Opinie o Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. w Strzelce Opolskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. w Strzelce Opolskie

Wiadomo coś kiedy i czy wgl będzie wprowadzona znowu 3 zmiany ??

kubek

Kogo interesuje życie prywatne tych ludzi. Sa dorośli niech sobie robią co im się podoba. Pranie spraw prywatnych na forum jest trochę słabe.

@kubek

A czy kogos interesuje? Wlasnie mowa o tym ze to niepowazne ze musiala cala zmiana tolerowac to ze gosciu schodzil z maszyny by se isc pogadac,albo kazdy musial słuchac wymyslonych historyjek tej laski typu ze tamta ja sledzila,grozila,chciala rozjechac wozkiem itp. A wlasnie NIKOGO nie interesowalo zycie takich"doroslych"ludzi. Bo hala jest po to by pracowac a nie (usunięte przez administratora) pierdoly i ploty na inne osoby. Atmosfera beznadziejna tam panowala. Dziekuje.

@Rozumiem

Nie nikogo to nie interesuje bo ta biedna poszkodowana super pracownica za którą się wstawiliśmy obrobiła nam potem (usunięte przez administratora)

@Zula

Sami sobie nawzajem obrabiacie ... xd A wiemy ze zadne"wstawianie"nie bylo nawet potrzebne,gdyz decyzja jednej osoby(zreszta nie pelniacej juz takich obowiazkow) nie miala zadnych podstaw i roznila sie od decyzji ludzi wyzej usytuowanych ;) Osoba na ktora niektorzy wymyslali plotki,odeszla sama nie przedluzajac umowy. Nie jest nowoscia tez to ze wy sami powoli sie wykruszacie. Dziwne. Czyzby"robic wam sie nie chcialo"? Xd ("Nie chcialo" piszemy oddzielnie)

@Rozumiem

Wszyscy wiedzą o kogo chodzi jak już pisaliśmy chcemy tutaj wypowiadać się na temat tego co się dzieje w zakładzie sorry za to co napisałam ale ta zakochana świruska mnie denerwuje. Kaśka chcesz informacji oni nadal są razem i się bardzo kochają więc daj już spokój.

@Zula

Pojmujesz co to znaczy"nikogo nie obchodzi życie prywatne"? Po kiego grzyba komus wiedziec kto kogo tam kocha. Litości. Wyśmiewajac i wymieniajac z imienia kogos kto juz chyba z rok tam nie pracuje chcecie ocieplic swoj wizerunek,czy to juz desperacja bo coraz mniej ludzi was słucha? Tez stad spadam tak wiec powodzenia w grze"daj żala":p Dobrej nocy.

Królik
@Zula

Chyba teraz Kasi nie widzialas jaka szczesliwa i rozpromieniona gdy juz tam nie robi Watpie szczerze ze ktokolwiek interesuje sie takim gosciem mało wartym Dajcie ludziom spokoj robota sie zajmijcie a nie wypytywaniem sie gdzie robia ludzie ktorzy odeszli. I obrabianiem tylkow

Chemik

A możesz coś więcej napisać? Co to za jedna pani,np.ku przestrodze innych? Gdzie pracuje itp?

Zdradzona

Jaka zmiana? Wiem jedno nie warto przejmować się puszczalską lodziarą i facetem który nie umie utrzymać ptaszka w spodniach. Taki który kocha tego nie zrobi współczuję ale taka jest prawda wiem coś o tym :-)

Tomi

Zaden z nas nie zostawi swojej kobiety jak jest swietna babka, zamias kolo (usunięte przez administratora) chlopakowi robic szukaj winy w sobie bo chyba swieta nie jestes a raczej doniczego sie nie nadajesz. Co na sile wspolczucia szukasz.

MakBrajd

Dokładnie zamiast sciemniac ludzi może zobacz na siebie czy przypadkiem nie jest to Twoja wina że tak się stało. Na tym forum dużo ludzi już kłamało na temat McBride i tego co tam się dzieje takie problemy nikogo nie interesują tutaj

@Zdradzona

Dokladnie masz racje. Na jednej ze z mian tez byla podobna akcja. Laska majac swojego faceta(juz ex) poza brama,to w pracy urzadzala se schadzki z pracownikiem z ktorym teraz jest nawet. A jednoczesnie na bylą tego chlopaka wymyslali historyjki by sie jej pozbyc Nie wiadomo bylo czasem czy smiac sie czy plakac Chyba tylko wspolczuc takim ludziom braku wstydu Szkoda ze musieli/musza w tym uczestniczyc inni pracownicy. No ale kto madry to odszedl. Pozdro

GG

Nie popadaj w skrajności , ale coś w tym jest.Seks to jeden z elementów , który spaja związek.No chyba ,że ty uważasz inaczej.Właśnie dlatego dzieją się takie rzeczy jak ta z M.S i K .D. Kumasz?

James Bond

Kiedy mają wprowadzić 3zmiany ??

Magazynier

Przy pierwszym spotkaniu Pani z GI opowiedziała o naszych obowiązkach, opisała czym się będziemy zajmować, odpowiadała na pytania itp. Nie było żadnych zadań ani testów, na początku następnego tygodnia miałem już się zjawić w pracy.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Asia

Tak było rzeczywiście.Np. na zmianie B jeden nie mógł dostać urlopu choć było to dla niego coś ważnego i powiedział o tym na dluuugo przed inny mógł zaspać ta nockę czy drugą zmianę i przyjść godzinę pózniej bez problemu albo dostać wolny poniedziałek po zakropionym weekendzie tak z dnia na dzień i gut. Tak, tak to u p. Mireli.Albo jak na 18 tce jednego gnębili i nic.A nowi bez przerwy nic nie umieją, do niczego się nie nadają a pani kierownik nawet nie raczyła pogadać tylko słuchała jak stare wygi na kogoś nadają aż się sam zwolnił albo oni go zwolnili.Albo te szkolenia co CI na ucho gadają jak ty pracujesz a potem masz podpisać ,że już wszystko wiesz.A teraz są Ukraińcy i jest ok.

Tak ale..

Jak to czytam to nie jest mi nikogo zal. Moze tylko tych co do emerytury im brakuje paru mieslat dlatego tam robia. Kazdy ma swoj rozum. Dla wiekszosci ludzi ktorzy tam jeszcze robia,robota zawsze szla gladziutko bo wyreczali sie tymi ktorych juz nie ma( bo byli madrzejsi) albo mieli fory u kierownikow. Jak dla mnie ukraincy dla tych ludzi to teraz troche 'nauczka' za wczesniejszy"smrod",falsz,chamstwo,lenistwo,zajmowanie sie plotami,ingerowanie w czyjes zycie,wysmiewanie i lizustwo ktore mialo sie tam dobrze. Trzeba pamietac ze glownie atmosfera byla powodem odejscia wielu osob. Wszystko od tego sie zaczelo. Milego dnia.

gość

Smerf - orientujesz się kiedy dokładnie?

i jak ma na imię???

@gość

ciekawe jakie dała nazwisko... haha

Smerf
@gość

Aż tak dokładnie to niewiem :-), ale napewno urodziła już

@Smerf

może chociaż wiesz w którym szpitalu, lub gdzie wynajmują wspólne gniazdko? ;-) sprawa życia lub śmierci ;)

Smerf
@gość

Przykro mi, nie posiadam takich informacji :-)

1 sierpnia urodziła.

@Gość

wszystko z nimi ok? z nią i dzieckiem?

gość2
@Gość

czy ktoś się orientuje gdzie rodziła? Strzelce? Opole?

@gość2

To się jej zapytaj a na forum mieliśmy rozmawiać o pracy a nie żyć plotami.

Gość123
@gość

O kogo chodzi w "sprawie" z 1 sierpnia? Chyba mogę w razie w pomóc ;) ALE... Czemu piszecie jakieś sraty-taty na forum zamiast się w pracy zapytać... No LUDZIE!!! Są komórki, facebooki i inne pierdoły żeby się skontaktować. Piona.!

Takie jakie powinna :*

Szlachcic

Nic nie wynajmują :)

Dino

Można wiedzieć gdzie teraz robisz ?

"Nie bój sie zmiany na lepsze" - Pozdrawiam ludzi z zm C. Jednak warto bylo zmienic pracę :)

Mietek

Wszystkie są fajne zmiany. A najlepsi są ich kierownicy. Pozdro

Agnieszka

Dziękuję całej zmianie A za współprace w ostatnich miesiącach . Dziękuję za miły gest , kolorowy pachnący bukiet. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

@Agnieszka

Pewnie nie chodzi o A-produkcje. Zm A produkcja wspominam jako najgorsza zmiane.

@Agnieszka

My też dziękujemy tobie i Ani trzymajcie się i trzymajcie dla nas miejsce

@.

Jak się robić niechciało

Ciaplarka

Dział MAKRO składa 8 palet w pół godziny, przy czym pracownik MWG (żółty beret, operator sztaplarki) robi osiem przesunięć, w ciągu dwóch godzin . Gdzie tu jakieś zasady, gdzie tu sprawiedliwość gdy inni muszą się dwojić i trojić.

Nnn
@Ciaplarka

Na Mwg praca dzieli system sap..to system przydziela zadania operatorom i wozkowym Ty jełopie a wgląd w przesunięcia ma tylko adm.magazynu...czyli już mamy krąg piszących na forum zawęzony...może trzeba by do zarządu z tym kto tu pisze

Przemas

Hahaha dobrze wam tak Hahaha Hahaha

Czorna

Nie wiem na ile to prawda, ale za rok albo półtora już nas razem nie będzie. Trzeba pomyśleć o swojej przyszłości co się będzie robiło za rok,dwa lata albo jeszcze później. W Anglii na spotkaniu produkcyjnym ktoś powiedział, że będą przejmować dużą ilość produkcji z Polski, bo tam zakład niewydolny i robili wielki projekt, ale klienci pouciekali. I że maszyny będzie można łatwo przenieść a budynki to i tak stare i cieknące. Czyli chcą zamknąc i zlikwidować nas. I co będzie? Tam znajomi z Kędzierzyna pracują i mówili mi. Jak 300 ludzi zacznie na raz roboty szukać, to już może nie być tak łatwo w okolicy. Kurde jakich czasów dożyłam. A kalndarz firmowy 3 lata temu był, ze szczałką w góre, że w 2017 roku będzie 300 milionów produkcja, a tu nawet stówy nie ma. Stary dyrektor już rok temu chyba wiedział, że to upadek będzie a nie wielki rozwój. I inni co ich juz nie ma tez wiedzieli. A nowy jest po to, żeby razem z personalną dogasić wszystkich i w nagrode do Anglii pojechać. Może by wszyscy urlop na ządanie w następny poniedziałek wziąść, bo kto przyjdzie, to wypowiedzenie dostanie. Jak miesiąc temu niektórzy dostali.

@Czorna

Strzelanie z ucha czy prowokacja dyrekcji?...

Lucyna

Z życia wzięte...przychodzi pracownik do kierownika z dwu lub trzymiesięcznym wyprzedzeniem,że potrzebuje 2 dni urlopu na 50 te urodziny siostry, na 80 te urodziny matki, na ślub syna, na pogrzeb ciotki a kierownik mu na to,że jest sezon urlopowy od czerwca do końca września i nie może dać urlopu .. najwyżej weżmiesz sobie na żądanie tak się dzieje na porządku dziennym w Intersilesii. A pracownik ma na stanie np.26 dni urlopu w połowie roku .

Antek

Halo halo żyje ktoś tu ?? Nieroby wstawać pisać coś :) :) :)

Lysa bania

W tej intersilesii sama patologia pracuje masakra

Alfons

Nie roby weźcie się do roboty !!!!!

Lolek

Mi też nie jest jej żal. Nic tak naprawdę nie robiła wszystko za nią Mariusz robił. Chodziła co pół godz palić. A ja i inni pracownicy moglismy chodzić rzadko. Czepiała się o wszystko czemu nie ma wydajności jak maszyny się psuły. Nigdy miłego słowa od niej nie usłyszałem. Nigdy sie nie usmiechala.Gdy chciałem wolne wziąść weekend to dala Mi w tygodniu. Nigdy się nie umiałem do niej do dzwonić sprawach gdy spałem czy mnie w robocie np nie było. Dobrze ze ja zwolnili. Mam nadzieję że przyjdzie nowy kierownik i będzie lepszy od niej. Ona sobie poradzi mamusia jej pomoże w szukaniu pracy bo przecież mamusia jej załatwiła prace nie jako pracownik produkcji tylko brygadzisty. Pozdrawiam zmiany wszystkie :)))))

Czarna

Mi również nie jest żal Mireli. Owszem, była w porządku dla wszystkich, ale nie da się ukryć, że tych z którymi wychodziła na fajkę albo znała dłużej traktowała inaczej. Lepiej. Kobieta zdolna jest, więc szybko znajdzie pracę w której nie będzie musiała wyprowac sobie flakow. A sama firma to jakiś żart, cyrk na kółkach. Wszyscy składają wypowiedzenia i za niedługo cała góra zejdzie na produkcję i będą musieli zasuwac tak jak my zasuwalismy. Może dopiero wtedy docenia jakich mieli pracowników. A co do zmian, wszystkie były fałszywe. Tylko w B ludzie byli jeszcze w miarę normalni, chociaż faszl również był u nich na porządku dziennym. Wszędzie lizanie (usunięte przez administratora) obgadywanki, szykanowanie słabszych pracowników i kablowanie.

Daro
@Czarna

Ciekawa sytuacja z tym Jej zwolnieniem, ludzie zamiast podkulic ogon deklaruja sie szukaniem innej pracy odziwo nie tylko z Jej zmiany.

@Daro

Bo chyba zauwazaja ze juz nie ma tak cieplutko i przytulnie dla tych co sie ustawili. Ze niestety teraz trzeba pracowac,tak jak to robili ci ktorych sami kiedys popedzali,wysmiewali,wykorzystywali. Madrzy odeszli,a teraz ci wlasnie co zawsze mieli z gorki musza robic. I to ich chyba szokuje. Ze od nich wymagaja. Ze pomalu nie maja komu sie podlizac,bo nawet jak widac kierownicy nie maja pewnego stanowiska. A ja mysle ze to wlasnie od tych ludzi juz dawno powinni zaczac zwolnienia. Od ludzi nie brudzacych sobie rak robota,cwaniakow, latajacych na fajki co godz,lizacych sie przy maszynach jak juz ktos wspomnial,obsciskujacych gdzie popadnie,plotkujacych,wywyzaszajacych sie. Gdyby to od nich zaczeli czystki,firma mialaby fajna opinie i bylaby fajna atmosfera. Takie moje zdanie.

Portier
@Czarna

Leci po zakladzie domino zbiera zniwo decyzji mondro glwych. Ciekawe kiedy zejda na produkcje uzupelnic stany swaja osoba. Starych zwolnili a nie ma juz nowych. Ot taki wiersz wyszedl

Zostaw merytoryczną opinię o Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. - Strzelce Opolskie

• Jak się pracuje w Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.