Opinie o Elmas w Radom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Elmas. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Elmas o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elmas w Radom

kiełbaska

Od wpisu @córki przez ponad rok nic się nie zmieniło. Managerowie i kierownicy podnoszą sobie sprzedaż kosztem pracowników. Pracownicy dalej odpowiedzialni materialnie za braki. Dostawa wygląda tak, że kierowca zostawia towar i... już go nie ma, brak możliwości sprawdzenia dostawy z fakturą! W dostawie bardzo często wędliny i mięso z jedno dniowym terminem przydatności, a za przeterminowany towar płacą ekspedientki po cenach sklepowych. Praca 6 dni w tygodniu (ponad 50 godzin) bez możliwości odbioru dnia wolnego. Chamski i ordynarny pan kierownik, który podwładnych traktuje jak śmiecie. Praca oczywiście za najniższą krajową.

@SzklankaCebulanka

o kurczę...ale macie to zawarte w umowie, że musicie płacić za towar, który nie zszedł? bo jeśli nie, no to przecież nie mogą tego wymagać od pracownika...co się stanie jeżeli pracownik odmówi zapłacenia? sporo trzeba zapłacić za towar, który się nie sprzedał?

kiełbaska

Mateo
@kiełbaska

Co do pana kierownika to potwierdzam .

SzklankaCebulanka Nowy wpis
@kiełbaska

Najgorszy (usunięte przez administratora) w jakim kiedykolwiek pracowałam. Zamawia się 1kg w dostawie dostaje się 5kg a jak vos nie zejdzie to za smród pracownik musi płacić. Zamiast dbać o świeżość towaru w sklepach kierownictwo przyjeżdża zrobić zdjęcie lady , czy przypadkiem schab nie leży krzywo. Najgorsze dziadostwo z jakim miałam do czynienia.

@SzklankaCebulanka

Czy w Elmas zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Prócz książeczki sanepidu i znajomości kasy fiskalnej trzeba mieć jeszcze jakieś inne kwalifikacje na kasę do sklepu firmowego? Grafik elastyczny i do dogadania? Osoby ze statusem ucznia są mile widziane?

Klientka Iwona

W piątek na Wernera zachwyciłam się piękną wystawą mięsa i wędlin. Panie tam pracujące zadbały nie tylko o piękne wyeksponowanie towaru ale i miłą obsługę.Moja ocena 6. Szkoda że nie mogę wrzucić zdjęć które zrobiłam. Polecam

Leszno
Grazia

Witam Was, ktoś mógłby mi powiedzieć czy jest szansa, że będą zatrudniać do sklepu na sprzedawcę? Szukam pracy, a jak wiadomo w Radomiu ciężko z zatrudnieniem...dajcie znać gdzie szukać do nich ogłoszeń, no chyba że trzeba podejść do ich sklepu osobiście z CV :)

Klientka

Nie polecam robić zakupów w sklepie Elmas, przy ulicy szklanej 54 w Radomiu! Dziś koło godziny 15 na zmianie była wiecznie niezadowolona pani ekspedientka, niestety nie znam godności tej pani natomiast ilekroć razy odwiedzę ten sklep ta kobieta jest wiecznie opryskliwa i chamska dla klientów. W dodatku nie dba o higienę swoją, jak również o higienę pracy... Pracując w sklepie mięsnym droga pani wypadało by dbać o to by nie śmierdzieć potem! Przez zachowanie tak chamskiej ekspedientki sklep dziś stracił klienta ponieważ moja noga więcej tam nie postanie! I zadbam o to aby więcej osób omijało ten sklep szerokim łukiem!

Zdziwiona
@Klientka

Z trudem przeczytałam Pani opinię,i tak jestem zdziwiona że omija Pani ten sklep nie z powodu jakości towaru a właśnie z powodu ''jakości''(chociaż to niewłaściwe określenie) Pani która tam pracuje.Muszę Pani przypomnieć,że sklep mięsny to nie drogeria,gdzie na ogół sprzedawca stoi lub siedzi i proponuje perfumy.Nie znam Pani,która tam pracuje,ale jestem przekonana,że gdyby mogła to wzięłaby prysznic od razu.Niech się Pani zastanowi.. co pisze,bo praca w sklepie mięsnym to jest trudny zawód.To jest praca stojąca oraz ciężka fizycznie,ponadto w tej firmie sprzedawca płaci za przeterminowany towar.Czy pracując w takich warunkach Pani byłaby miła i uśmiechnięta do każdego klienta?

Aaaallll

Polecam serdecznie sklep firmowy w Klwowie zawsze bardzo mila i profesjonalna obsluga Panie uśmiechnięta zawsze bardzo dobrze doradza. Szkoda tylko ze sklep jest bardzo malo widoczny z powodu rozmazanego szyldu

A nie ważne.

Nie polecam sklepów przy ulicy Traugutta obsługa (usunięte przez administratora)ceny za wyżone mięso cuchnie omijać szerokim łukiem .

Stały klient

Składam zażalenie na elmas koło przychodni W Zwoleniu a szczególnie na p. Anetę, nieprzyjemna. arogancka udziela informacji z nerwami. Za bardzo poucza swoje pracownice a co najważniejsze nie nigdy nie zgadza się waga. Proszę kontroli na tym sklepie

Ewelina

Witajcie, mam pytanie na temat systemu pracy obowiązującego w Elmas. Czy pracujecie ,,standardowe" osiem godzin czy jednak więcej? Pytam nie o nadgodziny, ale taki typowy dzień pracy. Mam nadzieję, że jakieś osoby, które są zatrudnione w firmie, zaglądają czasem na to forum.

Opinia

Porażka,obsługa sprzedaje stare mięsa,mrożone i od nowa rozmrażane, przebiją wagę na wędlinach. Gdy upadnie mięso na podłogę znów podają klientowi. Brak zachowanej czystości w miejscu pracy. Podają wędlinę i obsługują w tych samych rękawiczkach. Ostatnio byłam świadkiem jak młoda dziewczyna była na szkoleniu i stała cały czas z boku a starsza Pani ja poganiała aby sprzątała,gdy się pytała czy może pokazać jak obsługiwać klientów to zaczęła się drzeć aby nie przeszkadzała i wzięła się za sprzątanie. Nie polecam tego sklepu

Kapusta
@Opinia

Gdzie

Klientka

ELMAS UL.Kusocinskiego 16 sprzedawczyni obraża klientkę wypowiadając się na temat jej wyglądu. Ta pani pracuje tam długo być może za długo .Pracodawca powinien o tym pomyśleć. Ważyć też nie potrafi zawsze przeważa nie słuchając klienta o 1/3.Zamiast praca zajmuje się plotkami i obrażaniem klienta

Kapusta
@Klientka

Która to?

Firma jak i mięsa zaś wędliny to porażka,sprzedają zepsute lub obślimaczałe wędliny jak i mięso. Nabijają więcej wędliny niż się prosiło. Ekspedientki nie miłe,aroganckie. Podczas obsługi rozmawiała przez telefon,nie słuchając co do niej mówię.

JA

@Karol a skąd wiesz? Jesteś pracownikiem? Jak tak to czym się zajmujesz?

prywatnie

Bardzo miła obsługa i zaopatrzenie na Malenickiej dzięki obecnej Pani oby jak najdłużej była u nas Ryszard Błaszczyk

Karol

Chyba ktoś mija się z prawdą. Firma ma dobrą opinię jako pracodawca a na to wyróżnienie trzeba sobie zapracować.

bailo

Na pewno się opłaca @solia, ale zobacz, że cały czas mozna znaleźć zatrudnienie u nich, więc nie jest tak źle.

Mateo
@bailo

Zatrudnienie można znaleść bo ludzie ciągle się zwalniają z tej firmy.

Pedro

Firma ma opinię dobrego pracodawcy . Narzekają tylko maruderzy!!!

Natalia

Dodając komentarz na temat warunków pracy @córka. warto wspomnieć na jakiej zasadzie jest się zatrudnionym w firmie. Pisząc cały etat, masz na myśli umowę o pracę? Jeśli tak to godziny pracy na takim rodzaju umowy muszą wynosić określoną ilość godzin więc praca od poniedziałku do soboty nie musi oznaczać nic nadzwyczajnego. Warto podawać informacje dokładnie tak żeby inni poszukujący pracy, wiedzieli na co mogą liczyć.

Ola
@Natalia

A Tobie "Natalio"to dodatkowo płacą za wyciąganie informacji A może uda się namierzyć jakiegoś pracownika? ????

Natalia

@Norbi, jesteś pracownikiem Elmasu? Możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym miejscu? @kiełbaska, czy możesz powiedzieć coś na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Jak wygląda ten aspekt w Elmasie?

Zostaw merytoryczną opinię o Elmas - Radom

• Jak się pracuje w Elmas?

Zobacz opinie na temat firmy Elmas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elmas?

Kandydaci do pracy w Elmas napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elmas