Cupcake Corner Bakery Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Cupcake Corner Bakery Sp. z o.o.

admin 2015-08-05 21:45:05
Byłeś na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Cupcake Corner Bakery Sp. z o.o. ? Jak wygląda proces rekrutacyjny, czy atmosfera spotkania była dobra?
lalala 2015-11-09 20:17:57
(usunięte przez administratora) (usunięte przez administratora) Pracuję aktualnie w Cupcake Corner w Warszawie już ponad 2 miesiące (usunięte przez administratora) (usunięte przez administratora) Każda praca ma jakieś swoje wady i zalety, aczkolwiek mi praca tu się podoba. Mamy naprawdę dobrą kawę (pracowałam jeszcze w innej firmie dystrybuującej kawę i mam porównanie, również jeśli chodzi o jakość pracy). Produkty są świeże, codziennie rano zabieramy od produkcji świeżo wypieczone cupcakes i bagles. Co więcej, możemy zobaczyć, jak to robią, bo produkcja jest w lokalu na piętrze na pl. Konstytucji, gdzie najczęściej pracuję. Bardzo rzadko zdarza się sprzedać cupcake'a z poprzedniego dnia. Stawka godzinowa jest stała i całkiem przystępna, jak na gastronomię (9 zł/h, a potem 10), menadżerka stara się jak może, jest sympatyczna, ciepła i chętna do rozwiązywania problemów. Nie mówię, że jest idealnie. Ale naprawdę praca jest spoko. Lajtowo, w porównaniu z tym, czym można się spotkać. Jak ktoś chce się spytać osobiście, zapraszam na pl. Konstytucji.
Cupcake Corner Bakery Sp. z o.o. 2015-12-16 11:26:36 [pracodawca]
Doświadczenie w przypadku kierownika kawiarniani jest wymagane i potrzebne. Jeśli chciałabyś u nas pracować, a nie masz jeszcze doświadczenia, zachęcamy do aplikowania na stanowisko obsługi klienta, gdzie szkolenia są po naszej stronie :)
Cupcake Corner Bakery Sp. z o.o. 2016-01-11 11:47:45 [pracodawca]
ewew, tu możesz zapoznać się z ogłoszeniem: https://cupcakecorner.pl/career
Cupcake Corner Bakery Sp. z o.o. 2016-01-11 16:25:15 [pracodawca]
joker, jeśli miałbyś ochotę aplikować, to jak najbardziej zachęcamy.
anonim 2016-01-19 19:39:03
Pycha ciasteczka przemiła obsługa polecam
Cupcake Corner Bakery Sp. z o.o. 2016-01-20 14:53:59 [pracodawca]
Dziękujemy!
Cupcake Corner Bakery Sp. z o.o. 2016-02-04 13:24:08 [pracodawca]
Dokładnie tak! Zachęcamy do przesyłania CV.
Cupcake Corner Bakery Sp. z o.o. 2016-02-16 11:24:17 [pracodawca]
Zapraszamy w takim razie do aplikowania :)
Cupcake Corner Bakery Sp. z o.o. 2016-02-16 11:30:33 [pracodawca]
Możemy uzupełnić, że szkolenia są prowadzone na najwyższym poziomie i na najwyższej jakości produktach.
Pracusia 2016-02-23 19:28:03
Bardzo dobra atmosfera , wiadomo Klienci czasem wkurzający ale to już siła wyższa ogólnie kasa ok warunki też i spokojnie można się dogadać
Cupcake Corner Bakery Sp. z o.o. 2016-04-07 11:13:28 [pracodawca]
Z napiwków też da się wyciągnąć coś fajnego :)
Łakomczuch 2016-05-25 21:04:12
Mozę nie z najlepszych produktów :-P aleee pycha jadę jutro na ciasteczkaaa
nick 2016-08-30 22:54:37
@red:
1) ogloszenie na olx i gumtree od paru miesiecy (najnowsze dzisiaj o 16:20) swiadczy o czyms przeciwnym. Kazdy, kto sledzi ogloszenia o prace stosunkowo systematycznie, moze sie o tym przekonac, to latwo sprawdzic po dacie umieszczenia ogloszenia, na gumtree jest aktywne od czerwca. Obecni i byli pracownicy rowniez sa tego siwadomi. Prosze nie klamac :-)
Dodam jeszcze, ze rotacja jest duza, poniewaz pracownicy sa wpisywani na 14 godzin do grafiku, czasem pare dni z rzedu, za minimalna stawke, bez zadnych pracowniczych bonusow. Jedynym powodem, dla ktorego ccb nadal znajduje pracownikow jest fakt, ze sa rozpoznawalni wsrod klientow, ale nawet ci zauwazaja, ze pracownicy zmieniaja sie co kilka miesiecy.
2) godne warunki finansowe to wedlug Ciebie 7 zl i 8 po przeszkoleniu? Wieksza stawke maja osoby zmywajace w restauracjach w krakowie.
Cupcake Corner 2016-08-31 18:14:15
nick - Dziękujemy za Twój (anonimowy) feedback.

7 i 8 to stawka początkowa - szkoleniowa w Krakowie. Większość osób, które są najbardziej zaangażowane i mają najlepsze wyniki może się zaangażować się w dodatkowe obowiązki, większości do wykonania w czasie pracy jako barista i tu pojawiają się dodatkowe premie - od 250 zł/mc w zwyż.
Dochodzi do tego premia za realizację celu związanego ze średnim rachunkiem dla całego Zespołu oraz możliwości dalszego rozwoju na stanowiskach kierowniczych.

Co do ilości ogłoszeń - im większa firma tym więcej ogłoszeń.
Zobacz, że duże sieci gastronomiczne mają stałe ogłoszenia. Wynika to z tego, że Kraków, Warszawa są miastami możliwości dla studentów, którzy w większości przypadków są spoza tych miast. Często odchodzą z pracy ponieważ mają sesję do zaliczenia, wyjazd wakacyjny, staż, pracę w zawodzie, program Erasmus lub oczywiście chcą zmienić pracę pozostając w tej branży - co w naszym przypadku zdarza się niezwykle rzadko i z czego jestśmy bardzo dumni.

Dla większości naszych baristów praca w gastronomi jest pracą tymczasową, na okres studiów.
Dokadamy jednak wszelkich starań aby było to doświadczenie obfite w dobrą zabawę, nowe umiejętności takie jak : organizacji własnej pracy, dbania o stanowisko pracy, obsługi klienta, pracy w zespole, odpowiedzialności za finanse, raportowanie, etc a przy tym aby dawało adekwatne wynagrodzenie.

Pozdrawiamy!
Joanna 2016-09-13 22:32:22
Cześć :) Znowu pojawiło się ogloszenie o pracę w Krakowie. Bardzo lubię te kawiarnie i chętnie bym się zatrudniła. Jedyne co mnie martwi to angielski. Co oni rozumieją przez "znajomosc plynnego angielskiego"? Ogólnie porozmawiać po angielsku potrafię i jeśli chodzi o zamowienia to również wszystko bym zrozumiała ale czy taka znajomość wystarczy??
Cupcake Corner Bakery Sp. z o.o. 2016-09-14 10:10:01 [pracodawca]
Wystarczy - zachęcamy do aplikowania.
damian 2016-09-14 11:13:14
Warto próbować, w końcu tak naprawdę nic więcej na co dzień w tej pracy Cię nie spotka, niż rozmowa z klientem po angielsku.
Zostaw swoją opinię o Cupcake Corner Bakery Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cupcake Corner Bakery Sp. z o.o.