Opinie o P.F.H.U. "Framar" w Kalety

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.F.H.U. "Framar". Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w P.F.H.U. "Framar" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.F.H.U. "Framar" w Kalety

WinterHilfsWerk

Jedna z najlepszych firm na rynku, negatywne opinie są produkowane na siłę przez kilku byłych pracowników przyłapanych w sytuacji niedwuznacznej świadczącej o braku lojalności wobec pracodawcy i klientów powierzających firmie towar do transportu.

@WinterHilfsWerk

???????????? Wystarczy sprawdzić rotację w tej firmie. Nie jest to opinia produkowana na siłę, są to fakty. Jedyne pozytywne opinie są tworzone przez kadrę . (usunięte przez administratora) Na prawdę, żenada ... (usunięte przez administratora) Ile (usunięte przez administratora)jeszcze musicie wylać na swoich byłych kierowców by poczuć satysfakcję? (usunięte przez administratora)

Agata
@Berq

Proszę o rozwinięcie opinii dotyczącej pracy w Framar. Jeśli rotacja tutaj rzeczywiście jest duża to z czego ona Twoim zdaniem wynika?

Jacek

Nie jesteście zadowoleni z pracy, ale czy są jakieś szanse na poprawę?

@Jacek

Nie ma szans ... Ta firma jest niereformowalna ... Jedyna szansa byłaby, gdyby można było zmienić kadrę z biura wraz z szefostwem ... Czyli ... Jak na wstępie, nie ma szans. (usunięte przez administratora) ...

Chudy

Po prawie rocznej przerwie zajrzałem tutaj, co piszą o moim byłym pracodawcy? Właściwie nic się nie zmienia, jedni chwalą, drudzy ganią. Będę nieoryginalny i powiem, - że jeszcze się taki nie urodził, by wszystkim dogodził:):):) Moje wiadomości to rozmowy telefoniczne z kolegami, którzy dalej jeżdżą w FRAMAR. Z tego co rozmawiamy, to chwalą sobie pracę, płacę, nie mają problemów z dogadywaniem się z szefostwem. Jedyny problem jaki im coraz bardziej dokucza, to rozłąka, czym człowiek starszy, tym ta rozłąka staje się bardziej dokuczliwa. Pozdrawiam kolegów z FRAMAR, pozdrawiam Pana Franciszka i całe szefostwo. Chudy K.

Julita

@Ruby, czy możesz napisać coś więcej na temat odejścia kierowców? Czy powody ich odejścia rzeczywiście leżały po stronie firmy Framar? Czasami pracownicy rezygnują z pracy z przyczyn osobistych. Na aktywnym rynku pracy niektórzy próbują się przebranżowić i zmienić zawód. Są też osoby, które migrują z jednego miasta w Polsce do drugiego. Może to były przyczyny dla których kierowcy zrezygnowali?

Julita

Rozumiem, że nie byłeś zadowolony z wynagrodzenia. Może warto było poczekać z ostateczną decyzją i spróbować wynegocjować podwyżkę. Nie żałujesz swojego odejścia z tej firmy? A powiesz nam jeszcze jak wyglądały inne aspekty pracy w tej firmie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w P.F.H.U. "Framar" spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Ruby

Chudy jak się kierowcy się co chwilę zmieniają to tak jest! Panie Franku polacy co się zwolnili to nie dlatego że są rasistami!.

Julita

@Chudy, obowiązkiem pracownika jest dbanie o powierzone mu narzędzia pracy. Jeżeli pracownicy nie będą szanować swojej firmy, to trudno się dziwić późniejszym działaniom pracodawcy! Napisałeś, że już nie pracujesz w Framar. Czy praca w tej firmie nauczyła Cię czegoś przydatnego w kontekście współpracy z innymi ludźmi?

Chudy

Przepracowałem kilka lat w firmie Framar, uważam ze jak ktoś chce pracować i dobrze zarobić to firma dla niego. Odszedłem ze względu na stan zdrowia, wiek i trudności dla mnie przebywanie wiele dni poza domem. Obecnie jeszcze jeżdżę ale małym samochodem po kraju. Wszyscy Ci krytycy, to pseudo kierowcy, jechać, nie dbać o powierzony samochód, towar, byle by wypłata była wielka. Pamiętam jak dostałem samochód po innym kierowcy, powiem wam, że takiego brudu w samochodzie jeszcze w życiu nie widziałem. Sprzątałem, odkażałem, dezynfekowałem dwa dni. To jest niewyobrażalne, żeby normalny człowiek jeździł takim samochodem. Pewnie ten kierowca się zwolnił, bo za mało zarabiał? Szefostwo powinno go wywalić kilka miesięcy wcześniej, nie był to obywatel Ukrainy, to był POLAK. Nie wiem czy kiedyś zapomnę ten smród, tą klejącą się kierownicę, te sterty śmieci, przepoconych brudnych ubrań. :(

Julita

@Adam, czy możesz rozwinąć swoją myśl? Twój wpis jest bardzo krótki i inne osoby mogą mieć trudność w jego zrozumieniu. Czy mógłbyś napisać kilka słów więcej na temat tego jak Ci się pracuje w firmie Framar? Jak oceniasz warunki pracy oraz kontakt z pozostałymi pracownikami. Czy ta praca daje Ci satysfakcję?

W takiej firmie trzeba wybierać albo praca i kasa albo ??

Blackrider

Firma wogole nie liczy sie z kierowcą tylko patrzy zeby jak najwiecej nabić swoją kieszeń. Następna rzecz uroczystości rodzinne wesela itd. Jest wielki problem żeby ściągnąć kierowce mimo ze zgłasza sie to miesiąc prędzej (podobno problem z ladunkami powrotnymi) Ci pseudo spedytorzy nie mają pojęcia o prowadzeniu firmy i kierowców ale za drobne uszkodzenia na aucie które i tak nie są ich własnością i gdzie w dzisiejszych czasach mają tyle opcji ubezpieczenia najlepiej urwać kierowcy połowę wypłaty. Nie pozdrawiam.

Julita

@Berq, rozumiem, że możesz być niezadowolony z współpracy z firmą, ale to forum publiczne i proszę o zamieszczanie obiektywnych opinii, które mogą wnieść jakieś znaczące informacje dla osób poszukujących pracy. Czy ktoś jeszcze mógłby wypowiedzieć się o pracy w w firmie P.F.H.U. "Framar"? Zachęcam do zostawiania swoich opinii.

Czy od ostatniej Waszej aktywności na tym forum doszło do istotnych zmian strukturalnych i organizacyjnych w firmie P.F.H.U. "Framar" ?

Berq

Ta firma to nieporozumienie. Pracownicy to tania siła robocza. Nie mają prawa do życia prywatnego. Dla właścicieli, spedytorów , kierowcy to nie ludzie. Organizowanie pracy przez spedytorów to na prawdę porażka. Kierowcy często stoją po kilka dni bezczynnie, setki kilometrów od domu, od bazy, oczywišcie za ten czas nikt im nie zapłaci. A jak przychodzi czas aby po dwóch tygodniach zjechać wreszcie na weekend do domu, to i z tym jest problem. Nie wiem czym szefostwo / spedytorzy się kierują, ale na pewno nigdy nie jest to dbałość o kierowców. Mam wrażenie , że spedytorzy w ogóle nie mają pojęcia jak powinna wyglądać ich praca. Nie są to z pewnością osoby kompetentne. Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie ... Jeśli chodzi o kierowców , zostało tam kilku Polaków , reszta tej załogi to ludzie z Ukrainy, lecz i oni zaczynają coraz liczniej stamtąd uciekać

ALLE LUJA I DO PRZODU

Zdrowych i wesołych świąt

xax

Dobrze, że jest umowa o pracę, bo o taką stabilną umowę jest trudno.

normalny

Franklin i gall anonim pokazcie Framarowi jak prowadzi sie firme transportowa. Dajcie 7 tys weekend w domu przyjde do was jezdzic. Dajcie znac

Misiek
@normalny

Nie chodzi o prowadzenie firmy panie J a o przejrzyste warunki pracy i płacy bo kierowca nie wie ile u was jeździ i ile zarobi bo nikomu frachtu nie pokazujące za co jechał tylko na przyjęciu mówicie że zjazd co tydzień i 10 % od frachtu a wypłata z magicznego zeszytu tobie dam tyle a tematem tyle zapłacie uczciwie żeby każdy widział za co jeździ ale wy tego nie zrobicie bo nie będzie jak kombinować. A ja co weekend w domu i 6tys są firmy które płacą uczciwie wystarczy poszukać.

Franklin

Polecasz calym sercem zeby robic na nich piniac a oni niech siedza w budzie po weekndach i robia za kase ktora placicie jak chcecie.

Franklin

Konkretnie to auta stoją bez kierowców na bazie taka politykę prowadzą w ciągu 4 lat się tyle ludzi przewinęło przez tą firmę że mogli by dobrze mieć na wszystkie auta podwójne obsady jak jest dobra firma to się ludzie nie zwalniają i firma nie musi zatrudniać Ukraińców bo Polacy by w niej jeździli a co do kasy to facet którego na oczy nie widzisz i robota jak w karierce przezuty i nie wiesz kiedy wrócisz bo ciągle ci mówią że nic nie ma bo robota z łapaniki i przestańcie wymyślać że jest dobrze u was dobrze u was to ma chyba Dupczyk tylko.

normalny

We Framar coraz lepiej. Pensje rosna. Praca jest. Coraz lepsza ekipa sie robi. Jest lepiej niz w zeszlym roku. Franklin, gall anonim zapraszam kiedy w sobote na baze do Kalet poznacie firme o ktorej tak dobrze piszecie, moze co pogadamy o pracy . Szerokosci dla prawdziwych kierowcow

FRanklin

Kłamcy to wy bo widziałem waszego kierowce na załadunku i mówił do kat jedzie chyba ze pożyczacie swoje obklejone samochody innym firmom w co wątpię wiec nie kłamcie ze takich dziadoskich przerzutow nie bierzecie. Nastepnym razem zrobie zdjecie waszego samochodu i wrzuce zeby zaden z rodziny J nie posadzil mne o klamstwo bo klamiecie (usunięte przez administratora)

Pozdrawiam !!

Ale Wy fandzolicie... Nie macie co robić w domach czy jak... ?! Ja przyjąłem się do pracy i jestem zadowolony :)

@Pozdrawiam !!

I robisz przezuty po 25 km po Polsce i płacą ci za fracht to naprawdę uczciwa firma i przyjmuje Ukraińców bo czuje w nich piniadz omijać jak najdalej

Serek
@Franklin

Chyba cie gnie. Jo od trzech lot najkrótszy miolech 300 km to nie DHL. Franklin- cygon

Serek
@Franklin

Chyba ześ z choinki spod. Jo tu 3 lata robia i najkrótszy po polsce miol 300 km. Chyba ześ z Dhlem pomieszol. Franklin - cygon

karma
@Franklin

Franklin gdzie Ty pracujesz? Framar ma transport międzynarodowy a nie krajowy. nieźle zapiłeś

Zostaw merytoryczną opinię o P.F.H.U. "Framar" - Kalety

• Jak się pracuje w P.F.H.U. "Framar"?

Zobacz opinie na temat firmy P.F.H.U. "Framar" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.F.H.U. "Framar"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.F.H.U. "Framar"
2.4/5 Na podstawie 218 ocen.
  • Karola Miarki 32
    42-660 Kalety