Agraimpex

Opinie o Agraimpex

Atrakcyjny Kazimierz 2011-09-16 10:22:46
Czy zna ktos ta firme? Jaka jest atmosfera i zarobki? Czy plany sprzedazy w handlu miesem sa mocno wysrubowane?
Beznadzieja, brak kultury i niskie zarobki 2015-11-23 17:38:16
Beznadzieja jeśli chodzi o szanse rozwoju zawodowego, brak kultury osobistej Pracodawcy i niskie zarobki to 3 elementy określające prace w AGRAimpex Sp. z o.o. w Warszawie na Bielanach czy zielonym Żoliborzu- jak zwykł mówić Pracodawca o swojej lokalizacji, choć to wprowadzanie w błąd, bo to już wcale nie jest Żoliborz, bo Żoliborz kończy się wcześniej a firma znajduje się typowo na Bielanach a właściwie Wrzeciono już bo przy ul. Dewajtis 3, 01-815 Warszawa.

Poza tym szok - na rozmowie Pracodawca pytał mnie, Czy Pani ma męża, dzieci? A jak już to ile dzieci, etc. czy planuje kolejne dzieci - brak kultury osobistej i to pytania niezgodne z Kodeksem Pracy, właściwie kwalifikujące się do Sądu Pracy już ale też i obrazujące całe podejście i brak szacunku do potencjalnego pracownika. Z kasą też się nie rwą do płacenia i zatrzymali się na poziomie podstawy: 3 tys. zł na rękę / pełen etat za prace w 2 językach obcych biegłych i najchętniej na umowę- zlecenia za poniższą ofertę pracy także odradzam zdecydowanie bo to jest niepoważne, nieprofesjonalne i karygodne i nic się nie zgadza z tym co obiecują nawet w poniższym ogłoszeniu:
bo :
1.zamiast miłej i rodzinnej atmosfery pracy jest mobbing i pytanie o to czy w ciążę, kto chce zachodzić czy nie planuje już w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej:(
2. zero stabilność zatrudnienia- bo proponowana jest umowa-zlecenia a umowa o prace tylko na czas określony nawet po okresie próbnym wiec żadnym partnerem nie jesteś do rozmów dla banku o kredyt i jesteś nikim pracując w tej firmie bo masz zero komfortu psychicznego stałości zatrudnienia pracując na czas określony lub na umowę śmieciowa
3. zero bardzo dobrego wynagrodzenia, bo wymagają znajomości biegłej 2 języków obcych, a nawet nie chcą zapłacić za pracę w choć jednym języku obcym za pełen etat, bo proponują maksymalnie podstawy pensji: 3 tys. zł netto/pełen miesiąc- to kpina z ludzi, którzy zdołali opanować 2 języki obce czy choćby nawet 1.

Ostrzegam wiec o w/w a poniższe ogłoszenie z listopada 2015r. to oszustwo, bo nic się nie pokrywa w prawdzie i jedynie co nawał pracy Ci zapewni ta firma w 2 językach obcych, że będziesz wychodzić pijany ze zmęczenia a i to nie koniec bo Pracodawca oczekuję pracy wieczorami i po nocach odbierania non-stop telefonu służbowego i rozmawiania z kontrahentami zagranicznymi, których obsługujesz.

Agraimpex Sp. z o.o.

Nasza firma z siedzibą na zielonym Żoliborzu w Warszawie, działająca od 1990 roku, wyspecjalizowana w produkcji i obrocie mięsa czerwonego (wołowina i wieprzowina) oraz drobiu, licząca się na krajowym i zagranicznym rynku obecnie poszukuje:

HANDLOWCA
w Dziale Handlu Zagranicznego

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Wymagania:

bardzo dobra znajomość przynajmniej 2 języków spośród: serbskiego / chorwackiego / macedońskiego / włoskiego / francuskiego / hiszpańskiego / niemieckiego
Kandydat powinien mieć tzw. „żyłkę handlowca"
mile widziane doświadczenie w HZ
Oprócz tego wymagane:

lojalność / przedsiębiorczość / obowiązkowość / gotowość do wysiłku i intensywnej pracy
prawo jazdy kat. B
umiejętność obsługi komputera
płeć: kobieta lub mężczyzna
w przypadku osób ze stażem – referencje z dwóch ostatnich miejsc pracy
Oferujemy:

szkolenia, fachową pomoc i opiekę na początku kariery
pracę pełną interesujących wyzwań
ścieżkę rozwoju zawodowego
miłą i rodzinną atmosferę pracy
stabilność zatrudnienia
poza bardzo dobrym wynagrodzeniem - interesujący pakiet socjalny (prywatne ubezpieczenie zdrowotne, telefon komórkowy, etc.)
Ala 2016-12-06 08:23:15
Wszystko to co wcześniej napisano to prawda. Ta firma kuleje organizacyjnie delikatnie mówiąc. Powoduje to dodatkowe obciążenie pracowników wynikające ze złej organizacji pracy. Firma jakby się zatrzymała w ubiegłym stuleciu.
Zostaw swoją opinię o Agraimpex - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agraimpex