Opinie o Brose Sitech sp. z o.o. w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Brose Sitech sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Brose Sitech sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brose Sitech sp. z o.o. w Polkowice

Modziu

Opinie negatywne jak najbardziej zasłużone ta firma to (usunięte przez administratora) marne wypłaty ludzie tracą zdrowie brak perspektyw wyzysk brak poszanowania dla pracownika to tylko kilka atrakcji w tej firmie ludzie odchodzą i na pewno nie żałują

Mijaja 2 miesiące od rozmowy rekrutacyjnej, a firma dalej nie potrafi dać odpowiedzi pomimo zapewnień, że poinformują niezależnie od wyniku. Przy takim podejściu już na tym etapie firma zniechęca do pracy tam.

:P

(usunięte przez administratora) z dyrekcji nawet cichy przeszkadzają.

7TP

No słyszałem coś że przyjęli grupę z Indonezji, ale co z tym nie tak? I tak raczej nie zostaną tu na zawsze.

Beata

A to jakiś wielki problem? Powodują pogorszenie atmosfery w pracy? Przecież każdy ma prawo pracować, niezależnie od wyznawanej religii czy pochodzenia, więc nie rozumiem w czym problem...

Ciekawy

Jakie godziny pracy na produkcji - Głogów?

Jojo
@Ciekawy

6-14 14-22 22-6

Małgorzata
@Jojo

A można pracować na jednej zmianie? Czy nie ma takiej opcji by się dogadać np. Tylko od 6-14?

Kołchoz
@Małgorzata

Podobno w Głogowie jest tylko 1 zmiana ,bo brak ludzi do pracy, i proboja sila przenosić ludzi z polkowic do Głogowa , przenosić to duże słowo bo naprawdę to trzeba rozwiązać umowę w Polkowicach by podpisać nowa w Głogowie, więc pewnie jak ktoś ma 10, 15, 20 lecie to mu przepadnie... Odkąd przyszło brose to ta firma to jedno wielkie nieporozumienie, na tą chwilę w personalnym jest 46 wypowiedzeń, nie polacam tego (usunięte przez administratora).

Wiecie, czy SITECH Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

exSitech

tak :)

@exSitech

czyli jest tutaj praca zdalna możliwa? :-) w 100% ?

Tomek mały śliwka

Kolejny raz na mojej avizacji rozładunek ma inne auto to poco jest avizacja????

I hala

Pracodawca najwyraźniej chce by jak najwięcej ludzi się zwolniło a następnie zatrudni ukraincow na niższej stawce. Ta firma to już nie istnieje.

@I hala

Chodzi o słabe zarobki czy o co, że bardziej im się opłaca ukraińców zatrudniać?

1 hala
@Karolina

Stary pracownik ma duża stawkę, przecież można zatrudnić ukrainca który zrobi to samo co stary pracownik za mniejsze pieniądze. Już nie wspomnę że ma być "optymalizacja" pracowników i wózków widłowych.

@1 hala

Ale to zaczęło się już tak faktycznie dziać, zaczęli dążyć do tego aby zwolniło się dużo pracowników ? i czy zaczęli za nich przyjmować tylko pracowników z Ukrainy i oferować im niższe stawki ? Czy ta kwestia to tylko takie luźne domysły i przypuszczenia ?

Hala2

Podobno calkiem duza grupka ludzi planuje odejsc z pierwszej hali widac ze ludzie juz nie widza perspektyw w tym zakladzie jak sie slyszy ile zarabiaja w innych firmach w regionie to az zal ze czlowiek tyle lat przepracowal i je zmarnowal w tej firmie

Kolo 77

Więcej zarobisz żebrząc pod sklepem niż w sitech brose

Rick

Ile można negocjować podwyżki? Do grudnia zdążycie zanim kolejni odejdą? ???????? Spotkania co tydzień,ile one trwają? -5minut i umawiacie się za tydzień na kolejne? Dziwię się,że ktoś jest zapisany w tych pseudo-związkach jeszcze...

Seba

Szkoda ze zwiazki niewiele robia a placimy im za reprezentowanie naszych interesow niestety to tylko teoria cieple posadki w tej firmie sa wazniejsze niz dobro pracownika jak tak dalej bedzie to beda pracownikow produkcji szukac w bangladeszu bo polacy odejda

Hala1

Niestety po przejaciu przez Brose jest jeszcze gorzej niz bylo sporo ludzi odeszlo i to bynajmniej nie z powodu pandemi sporo i to wieloletnich pracownikow mysli o odejsciu firma pozbawiona perspektyw kolesiostwo poziom kosmosu wyplata w wielu przypadkach ponizej poziomu najgorszego marketu nie liczcie na benefity bo zabieraja co sie tylko da i wypowiem sie jak inni szacunek do pracownika zerowy nawet porozumienia ze zwiazkami maja w (usunięte przez administratora)

Ms1g

Jesli ktos oczekuje stabilnego zatrudnienia to niestety nie ta firma oczekuje dobrego wynagrodzenia to takze nie ta firma a jesli chce pracowac w pocie czola za niewielkie pieniadze i nie lubi gdy go pracodawca szanuje to trafil idealnie

Niewarto

Firma to jedne wielkie zero tylko dla taniej sily roboczej i nic ponadto

holewa

nic nie mam do dodania , to (usunięte przez administratora)

Eee

Gdzie te równe podwyżki nie jakieś procenty tylko kwotowo do stawki od najniższej grypy 500brutto a do najwyższej 50brutto i to by było sprawiedliwie

Pracownik 9 lat

Sytuacja od lat znacznie się pogarsza, po JV raczej nikłe szanse na sukces. Możliwości rozowju praktycznie zerowe. Motywacja i morale spadają poniżej zera. Organizacja projektowa pracy managerów nie wskazuje na przyszłą poprawę, a raczej znaczne pogorszenie sytuacji.

Teraz gdzie indziej

Czesc odeszlem w tamtym roku z brose sitech do mercedesa w jaworze i nie zaluje lepsza pensja bez umowy smieciowej opieka lekarska prywatna za darmo dojazd za darmo obiady za darmo bony na swieta ipremia swiateczna taka jakiej w sitechu nie zobaczycie wiec nie namyslajcie sie za dlugo i aplikujcie

Nadal w tej pracy

Co moge napisac o tej firmie praca nie jest lekka pieniadze Niestety coraz mniejsze sporo w tyle za innymi firmami w tym regionie obcinane premie lub ich brak pod byle pretekstem jezeli planujecue zatrudnic sie w tej firmie to niestety nie jest solidny i pewny pracodawca zatrudnia na smieciowych umowach i pozbywa sie pracownikow przy lada okazji nie zarobicie tu godnie stracicie nerwy zwiazki nie kiwna palcem w waszej sprawie ta firma siega dna i to bardzo szybko ogolnie jeden z gorszych pracodawcow w tym regionie zreszta nawet markety maja na tym portalu lepsza opinie nie polecam moze to komus ulatwi decyzje

Zostaw merytoryczną opinię o Brose Sitech sp. z o.o. - Polkowice

• Jak się pracuje w Brose Sitech sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brose Sitech sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brose Sitech sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 4 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Brose Sitech sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Brose Sitech sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Brose Sitech sp. z o.o.