Europejskie Centrum Kształcenia Pascal-Włocławek

Włocławek

Opinie o Europejskie Centrum Kształcenia Pascal-Włocławek

Włocławianka 2011-11-16 11:18
Obiecują praktyki, a później zero praktyk.
tomek 2013-12-30 12:25
Fajna szkoła no i co najważniejsze nauczyciele są spoko
Żaczek 2014-06-24 10:28
hahahha ale nieprofesjonalna kryptoreklama śmiesznego pracownika Żaka
belfer 2014-07-30 09:50
Szukają nowych nauczycieli bo poszerzyli ofertę o nowe kierunki medyczne ale w większości bazują na swoich "starych" wypróbowanych nauczycielach.
Pracowałem jeden semestr w Pascalu przed wyprowadzką do innego miasta i miło wspominam współpracę tylko są bardzo skrupulatni jeżeli chodzi o dokumentację dydaktyczną i czasami bywa to uciążliwe dla nauczycieli.
nulko 2014-10-02 17:49
Nie polecam ani pracy ani szkoły...długo by pisać....tam się bawi w szkole od strony dydaktyki po zajęcia...
lucy 2014-10-03 19:31
zdecydowanie nie polecam, pracują tam ludzie z którymi absolutnie nie można nawiązać żadnej konkretnej komunikacji, noszą się jakby byli lepsi od innych, gdyby byli tacy inteligentni potrafiliby przekazać człowiekowi prostą informacje jasno i klarownie. Również nie polecam ani szkoły ani pracy
lucy 2014-10-05 16:36
Być może i mają szeroką ofertę edukacyjną ale niestety nie wszystkie osoby tam pracujące są osobami odpowiednimi do wykonywania zawodu pedagoga, ponieważ w pedagogice nie liczy się tylko samo wykształcenie wyższe ale również podejście do uczniów i nie powinno być sytuacji wywyższania się i uważania się za kogoś lepszego a tam niestety tak jest.
jelonek pomidorek 2015-02-06 18:39
a wiecie kochani czy nie potrzebują teraz kogoś do jakieś działu związanego z marketingiem albo promocją? bardzo by mi zależało bo właśnie jestem po uniwerku z marketingu promocji i zalezy mi żeby jakieś zatrudnienie w swojej braNŻY zacząć. mam szanse na jakieś zatrudnienie u nich?
ania123 2016-02-17 22:05
Bardzo nie polecam , mówię tu o placówce w Ostródzie , bardzo nie mili nauczyciele , aroganccy , powodujący stres i napięcie , nie polecam
Słuchacz 2016-06-02 00:12
Wiesz Aniu, jestem bardzo zdziwiona twoją opinią na temat kadry pedagogicznej w Ostródzie. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że taką opinię mogła tylko wystawić osoba,która nie chodzi na zajęcia, ale chcę zaliczyć semestr. Jestem słuchaczem w tej placówce i uważam,że moja opinia jest obiektywna, gdyż wynika z własnego doświadczenia: jestem bardzo miło zaskoczona poziomem nauczania, kompetencji wykładowców i podejściem do słuchaczy. Jedyny problem jest niestety z "górą". Moim zdaniem nie doceniają obecnej kadry i nie idą na jakość tylko na ilość...
coma 2016-06-25 22:12
ja to w ogóle nie rozumiem ludzi którzy moga uczyć się w darmowych szkołach policealnych, dostają od takiej placówki tyle udogodnień jak np. aplikacje mobilne a później nie chodzą na zajęcia, nie przykładają się nauki i oczerniają firmę w internetach... szok...
olo 2017-01-12 14:36
jeśli szukacie szkoły policealnej to tylko nova!
Zostaw swoją opinię o Europejskie Centrum Kształcenia Pascal-Włocławek - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejskie Centrum Kształcenia Pascal-Włocławek