Habeco

Tczew

Opinie o Habeco

Hudy 2016-09-10 13:52
Firma z ludzmi bez wiedzy i kompetencji tego co roba synus prezesik a mamusia kadrowa. Do tego pracuja do 14 a ksiegowowc sobie wychodzi i oktorej chce a do pracownikow nie maja szacunku. Do tego hala z zewnatrz ok. Srodek zima -20 na dworzu i -20 na hali.. A w lato to sobie mozecie wyobrazic. Firma z zerem dla ludzi. Nikt nikogo nie obchodzi nikt nie jest za nikim. Pozdrawiam
anonim 2017-03-27 10:53
Popieram przed mówce w 100% Firma ludzi bez wiedzy i kompetencji do zarządzania! Pracowałem na dziale "CNC" klimat spoko ale brak jakiego kol wiek szkolenia które jest obiecywane przy zatrudnianiu do pracy, wymagana jest dokładność a narzędzia do gięcia blach nadają się na złom! Praca przez 3 miesiące jest przez pośrednika po tym okresie zatrudnia firma i oferuje podwyżkę 100zł... Nie polecam nikomu no chyba że tylko na chwile gdy się nie ma pracy, firma bez przyszłości nie dająca nic od siebie!
pracownik 2017-08-28 06:18
Panowie chyba nie rozstali się w dobrych okolicznościach bo chociaż w opiniach pojawiają się prawdy, to jest tam też sporo nieprawdy. Ja pracuję na CNC nadal i chociaż widzę sporo rzeczy do poprawy i opinia celująca nie jest to należałoby być fair. Temperatura zła faktycznie. W zimie jest bardzo zimno ale -20 ani w ogóle minusowej temperatury to nie widziałem. Dodatkowo należałoby wspomnieć o dodatkowej przerwie, ciepłym posiłku i ubraniach. Narzędzia na CNC faktycznie mogłyby być wymienione ale z drugiej strony nigdy nie spotkałem się aby ktoś poniósł jakiekolwiek konsekwencje za związane z tym błędy w gięciu. Odnośnie podejścia ludzi i szacunku to się nie wypowiem bo to kwestia indywidualna. Mnie nic złego póki co nie spotkało.
Zostaw swoją opinię o Habeco - Tczew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Habeco