MOBICORP SP Z O.O.

Działdowo

Opinie o MOBICORP SP Z O.O.

anonim 2011-09-14 20:13:35
Całkowicie się zgadzam, z dwoma wypowiedziami wcześniej. Ale zastanawiam się kto wystawił pierwszy post bo Ja nie 99% a na 100% uważam że taki pozytywny post nie wystawił napewno pracownik firmy Mobicorp. Również jestem byłym pracownikiem owej firmy i ręczę że żaden z pracowników których znam nie napisałby takich bzdur. Otóż uważam że firma funkcjonuje tragicznie, wiecznie czegoś nie ma i o najpotrzebniejsze rzeczy nie można się doprosić, wiecznie osoby decyzyjne odsyłają z jakim kol wiek problemem do innych pracowników, wynagrodzenia z duuuuużym opóźnieniem to mało powiedziane!!! Ale nie tylko wynagrodzenie, bo wszystkie sprawy dotyczące pracownika są realizowane na szarym końcu!!!!!! Totalna masakra!!! Ludzie zastanówcie się przed podjęciem pracy W FIRMIE MOBICORP przecież nie jesteśmy (usunięte przez administratora)
anonim 2011-10-14 15:52:15
Dostałam dziś notę obciążeniową :)
he he,masakra,burdel w firmie za który obciążają ludzi!
Zostaw swoją opinię o MOBICORP SP Z O.O. - Działdowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOBICORP SP Z O.O.