Initial Matadoor Sp. z o. o.

Opinie o Initial Matadoor Sp. z o. o.

Byly pracownik. 2012-10-08 20:03:47
Jezeli chcesz byc okradziony przez szefa, pracowac z dwulicowymi ludzmi, miec nieprzyjemna atmosfere w pracy to polecam. W zadnym innym wypadku nie.
Krzysztof Matowski Dyrektor Zarządzający Inital Ma 2012-10-24 12:43:23
Byly pracownik. - 2012-10-08 20:03:47

Wywołany do odpowiedzi przyznaję pracownikowi pełne prawo do wypowiadania swojej opinii. Jednocześnie życzę powodzenia w dalszej karierze zawodowej poza naszą firmą oraz dziękuję za wkład pracy w przepracowanym u nas okresie.
aliba 2013-08-11 13:29:14
Zwykły [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] który jest normalnością w naszym kraju.Dużo pracy i mało płacy.Pozdrawiam chłopaków ciężko pracujących w tej firmie.
Arczi 2015-05-13 19:51:53
Z punktu widzenia pracy jako przedstawiciel handlowy traktują jak śmiecia z punktu widzenia klientai psują rynek wrzucają ilości mat klientom po to by leżałbym i zdzierać z klienta pieniądze rzeźby z nimi rozwiązać umowę to bez sadu się nie obejdzie
Headhunter 2015-05-15 12:37:12
Handlowców zainteresowanych zmianą pracy zapraszam do kontaktu: jstolarek@creativecenter.pl

Oczekujemy zaangażowania, ambicji w realizowaniu założonych celi i sumienności. W zamian oferujemy wsparcie ze strony leadera sprzedaży, atmosferę rozwoju, partnerskie stosunki współpracy. Wynagrodzenie podstaw+ prowizja oraz narzędzia pracy w tym auto służbowe do własnego użytku.

Pozdrawiam osoby ambitne i pracowite. Malkontentom dziękuję.
mn 2016-03-20 10:50:15
Pracowalem w tej firmie i to co piszecie to nie jest prawda
kama 2016-05-19 20:13:37
Chyba mają stałą ekipę @sebek bo od dawna nie ma nic nowego niestety
Zostaw swoją opinię o Initial Matadoor Sp. z o. o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Initial Matadoor Sp. z o. o.