Opinie o Agraimpex Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agraimpex Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agraimpex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agraimpex Sp. z o.o. w Warszawa

Ola

Firma nierentowna, żyje z pożyczek i kredytów, generuje dziwne koszty jak np leasingi floty fur dla aktualnych i byłych prezesów spółek, które wcześniej upadły, czy prawnika firmy, który pracuje zdalnie. Takie paradoksy. Po co firmie samochody służbowe, kiedy handluje przez internet? Warunki w pracy dziwne, parter w szkole, gdzie biegają dzieci i śpiewają na korytarzu piosenki z muzyką na apelu czy akademii. Rekrutacje z łapanki, totalny brak kandydatów do pracy, jeśli już ktoś zgodzi się przychodzić do pracy przez las 20 minut i wieczorem napotkać dzika na drodze to dostaje najniższą krajową na zlecenie. I zostaje do czasu gdy znajdzie jakąś normalną pracę. A potem ucieka i znowu rekrutacje z pokazowym do 9 czy do ileś tysięcy. Można przyjść na każde wolne stanowisko bez względu na brak wiedzy i doświadczenia, byle zgodzić się od zlecenia na najniższą, więc warto tu poczekać choćby na wolny etat w lidlu, gdzie płacą więcej i warunki lepsze, bo przynajmniej kredyt łatwo dostać. Tutaj z kredytem będzie ciężko, bo firma nierentowna. Jeśli ktoś ma wiedzę i doświadczenie to znajdzie pracę w normalnym biurowcu i to miejsce omija.

MS
@Tomek

Nie wiem, czy zauważyłeś, jak odosobniona jest twoja opinia? Pracowałem w tej firmie wiele lat temu. Mam bardzo złe wspomnienia. Praca na zasadzie zarób pieniądze, a prezes pokaże Ci jak się je wydaje. Przywilejów żadnych, tylko telefon i śpiewnik z kolędami. Z wiarą też coś nie tak, bowiem narobili kłopotów wielu firmom i osobom prywatnym, nie zawsze zgodnie z dekalogiem. Na szczęście, pewien deficyt intelektualny, zwłaszcza tego dżentelmena w garniturze i adidasach, ograniczał ich możliwości. Moja rada, omijajcie ich szerokim łukiem już od Marymonckiej.

Widzieliście ten komentarz odnoszący się do stanowiska księgowej? Czy z jego treści wynika, że praktycznie niczego nie trzeba robić a dostane się umówioną zapłatę? Możecie to potwierdzić? co przy tym z analitykiem finansowym? Na to stanowisko także teraz kogoś do siebie poszukują. Kiedyś ktoś wspomniał o widełkach do 9,000 zł ale mnie w ofercie już wcale się nie wyświetlają, dlaczego?

Mary
@Bob

a jaki jest cel tego zmniejszania się? to ile osób pracuje teraz w zespole a ile ma być ich docelowo? Niby lubię pracować w małych teamach, bo chociaż każdy każdego zna. na integracje nie można narzekać?

Werka Nowy wpis

Witam. Widziałam, że w ofercie dla asystenta handlowca z zeszłego roku wcale nie trzeba było mieć wcześniejszego doświadczenia aby móc podjąć się zatrudnienia. Czy to do dziś aktualne? I czy możliwe będą kolejne nabory w najbliższym czasie?

Ola

@Ola

A ja się zastanawiam, jakie pobudki kierują osobą, która chyba nie pracowała długo w tej firmie? Może ta opinia została napisana na czyjeś zlecenie? Dyrektorzy, którzy pracowali w tej firmie, działali na niekorzyść firmy i w końcu odeszli teraz szkalują tę firmę gdzie się da .... w jakim celu? Niech każdy sobie sam odpowie. Ja wspominam dobrze czas w Agraimpex. Koleżeńska atmosfera, stabilność, szeroki wachlarz poza wynagrodzeniem, ubezpieczenie, prywatna opieka lekarska, samochód, telefon, paczki świąteczne i wiele innych. Trzeba ciężko pracować a nie rozsiewać plotki.

MS Nowy wpis
@Tomek

kasia

najniższa krajowa na zleceniu a wymagania z sufitu plus musisz chodzić dwa kilometry pieszo rano i dwa wieczorem do przystanku, bo oczywiście że takie wynagrodzenie nie wydasz przecież na paliwo

@kasia

A w opisie oferty w benefitach widzę coś o dofinansowaniu kursów, chodzi tylko o te merytoryczne czy może autobusowe też się pod to podciągną chociaż? :D nie rozumiem tylko kwestii tego zlecenia, w ogłoszeniu wprost jest wpisana umowa o prace przecież

Bob Nowy wpis

Pracowałam tam i nie było żadnych szkoleń ani kursów, nikt raczej nie dostał umowy o pracę na początku tylko zlecenie i dlatego są ciągle wolne stanowiska pracy Firma nie rozwija się tylko zmniejsza więc stanowiska są po tych osobach które odeszły

Mary Nowy wpis
@Bob

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Agraimpex Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agraimpex Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Asystent Handlowca z językiem francuskim.
Worki

Firma wystawia od roku ogłoszenia na główną księgową. Ale naprawdę nie ma takiego stanowiska. Główną księgową jest przyboczna prezesa, która pracuje w firmie od początku. Potrzebuje tylko kogoś, kto podpisze się na sprawozdaniu finansowym i podłoży się za wyprowadzania z firmy pieniędzy. Uwaga na te knucia.

Frania

Zauważyłam to zezwolenie na rekrutacje na dwa stanowiska które maja się niedługo zwolnić, mnie jednak interesuje konkretnie praca jako analityk finansowy, szukają właśnie na to stanowisko i z tego co piszą widełki wychodzą do 9 tys, dlatego się interesuje. Przy tej ostatniej opinii teraz jednak nie wiem jak z moja aplikacja będzie. jest tu ktoś kto był na rozmowie i badał już teren? jest jakieś zadanie?

Pkj
@Frania

Musisz znać program optima, podstawy księgowości

Baśka
@Pkj

Ale jest jakieś konkretne zdanie do wykonania już wtedy w trakcie czy jednak wystarczy jak na razie to co zostało wpisane w CV? czy później następuje jakiś okres próbny jeszcze?

Kaman

Firma jest dokładnie taka, jak traktują poprzednie komentarze, pracownicy od pesela z początkiem 6 do 9, prezes jest jedynym członkiem zarządu Aktualnie odchodzą dwie osoby: z planowania i z drobiu i na te stanowiska można rekrutować Atmosferę w pracy tworzy każdy, więc łatwo przyjąć, że jeśli ktoś jest miły to będzie lubiany i odwrotnie Przychodząc na stanowisko należy wskazać wartości swojej pracy i samemu ustalić, czy będzie się to opłacać, bo nie ma sensu zgodzić się na mniej i liczyć na podwyżki Nie ma żadnej ścieżki awansu, jest rekrutacja na stanowisko i takie bierzesz, to wszystko Nie ma działu hr, po prostu jedna osoba jest kadrową a rekruter to osoba z danego działu, do którego jest wolny etat W budynku rozstrzelone sale do pracy, toaleta publiczna jak z 20 wieku, ale czysta Nie ma dres codu, jedna dziewczyna nosi w pracy futerkowe bambosze, chłopaki bluzy, swetry, raczej swobodnie bez zadęcia, garniaków czy obcasów Nie ma kontaktu z klientem, spotkań, obsługa tylko telefoniczna, mailowa Można pić, jeść o każdej porze Jest prywatna opieka medyczna Jeśli ktoś jest zatrudniony do działu to robi swoje i nikt go nie kieruje i nie przeszkadza

Aplikowaliście do pracy w firmie Agraimpex Sp. z o.o.? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Data Analyst są korzystne?

Zoe

W zeszłym roku miałam rekrutację na stanowisko Junior Export Manager i muszę powiedzieć, że mam bardzo pozytywne spostrzeżenia na temat tej firmy Bardzo mi się podobała rekrutacja...mniej położenie tej firmy - szczególnie jesli ktoś nie jest zmotoryzowany! Firma fajna i myslę, że tam są duże możliwości dla osób, które chcą się rozwijać w sprzedaży zagranicznej. Bardzo fajna pani Dagmara i drugi pan rekrutujacy z języka francuskiego. Mam tylko zastrzeżenia do działu HR po odbytych rozmowach powinnien być jakis feedback i chociaż podziękowanie za udział w rekrutacji i informacja jaki jest kolejny etap. To nie jest ładnie ze strony pracodawcy nie odpowiadać kandydatowi jak wypadł. Poza tym dobrze jest znac feedback chociażby do kolejnych rekrutacji. Wiadomo wtedy na co potem zwrócić uwagę, co poprawić itp W każdym razie firma wydaje się być fajna i pracujący w niej ludzie też...Nie miałam możliwości poznania Zarządu, więc się nie wypowadam. Wszystkim polecam!!!

anon

Po przeczytaniu opinii na goworku miałam pewne wątpliwości czy w ogóle wysyłać cv do tej firmy, ale jednak się zdecydowałam. Nie wiem jak pracuje się w agraimpex, ale sam proces rekrutacyjny wspominam bardzo pozytywnie. Pani z hr-ów przesympatyczna. Firma jest w trakcie restrukturyzacji, dlatego niektóre z opinii warto traktować z przymrużeniem oka. Wiele innych firm na etapie rekrutacji wzbudza negatywne odczucia i zniechęca do przyjęcia oferty, a na pewno nie stara się zdobyć przychylności kandydata. Tutaj było zupełnie inaczej, rozmowy z wiceprezesem miały partnerski charakter, nie odczuwałam, że muszę odstawiać szopkę ani nie czułam się przesłuchiwana. Z mojej perspektywy rekrutacja na wyższym poziomie i miłe odstępstwo od typowo korporacyjnych rozmów.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Agraimpex Sp. z o.o.?

A.

Jeden car zarządza i reszta to poddani, którzy mają siedzieć cicho i robić to, co każą! (usunięte przez administratora) Ci, co tam pracują od lat, to tacy, którzy nie mają pojęcia o nowoczesnym biznesie, o Employer Branding, o nowoczesnym marketingu. Zostali, bo nikt inny nigdzie by ich nie przyjął, bo nie mają żadnych kompetencji. Może poza plotkowaniem! Pracowałam tam, to wiem.

Mięsko

Jak tam handel w czasie pandemii? Rośnie sprzedaż?

Magda

@violonist tak dokładnie

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Agraimpex Sp. z o.o.?

Violinist

W sensie czy częściowo pod stołem?

Igor

Jakie kursy są tam wymagane?

Wiesiek

witamy na oddziale geriatrii o odchyleniu katolickim z racji dobrego sąsiedztwa !!! pech w tym że panowie z kierownictwa tak jakoś na bakier z zasadami Katoli. O ostatnim sukcesie można mówić - bo zlikwidowali Strawę. A sposób likwidacji - ludzie na bruk a fabryka zarasta chwastami jako fragment kampinosu- żenada.

chłopiec

Dramat ....jak można prowadzić poważny biznes na tyłach kościoła....a niunia przy front desku ....naprawdę lubi prezesa S. ;-)....coś za coś.

Wiesiek

Drodzy, super się czyta te historie i opinie o Agraimpeksie! Moje pytanie: ile teraz można zarobić na stanowisku handlowca na rynkach zagranicznych w tej firmie? Posiadam ok. 5 lat doświadczenia w branży i znam biegle 3 języki obce.

Roberto
@Wiesiek

Czy może ktoś napisać coś bliżej na temat wynagrodzenia handlowców? Jaka jest podstawa brutto? Dzięki z góry.

Krzysztof

Świetna firma i dobry pracodawca takie opinie ma firma w internecie!!!

Alojzy
@Krzysztof

Żartujesz chyba? Pracowałem tam i wiem jedno: szkoda czasu na pracę w Agraimpexie. Niczego się nie nauczysz, kasy odpowiedniej nie zarobisz, widoków na awans nie masz żadnych. Warunki pracy fatalne. Firma zarządzana według standardów rodem z czasów feudalnych. Jednym słowem: porażka. Czy widzę jakies plusy? Żadnych. No chyba, że ktos lubi gorzałkę - tego bedzie miał pod dostatkiem!

Marzena
@Alojzy

Chciałam się dowiedzieć, jak wygląda tutaj proces rekrutacyjny. Mógłbyś przedstawić jakieś szczegóły z tego etapu? Ewentualnie ktoś inny, kto tu zagląda i pracuje w Agraimpex, mógłby mi odpowiedzieć?

Kawka
@Marzena

Proces rekrutacyjny jest prymitywny. Wezmą CV i zapytają, czy masz "żyłkę handlowca, to "coś"" znasz język, produkt i rynek. A na koniec czy pijesz wódę i łowisz ryby. Wskazana odpowiedź to oczywiście Tak. Flaszki w kuchni mają wskazywać na domową atmosferę. Nie tak jak w mitycznej korporacji.

Franciszek
@Kawka

Zacząłeś już pracę w firmie i możesz napisać jaka jest atmosfera i relacje pracownik-szef? Twoja odpowiedź będzie bardzo pomocna.

Marzena
@Franciszek

Jak się chcesz cofnąć w czasy PRL to wal śmiało. Jedyna różnica to nalot kościelny w najgorszym wydaniu. Typowe zakłamanie aparatczyka z tamtych lat. To relacja szef - pracownik. A atmosfera - pochodna tego plus marazm, zniechęcenie i to średniowiecze w myśleniu. Niemoc, nieudolność, wzajemne podchody. Jak to jest możliwe, aby takie poglądy rodem tow. Gierek ciągle trwały?

życzliwy

Dzień dobry, Faktycznie, wcześniejsze opinie są trafione w 10. Zarząd przypomina oddział geriatrii pamiętający dobre lata minionej epoki. Pomieszczenia katechetyczne które imitują biura są inspiracją do ponownego zanurzenia się w historię salek przyszkolnych tak dobrze znanych w głębokiej komunie. Wbrew pozorom, jest to bardzo ciekawy temat. Hitem natomiast jest wykład prezesa o "perspektywie rozwoju sektora polskiej wołowiny w kolejnych 20 latach". Mając taką wiedzę czy nie lepiej grać w "totka". Echh Panowie .....kończcie flaszkę i do domu :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Agraimpex Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Agraimpex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agraimpex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Agraimpex Sp. z o.o.