FUTURE CONNECTION

Łódź

Opinie o FUTURE CONNECTION

Anna 2012-02-29 16:20:30
Byłam na rozmowie wiem tylko , że to ta sam firma co Socio Biznes jestem umówiona na szkolenie zdam relacje po okresie próbnym
Anna 2012-03-05 23:24:24
Witam mam pytanie czy to jest oficjalna strona firmy F-C ?
anonim2 2012-03-06 19:36:55
prawda jest taka ze to co oni mowia to jest jedna wielka farsa, pracowałem miesiąć obiecali samochod służobowy i telefon słuzbowy a co do czego to dostałem tylko karte a telefon sam sobie musiałem załatwic... wynagrodzenie obiecywane wmiare 20 zł od umowy przekroczysz 100 to jest 22 pozniej przekroczysz 120 to jest 25 tak mydla oczy bo ja podpisałem ponad 50 a co do czego to wg nich przeszło mi 20 a nie chca udokumentowac ile Ci przeszło musisz wierzyc na słowo... jednym słowem dno totalne !!
anonim 2013-05-29 09:57:05
anonim2 jest aż tak źle w tej firmie? Szukam pracy i powiem szczerze że wysyłam cv gdzie mogę i zastanawiałem się nad Future Connection Łódź. A ile się mniej więcej miesięcznie zarabia tam? Z góry dzięki
Zostaw swoją opinię o FUTURE CONNECTION - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FUTURE CONNECTION