Opinie o Estee Lauder Poland Sp. z.o.o w Warszawa

Założona w 1946 r., ta technologicznie zaawansowana i nowatorska firma zyskała sobie ogólnoświatowe uznanie za elegancję, luksus i nadzwyczajną jakość. Nasze produkty niosą ze sobą obietnicę najwyższych standardów doskonałości. Dzięki szeroko zakrojonym i dogłębnym badaniom oraz surowym procedurom oceny produktu, mamy przyjemność oferować produkty do pielęgnacji skóry, makijażu i zapachy, które charakteryzują się zarówno delikatnością, jak i wysoką skutecznością.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Estee Lauder Poland Sp. z.o.o w Warszawa

Emi

Najmniej profesjonalna rekrutacja, w jakiej brałam udział. Aplikowałam przez popularny portal z ogłoszeniami. Status: aplikacja otwarta, żadnego kontaktu, więc przyjęłam, że nie są zainteresowani moją kandydaturą. Kilka dni po wygaśnięciu ogłoszenia dostałam wiadomość mailową z zaproszeniem na rozmowę, którą odczytałam po fakcie (podpowiedź dla rekrutera: nie wszyscy sprawdzają skrzynkę kilka razy dziennie, bardziej profesjonalnie byłoby zadzwonić i zaproponować termin spotkania). Poprosiłam zatem o wyznaczenie innego terminu. Rozmowa odbyła się na teamsach, była bardzo standardowa, oklepane pytania, jak na każdej rekrutacji. Na zakończenie umówiłam się na kolejną rozmowę, kolejnego dnia z moim potencjalnym przełożonym. Miałam dostać link do spotkania, więc odświeżałam pocztę kilka razy dziennie, żeby nie przeoczyć maila. Pod koniec dnia napisałam wiadomość informującą, że link nie dotarł. Kolejny dzień - brak odpowiedzi, brak linka do spotkania. Kolejny mail z mojej strony i kolejny zignorowany. Pod koniec tygodnia zadzwoniłam do pani z HR, która stwierdziła, że nie wie, na jakim etapie utknęła moja rekrutacja, ale dowie się i wróci z odpowiedzią. Do dziś nie dostałam żadnego feedbacku. Lekceważąca postawa działu HR, strata czasu, nie polecam.

Truestory
@Emi

Ja pracowałam w tej firmie kilka lat i miałam okazje przyglądać się jak „tonie jak Titanic”. Jak zaczęłam tam pracować to miejsce pracy było takie że aż chciało się tu pracować. Przełożeni byli za pracownikami, ze wszystkim można było się dogadać. Jak się robiło wyniki to system premiowy też był bardzo atrakcyjny. Ogólnie bardzo byłam zadowolona a każdemu komu opowiadałam o warunkach pracy w Estee to zazdrościł. Na gorsze zaczęło się wszystko zmieniać w 2018 roku, zmieniła się kadra zarządzająca. Wszyscy fajni kierownicy albo zostali zwolnieni, albo zaczęli sami sie zwalniać nie wytrzymując atmosfery. Sprzedawcy którzy robili wyniki i pracowali od kilku lat też odeszli. Kontakt z HR porażka. Pisząc maila w pilnej sprawie dostajesz po tygodniu odpowiedz lub jej brak. Lub ktoś wprowadza cię w błąd ponieważ brak mu kompetencji w dziedzinie w której pracuje. Ogólnie od pracownika się wymaga: sprzedaży, pilnowania stoców, organizowania eventów dla klientów, testerami trzeba tak operować żeby starczyło na kilka miesiecy (kiedyś przychodziły co miesiąc) teraz są ciagle braki. A ciężko sprzedawać kosmetyki za kilka tys jak klient go nawet nie może zobaczyć. Nie ma testerów, często też nie ma produktów (ale to już wina Douglasa lub Sephory) nie ma sprzedaży ale pretensje do sprzedawcy. Robiąc wyniki nie ma co liczyć na to żeby moc dostać lepsze wynagrodzenie czy awans lub żeby w jakikolwiek sposób być za to docenionym. I wisienka na torcie kiedyś każdy powtarzał że to firma kobieca w której każdy rozumie że kobiety w ciąże zachodzą i idą na zwolnienie lub macierzyński teraz niestety jest to „problem”. Wszelkie przywileje są zabierane (paczki urodzinowe, zakupy). I o ile jestem w stanie to zrozumieć bo jednak nie przynosi się firmie dochodów to jest to przykre bo czujesz się gorszy (mimo że przynosiłeś firmie duże zarobki) Pójście na zwolnienie przekreśla wszystko. Nie polecam pracy w tej firmie w tym momencie chyba że coś się zmieni….

KD

Brałam udział w dwóch etapach rekrutacji do marketingu, w tym przygotowanie czasochłonnego zadania i prezentacji go na drugiej rozmowie. Na tym etapie obiecano odpowiedź i kontakt w ciągu 2, max 3 tygodni, niezależnie od decyzji. Minął miesiąc i cisza, więc sama napisałam do osoby kontaktowej z HR z prośbą o informację czy jest jakieś opóźnienie i kiedy mogę spodziewać się informacji zwrotnej. Zero odpowiedzi na maila, mimo że nie było żadnej zwrotki. Kompletny brak szacunku dla kandydatów i ich czasu.

Marina

Względem czego piszesz, że to jakieś bzdury z czym się nie zgadasz? Niby dobrze wiedzieć, że rekrutacje mogą dłużej potrwać ale czy do teraz nie mówią już tego wprost na samym początku co by człowiek nie miał wątpliwości? A z tym dobraniem jak teraz sytuacja wygląda? są rotacje?

Frania Nowy wpis

Dzień dobry. Kiedyś jak widziałam ofertę dla Konsultanta ds. Urody to było w niej napisane, że można pracować na część etatu. czy taka forma zatrudnienia byłaby jeszcze opcjonalna? Nie ukrywam, że jak na razie tylko na takiej mi zależy

Bylypracownik Nowy wpis

Jakiś czas temu zdarzył mi się krótki epizod pracy dla M.A.C w salonie w Arkadii. Niestety nasza współpraca od początku nie układała się pozytywnie, począwszy od pewnych zamierzonych „niedomówień” w kwestiach finansowych z kierownikiem. O wyrobionych celach i premii można pomarzyć, ale na otarcie łez otrzymujecie dodatkowe grosze za prowadzenie ich śmiesznego konta na instagramie. Klienci mało problemowi, natomiast pracownicy i biuro owszem. Brak możliwości rozwoju, brak szkoleń, brak realnej ścieżki kariery. Pani kierownik nieszczęśliwa, próbująca wyładowywać swoje frustracje i niespełnione ambicje na innych pracownikach oraz jej większa koleżanka, napewno odbiorą wam chęci do pracy. Wypłata jest kompletnie nieadekwatna do „obowiązków” jakie są wymagane od pracownika.

Skąd w wymaganiach znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego, skoro oferta pracy jest na rynek polski?

@Kandydat

Może i na rynek polski ale nie jest powiedziane, że taki klient Ci się trafi? Nie kojarzysz może jakie są teraz uwarunkowania demograficzne? Możliwe, że więcej się zarobi przy takich umiejętnościach? Ja ich nie posiadam ale czy pracodawca douczy z języka? I z ewentualnej kultury jeśli to tak istotne?

@EV Nowy wpis

W Polsce drugim językiem przydatnym w handlu jest ANGIELSKI. Jeśli to prawda, co wynika z tego forum, że Estee Lauder dyskryminuje Polki w zatrudnieniu w ich własnym kraju i zatrudnia w sklepach Ukry i Ruskie, to wyrzucam wszystkie kosmetyki tej firmy i moje znajome zrobią to samo.

o rekrutacji do "salonu"

Bardzo nieuczciwa i nieprofesjonalna rekrutacja do Galerii Mokotów. Osoby z doświadczeniem drogeryjno-perfumeryjnym i konsultacjach nie zostały wzięte pod uwagę. Znowu to był konkurs dla znajomej? To ile jeszcze macie dziewczynki tych znajomych do wsadzenia? Nie wiem, kto prowadził tą rekrutację, ale ta osoba wiele mi powiedziała o tej firmie... Negatywnego. Jaki kram taki pan.

Tatiana
@o rekrutacji do "salonu"

Hej, te osoby z doświadczeniem nie zostały wzięte pod uwagę, ale dostały feedback, że dziękuje się im za udział w procesie i stąd ta wiedza? Zastanawiam się czy możliwe by CV zaginęło w akcji. Dodatkowo o jak dużym doświadczeniu drogeryjno-perfumeryjnym mówimy? Ile lat?

@Tatiana Nowy wpis
@Tatiana

Żadnego feedbacku, rekrutacja szemrana. Nie wiem na jakiej podstawie się tam prowadzi rekrutację, bo na pewno nie w oparciu o to co jest napisane w cv, bo oni nie otwierają cv.

logo firmy Dietetyk
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

@KD

Hej, ale to nie widziałaś by gdzieś wznawiano w ogóle te ofertę? po prostu perspektywa czasowa zaczęła mnie zastanawiać. Po takim miesiącu już można faktycznie mieć pewność ze ktoś się nie dostał? Ciekawe czy to średni czas na decyzje na innych stanowiskach? Ktoś wie? (celuje w inny dział) rekrutują te same osoby?

Aśka
@KD

Od lat nic się nie zmieniło HR to porażka w tej organizacji Ale jaki szef HR taka firma

KD

Poinformowano mnie, że decyzja będzie najpóźniej na początku grudnia… od rozmowy minęło już 1,5 miesiąca i nikt się ze mną nie skontaktował a mój mail został niestety zignorowany. W normalnej sytuacji gdyby wystąpiło jakieś opóźnienie to daliby znać.

Anonimowa
@KD

Rekrutacja na niektóre stanowiska czasem trwa nawet kilka miesięcy. Firma szanuje Wasz czas jednak weźcie pod uwagę, że listopad i grudzień to najbardziej intensywne miesiące :) Myślę, że dlatego zdarzył się lekki poślizg. Oczywiście nie sugeruje, że rekrutacja waszego stanowiska potrwa tak długo, zwracam uwagę na fakt, że firma stara się dobrze dobrać swoich pracowników :)

Marina

Witam, czy od kolejnego roku będą może przyjęcia dla konsultantek? Widzę ze we wcześniejszych wpisach ludzie odnosili do pracy na tym stanowisku. teraz jak tak patrzę po ogłoszeniach to pokazało mi się jedno ale z ubiegłego roku. nie podano w dodatku widełek placowych. Czy wiecie już jakie będą obowiązywać teraz od stycznia?

Jaki jest styl zarządzania w Estee Lauder Poland Sp. z.o.o?

Analityk

Aplikowałem na stanowisko analityczne w centrali. Najpier telefon od pani z kadr, potem jedna rozmowa na teamsach, druga rozmowa, już z dyrektor sprzedaży. Następnie test sprawdzający kompetencje. Po tym wszystkim zero odpowiedzi. Na maila z zapytaniem, jak wygląda moja kandydatura, nie otrzymałem odpowiedzi. Po tym wszystkim został niesmak i poczucie zażenowania nieprofejsonalnym i niedojzałym podejściem do potencjalnego pracownika.

@Analityk

Tak w sumie ile czasu Ci to wszystko zajęło? Jak bardzo zostało to rozciągnięte w czasie? Ten test tez mnie ciekawi, opiszesz jego formę? Przykładowe pytanie? nie ze od razu chce aplikować ale ciekawa jestem poziomu trudności przy takim podejściu, które opisujesz

Roksana

Są teraz oferty pracy? nie widziałam w sieci chyba, że źle popatrzyłam? Widzę ze ludzie zatrudnieniem się interesują, stąd ciekawość. na stronie w zakładce z karierą odsyłają na taki portal ale nie widzę na nim ofert. kiedy ostatnio jakieś nabory były prowadzone? I czy warunki zmienia się jakoś od nowego roku?

Anonimowo

Jak wygląda praca w Sosnowcu? Fashion House ktoś może się wypowiedzieć? :)

Aldona

Zwróciłam uwagę tu na ten komentarz o tym, że zaczyna się zmieniać sytuacja. I że odeszły różne tzw "przywileje", znaczy została tylko podstawa wynagrodzenia? Czy o coś innego chodzi? Proszę o informację, co teraz wchodzi w skład wypłaty i jak ona się przedstawia, bo mam zamiar pytać o pracę. Lepiej wiedzieć wcześniej.

Emi

@Emi

Potwierdzam. Hr w tej firmie to jakaś pomyłka o ile to hr w ogóle przeprowadza rozmowy bo wydaje mi się, że to szeregowi pracownicy lub kierownicy z przypadku czy ze sprzedaży bez merytorycznego szkolenia. Moja rozmowa kilka lat wstecz wygladała tak, że to pani głownie mówiła a pytania jakie zadawała nie mogły jej wiele powiedzieć na temat kompetencji - w zasadzie to był monolog z jej strony. To była najmniej profesjonalna rozmowa na jakiej byłam. Po tej tzw rozmowie zostałam zapewniona o kontakcie zwrotnym i informacji niezależnie od wyniku rozmowy do końca tygodnia i co? Dostałam informacje o pracy po ponad 3 tygodniach milczenia a jakie było zdziwienie, że podjęłam już prace w Notino bo nikt się nie odezwał w wyznaczonym terminie. Dziwię się, że dzwoniłaś i się prosilaś o atencję bo o firmie najwiecej mówi pierszy kontakt i jakość hr bo już wtedy wiesz czego możesz się spodziewać z ich strony

@Emi

Wiem o czym mowa. wyobraz sobie aplikaje i o kontaktu masakra a osoby ktore pracuja we wroclawi i maja tabliczke konsultantka este to jakas pomylka to chyba przez znajomocitam trafila nawet nie potrafi dobrac kremu i podkladu a jak jej sie zapytalam i sklad i czy do mojej cer sie nadaje boze drogi 0 pojecia ja nie wiem moje mazenie to była tam praca ale tak jak rekrutuja to żenujace zachowanie

Lika
@Emi

Oni tam zatrudniaj nie wiem kogo..,, A oni jak zaczynali Od czego napewno i od stanowiska Ja posiadam 10 letnie doświadczenie sprzedaży kosmetyków i wykształcenie kosmetologa A nawet nie zostałam zaproszona na rozmowę I to są profesjonaliści Tam dostają prace tylko chyba osoby z przypadku albo nie wydalone przedszkolanki,psycholożki lub panie po bankowości Proszę was aplikuje tam 3raz i zero o odpowiedzi a klientka która tam siedzi to chyba przez pomyłkę dostała prace Zastanówcie się kierownicy wielcy i tu do was apel Sami tez jakiś zaczynaliście chyba prawda?!!!!!! Czyli id 0

Truestory
@Emi

Czy dają nagrody i jak mozna awansować w strukturach firmy ze stanowiska kierownika ?

Zołza

Awans? a po co? W tej firmie nie ma żadnej decyzyjności, żadnej. Poniżej stanowiska BM jesteś zwykłym pionkiem do przekazywania komunikatów

Teresa
@Zołza

Pewnie też chodzi o wyższą stawkę wynagrodzenia po takim awansie :) Jak właśnie wygląda kwestia podwyżek w Estee Lauder? Czy są one możliwe? Jeśli tak, to jak można sobie na to zapracować i co jest brane pod uwagę przy ich przyznawaniu?

Iwona

Mimi a po co siedzisz w tej firmie jak Ci tak źle? :) Rynek pracy jest otwarty można aplikować gdzie indziej :)

Natalia
@Teresa

Są możliwe! Raz w roku przyznawane. Wystarczy ze osiągasz targety i wywiązujesz się ze swoich obowiązków. Dla mnie to dobry pracodawca! Polecam każdemu!

Były Pracownik
@Teresa

Raz w roku w czerwcu jak zrealizujesz plany możesz liczyć na podwyżkę 100-200 brutto.

@Były Pracownik

Tak z ciekawości, z jakich przyczyn akurat został wybrany czerwiec? Coś wyjątkowego się wtedy dzieje w firmie, czy tak po prostu ktoś sobie tak wymyślił? Założone plany same w sobie w jaki sposób, byś ocenił? Każdy ogarnie?

Jak awansować? Wielbić przełożonego i wykonywać za niego pracę :) Kierownikiem w tej firmie najczęściej zostaje po prostu konsultantka wg moich obserwacji i taka dziewczynka potem z podstawową wiedzą, ma kłopot z zaplanowaniem czasu pracy wg przepisów prawa pracy, nie potrafi odpowiedzieć na żadne pytanie pracownikowi tylko dzwoni w każdej sprawie do biura, nie ma pojęcia o tym jak współpracować z ludźmi jak nimi zarządzać, jak ich motywować i jak oceniać. Tylko taki pracownik zawsze będzie wierny nie będzie miał własnego zdania i kosztuje znacznie mniej niż doświadczony człowiek z zewnątrz. Nigdy tez niestety nie będzie autorytetem dla swoich ludzi, niestety.

@Ania

a w biurze jak sytuacja wobec tego? jakich kompetencji w nim wymagają, że podobno z każdym problemem można spokojnie się zgłosić? pzt wracając do ewentualnych braków w wiedzy, to jaki jest problem, żeby kogoś na szkolenie po prostu wysłać?

No numer

Praca w biurze wygląda masakrycznie.nie polecam tego pracodawcę. Duża ilość nadgodzin za które nikt nie płaci.duza rotacja.

@No numer

No o tych nadgodzinach faktycznie pisali, że mogłam jakieś wychodzić... Ale w twoim przypadku dużo to ile? Piszesz o dużej rotacji w biurze, a ile osób w sumie tam teraz pracuje i jak liczna część jest tą rotującą?

She

W internecie wisi ogłoszenie na konsultantkę Clinique w Katowicach, czy ktoś wie czy chodzi o Sephora, Douglas czy salon firmowy? a jak z rekrutacją w czasie kwarantanny?

Iwo
@She

Praca jest w salonie Clinique Silesia City Center ????

She
@Iwo

Nie wiem dlatego pytam

@bebe

To tylko potwierdza wszystkie plotki na temat tego sklepu, w branży słyszę często o tym od rożnych konsultantek terenowych. Mobbing się zgłasza przełożonym albo do biur po co się męczyć. Jak ktoś powinien otwierać oczy to powinien wiedzieć na co.

Mimi

Możesz napisać coś więcej? To jest dla mnie ważny temat być może mamy takie same doświadczenia

P
@She

W ogłoszeniach o pracę szukają konsultantek, a na umowie o prace będzie sprzedawca, szkoda nerwów na tą firme

Wanda
@P

A czym to się różni? Bo dla mnie to jedno i to samo... przypuszczam że bardzo podobna lista obowiązków.

Alice
@P

Konsultantki na umowie mają napisane "doradca do spraw urody"

@Alice

Czyli jednak doradca, a nie sprzedawca. No chyba że obowiązkiem jest tez stanie na kasie? Dobrze chociaż płacą na tym stanowisku jeśli można wiedziec?

P
@Maja

Niestety w moim przypadku na umowie był "sprzedawca" mimo że w ogłoszeniu szukali doradcy. Okolica minimalnej krajowej plus premie, ktorych tak jak pisali poprzednicy nie ma albo są raz na rok

lika

witam Skladałam cv do Wroclavi na stanowisko Konsultant -Sprzedawca Jest to masakryczne zachowanie ze strony rekrutujacej lub rekrutujacego Mam wykształcenie kosmetyczne -doswiadczenie i wiedze to nie .....nie dl nich, posadza dziewczyneczke co nie ma wiedzy doswiadczenia i kierukowego wykształceniaco nie potrafi dobrac kosmetykow i siedzi tam za kare a ja szukajac pracy i składajac tam cv nawet nie mam odpowiedzi lub nawet zaproszenia na rozmowe . szlak trafia człowieka bo skladałam juz tam nie raz cv i po tym jak sie nie dostałam to specjalnie poszlam do salonu este i chciałam zaobaczyk kogo wzieli .....masakra 0 wiedzy i kto tu mówi że polsce ze ludzie sa wybredni z praca to oni szukają Bóg wie jeden kogo!!!!!

@lika

A moze mieli tak dużo zgłoszeń że nie dokopali się do Twojego?

Raczej nie......

Czesław
@lika

W sensie, że mało kto tu aplikuje? a to czemu??

Das
@lika

Bardziej prawdopodobne, że zatrudnią kogoś kto nie ma pojęcia o pracy ale jest znajomym kierowniczki lub kierownika. Znana praktyka w tej firmie

@Das

No ale co z takimi pracownikami począć? Nie ma nawet żadnego wdrożenia dla osób zatrudnionych po znajomości?

Nieznajoma
@lika

Tam nie szukają z wykształceniem kosmetycznym tylko w kierunku wizazu więc to zrozumiałe ze nie chcą kosmetyczek ????

@Nieznajoma

Zobacz w ich ogłoszeniach o pracę czy nie szukają ;) albo jak potem wymagają znajomości składów kosmetyków

@Maja

Oni są i tak bezpieczni bo kierownictwo ich nie wywali. Bardziej muszą martwić się zwykli pracownicy. Chociaż jest ich juz coraz mniej, kumoterstwo wszędzie

anonimowo
@Nieznajoma

taaaa same wizażystki w tych sklepach. Od kiedy kosmetyczka czy kosmetolog nie potrafi malować czy dobrać podkładu? Przecież te salony to głównie pielęgnacja. No chyba, że pracownika szuka MAC ale wtedy i część "wizażystów" z EL i CL by nie dostała pracy bo nie maja nawet kursów nie wspominając o szkołach wizażu. Klient na akcjach powinien wymagać okazania dyplomu :)

@Nieznajomy

A czemu mieliby nie chcieć ich zwalniać? Nie powinno się każdego po równo traktować przypadkiem?

@Julia

Powinno ale nie w tej firmie, na to nie licz.

Julia

Pracowałam dla Estee Lauder dość długo, i nie miło wspominam współpracę z tą firmą, oraz nikomu jej nie polecam!! To co się tam dzieje jest skandaliczne. Pierwsza wypala jest dopiero po przepracowaniu ponad 1,5 miesiąca co jest śmieszną bzdurą!! Stawka godzinowa to około 12/13 zł h w Warszawie, I oczywiście na umowę zlecenie czyli max 160h bo przecież firma nie lubi dawać umowy o pracę (wyzysk, i oszustwo pracowników to standard ). Plany sprzedażowe są układane z du.... y!! I robią to wszystko po to abyś nie dostał premi za sprzedaż która i tak jest śmieszna około 200 złotych (no chyba że się coś teraz zmieniło) ale pewnie na gorsze bo wszyscy pracownicy narzekają na nie korzystne zmiany. Ze zniżek pracowniczych możesz skorzystać po upływie 3 miesięcy pracy. Mobing jest na porządku dziennym szczególnie nie wyparzone ryjki mają tak zwane make up artist! Lubią się wyżyć na nowych pracownikach tekstami na poziomie level hard. To nie jest firma rozwojowa ani z rodzinną atmosferą. Przepływ informacji z biurem tragiczny. Na sklepie robisz za konsultantke, sprzątaczke, magazyniera, sprzedawcę perfum TF i wiele więcej . Czujesz się tam jak korpo szczurek po 8 h pracy wracasz do domu i musisz wypełnić bzdurne raporty. Do tego liczysz zatowarowanie w sklepie, liczysz testery zamawiasz je oraz robisz inne papierkowe rzeczy za które nikt Ci nie zapłaci choć to są już nadgodziny bo czasem siedzisz nadtym 2 godziny lub dłużej. Życzę powodzenia tym któży się na to godzą za psie pieniądze.

@Julia

Fajnie, że postanowiłaś napisać szczegółową opinię o pracy w Estee Lauder Poland Sp. z.o.o. Mobbing to poważny zarzut wobec firmy, możesz podać jakieś konkretne przykłady sytuacji, które miały tam miejsce? Przypomnę tylko, że mobbing oznacza długotrwałe prześladowanie i zastraszanie pracowników firmy.

@Julia

@Julia, pracuję w Estee Lauder wiele lat i przyznam szczerze że dziwia mnie takie opinie. W Estee Lauder nie ma takich stawek i głupotą jest pisanie takich komentarzy. Estee to nieliczna firma w moim doświadczeniu gdzie atmosfera i ludzie znacza najwięcej. Jeżeli mówimy o zleceniu, nikt nie musi podejmować takiej wspólpracy - to dobrowolna decyzja każdego z nas, dlatego zakchęcam do refleksji nad tym co napisałaś.

@Marta

Głupoty to piszesz ty. Pamiętaj prawda zawsze wychodzi na jaw i prawda zawsze się obroni.

X
@Julia

Ja również nie zgadzam się z twoją wypowiedzią. Po pierwsze zarobki są dużo większe, zarówno podstawa jak i premia. Nigdy nie spotkałam się z chamstwem w tej firmie, a co dopiero mobbing ???? w głowie się nie mieści co ty wypisujesz.

@X

Po Waszych opiniach wyraźnie widać, jak odmienne można mieć zdanie - nawet jeśli mówimy o tym samym pracodawcy. Cieszę się jednak, iż akurat Ty w nieco lepszym świetle postrzegasz tego pracodawcę. Wspomniałaś o zarobkach i o premiach. A co z dodatkami pozapłacowymi? Macie jakieś?

@X

Wyobraź sobie, że firma nie chwali się że dostaje pozwy ????

Lika
@Julia

Jak można dać ogłoszenie w sprawie pracy jak przyjmują tylko osoby uwaga niedoświadczone Jak poszłam po krem to idiotka nawet nie potrafiła dobrać i opisać produktu Masakra Przyjęli chyba po znajomosci Albo nie wiem.,.,.jakim cudem Tu tyczy się miejsca we Wrocławiu Galeria Wrocławia

Babejaga

Zbyt duże wymagania , wymagania rosną a płace stoją , targety bez możliwości ich zrobienia celowo oczywiście żeby nie zapłacić pracownikowi , przełożeni super akurat Ale reszta stanęła na 10 lat wstecz Nagrody skąpo , lesze pracownicy douglas dostaja niż pracownicy.

Jarosław
@Babejaga

Jak płace stoją to słabo. Powiesz na jakim są poziomie? Moja żona chce wysłać do firmy CV i starać się o prace ale jak z kasą krucho a wymaganie duże to może sobie daruje. Podasz chociaż jakie są widełki na początku pracy?

Niestety
@Jarosław

Niestety minimalnie więcej niż najniższa krajowa. A premii nie da się wyrobić, plany coraz wyższe. Szkoda nerwów

Babejaga
@Jarosław

Nie mogę mówić o finansach jest to tajemnica firmowa , 10 lat temu się zatrudniałem było cudownie , kosmetyczka regularnie co 3 miesiące , szkolenia , pracownicy czuli się wyjątkowo Teraz wszystko się zmieniło niestety my jesteśmy na samym końcu łańcucha , wiadomo jak cięcie kosztów to Ci na końcu odczuwają najbardziej ????????targety są 200 % procent wyższe niż inne koncerny oferują to jest najbardziej demotywujace niestety , zamiast motywować

Krzysztof
@Babejaga

Dobrze, że chociaż przełożeni są w porządku. Jednak nie ukrywajmy, że największą motywacją są zarobki. Czy oprócz nich firma stara się jakoś podnieść morale pracowników? Jak wygląda socjal, paczki, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, czy nauki języków obcych? Jaki jest pakiet benefitów?

An
@Krzysztof

Niestety nie wszyscy są w porządku, poczytaj komentarze ile osób pisało o mobbingu. Może kiedyś było tam inaczej. Teraz nie ma plusów i benefitów niestety

Bond
@An

Tak , dlatego zrezygnowałam z starania się tam o prace , ludzie bardzo narzekają z koncernu To prawda ze płace minimalnie wyższe od najniższej krajowej .ludzie pracują bo musza niestety , smutne ale prawdziwe

Iza
@Babejaga

Chcesz powiedzieć że miałyście kosmetyczkę na koszt firmy, żebyście były zadbane i klientki miały właściwy obraz firmy? Wow, szczerze, to nie wiedziałam nawet że gdzieś tak było. Może w liniach lotniczych....

bestia

maks 2500 zł.

Das
@Iza

Nikogo z pensji najniższej krajowej nie stać na kupienie chociaż jednego tego kosmetyku, a jak wymagają codziennie pełnego makijażu ich kosmetykami. To od czasu do czasu cos dawali

@Das

ty akurat opowiadasz bzdury bo zniżka pracownicza jest bardzo duża tylko szary pracownik ma limit a ci wyżej kupują ile czego chcą tak więc mamy podwójne standardy i chaos

@Babejaga

Przełożeni super? Chyba 5 lat temu.

@Niestety

To znaczy ile, i mówisz bez premii czy z nimi? Bo to tez robi różnice.

Koko
@Das

Zniżki dla pracowników to 75% rabatu więc kosmetyki są za grosze i dlatego tak handlują za plecami

@Koko

Handlują? A są na to jakieś dowody?

Mysz

Szybkie kariery - dość dziwne osoby zatrudnione na kluczowych stanowiskach. Niekompetentne za to nad wyraz zarozumiałe i niegrzeczne. Pierwsze do pomiatania ludźmi. Mieć takiego zwierzchnika to totalne nieporozumienie. "Bussines woman" spadające "z nieba" po znajomości. Jesli komus wystarcza praca w słynnym koncernie to proszę . ale kariery tam nie zrobi.

@Mysz

Potwierdzam

An

Czy ktoś coś wie dlaczego w Poznaniu w Estee Lauder co miesiac szukają nowego pracownika? Co tam jest nie tak?

Michi
@An

W Poznaniu sklepu nie ma. Rotacja ludzi ciagle nowi kierownicy - jak to miało działać? Wszystkie sklepy powoli zamykają Koncern robi się cały outletowy, wysokie zniżki i rozdawnictwa produktów co chwila rabaty z markami luksusowymi to już wiele nie ma wspólnego.

Zostaw merytoryczną opinię o Estee Lauder Poland Sp. z.o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Estee Lauder Poland Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Estee Lauder Poland Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Estee Lauder Poland Sp. z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Estee Lauder Poland Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w Estee Lauder Poland Sp. z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Estee Lauder Poland Sp. z.o.o
2.8/5 Na podstawie 48 ocen.

Estee Lauder Poland Sp. z.o.o