rozczarowań i szanować swój czas.

byla_na_szczescie

"Pracowało'.....no cóż rozumiem, jak ktoś pisze "mi się tam ...." a MI nie:)) Dlatego, że mam hobby i zajęć wiele, to nie tracę czasu na pseudopracę w....... (i tutaj następuje stek kolokwializmów). A poza tym proponuję aktywistką na znalezienie sobie właśnie zajęcia/ hobby i nie wypisywania kłamstw w obronie tego czegoś. MI się to nie podoba:)) W kwestii bycia anonimowym, ja napisałam =, że jestem byłym (NA SZCZĘŚCIE!!!) pracownikiem, a to Ty orędowniku tej cudownej firmy masz nick anonimowy:)) Fajnie być anonimowym, prawda:)))???

annonymous

"uderz w stol..." a "była" znowu się odezwie - i kto tu jest zdesperowany? znajdź sobie kobieto jakieś hobby i inne strony w internecie... Nic dziwnego, że tam nie pracujesz, pewnie się ciebie pozbyli bo marny z ciebie pracownik był... fajnie jest być anonimowym, prawda? Mi się tam dobrze pracowało

byla_na_szczescie

To ten twor o nazwie eParole jeszcze istniej?? Kto im jeszcze ufa?? Tam ida do pracy desperaci.....wzstarczy poczytac opinie....niektore sa zbyt delikatne. Poza tym aktywistki z eParole zareagowaly.....na zasadzie: uderz w stol a nozyce sie odezwa!!

ePAROLE

Witam "edek", o jaką rekrutację Pan pyta? Czy składał już Pan swoją aplikację do naszego biura? Proszę o kontakt z biurem. Dane kontaktowe dostępne są na stronie www.

maylo

Zostałem zaproszony na rozmowę o pracę do eparole jako tłumacz. Jestem absolwentem z niewielkim w zasadzie doświadczeniem. Czy ktoś wie jakich mogę spodziewać się zarobków?

odradzam dla osób o słabych nerwach...

Była również

Cóż.....usunięto mój wpis a właściwie ciąg dalszy......Nie spodobało się określenie "Pani Prezes" i "Pani Derektor"???!!! Prawda boli pseudofiremkę?? Nie podejmujcie współpracy z tą "first niby class" firmą.....strata czasu i godności.

PB

Kilka lat temu miałem "nieprzyjemność" współpracy przez jakiś czas z eParole. Z tego czasu pamiętam jedno, o każdą płatność musiałem się upominać (wręcz walczyć) mailując i dzwoniąc po kilka razy. Czasami przekraczali o 3 miesiące i tak już długi termin płatności !!!! Na szczęście szybko udało mi się znaleźć inne biuro. Ogólnie porażka(usunięte przez administratora) nie polecam najgorszemu wrogowi

Była również

Powiem krótko: BOŻE BROŃ PRZED "PRACĄ" W TEJ FIRMIE!!!!.(usunięte przez administratora)

Była

pełna desperacja i tak nikt się na to nie nabierze ...., na całe szczęście są takie portale, które opisują uczciwych pracodawców! kiedyś to była podobno fajna firma, niestety teraz przy tym składzie mogłam to odczuć osobiście, niestety NIE! Mantra Pani DKB "PREZES" jak zwykle w tonie dobrego PR a potem nie ma szans na osiąganie pułapu wyników, Pani "derektor" tylko czeka na porażkę , a czy pracownik wróci po urlopie macierzyńskim??? Chyba nie, nie po tym czego tam doświadczał :(. Inni pracownicy po urlopie macierzyńskim też się nie odnaleźli podobno i uciekli do innej pracy. W sumie to daje poczucie satysfakcji, że nikt już tam nie chce pracować :)

DKB

Szanowni Państwo, to prawda - aktualnie szukamy SPECJALISTY DS SPRZEDAŻY I ROZWOJU RYNKU. Powód: obecny pracownik wróci do nas za ok 2 lata po urlopie macierzyńskim :-) Aby jednak "uciąć" wszelkie niepotrzebne spekulacje, które mogłyby uniemożliwić Państwu skorzystanie z naszej oferty pracy poniżej przedstawiam propozycję finansową dla STANOWISKA: SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY I ROZWOJU RYNKU. Szczegóły dot. obowiązków i kwalifikacji: http://www.eparole.pl/kariera Formy zatrudnienia: WARIANT 1: Umowa o pracę, lub WARIANT 2: działalność gospodarcza - umowa o współpracy gospodarczej WARIANT 1 (Umowa o pracę) WYNAGRODZENIE PODSTAWOWE: 2000 PLN netto PREMIA: 500 PLN netto za podwojenie w danym m-cu zaplanowanego obrotu netto PROWIZJA: 5% od zysku za każde pierwsze zlecenie pozyskanego Klienta, 3% od zysku za każde kolejne zlecenie tego Klienta przez okres 12 mcy od chwili jego pozyskania – CO ZNACZY, ŻE OSIĄGACIE PAŃSTWO NIE TYLKO JEDNORAZOWĄ KORZYŚĆ Z POZYSKANIA KLIENTA, ALE ZYSKI DŁUGOTERMINOWE, zarówno wtedy gdy wartość zlecenia to 100 PLN, 500 PLN czy też 100.000 PLN. WARIANT 2 (działalność gospodarcza – umowa o współpracy gospodarczej): WYNAGRODZENIE PODSTAWOWE: 2500 netto PREMIA: 500 PLN netto za osiągnięcie zaplanowanego w danym m-cu obrotu netto PREMIA 500 PLN netto za podwojenie w danym m-cu zaplanowanego obrotu netto PROWIZJA: 5% od zysku za każde pierwsze zlecenie pozyskanego Klienta, 3% od zysku za każde kolejne zlecenie tego Klienta przez okres 12 m-cy od chwili jego pozyskania – CO ZNACZY, ŻE OSIĄGACIE PAŃSTWO NIE TYLKO JEDNORAZOWĄ KORZYŚĆ Z POZYSKANIA KLIENTA, ALE ZYSKI DŁUGOTERMINOWE, zarówno wtedy gdy wartość zlecenia to 100 PLN, 500 PLN czy też 100.000 PLN. Zaproponowane powyżej warunki obowiązują po 2 miesięcznym okresie próbnym. OKRES PRÓBNY 2 MCE: UMOWA O PRACĘ NA OKRES PRÓBNY WYNAGRODZENIE NA OKRESIE PRÓBNYM: 2000 PLN netto PROWIZJA: 3% od zysku każdego zlecenia złożonego przez pozyskanego Klienta OKRES PRÓBNY 2 MCE: DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA, WYNAGRODZENIE NA OKRESIE PRÓBNYM: 2500 PLN netto PROWIZJA: 3% od zysku każdego zlecenia złożonego przez pozyskanego Klienta Wszystkim zainteresowanych pracą na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie swoich dokumentów aplikacyjnych na adres: rekrutacja@eparole.pl Zamiast słuchać opinii osób, których nie znasz – skontaktuj się z nami i osobiście sprawdź co mamy Ci do zaoferowania  Serdecznie zapraszamy (usunięte przez administratora) Prezes Zarządu Europeum Group Sp. z o.o. Sp.k.

Zostaw merytoryczną opinię o EUROPEUM GROUP - Wrocław

EUROPEUM GROUP