Huccar

Poznań

Opinie o Huccar

gosc 2011-10-22 20:12:42
Przestrzegam i odradzam. uwaga na auta zastępcze. Nastawieni na wyciągnięcie kasy z ubezpieczani lub od klienta, więcej na: [usunięte przez moderatora]
BOSS 2012-01-14 16:48:48
A po co brałeś auto zastępcze [usunięte przez moderatora]jeden, decyzja o zwrocie kosztów należy do ubezpieczyciela, a więc pretensje do nich, podpisałeś dokument w dniu przyjęcia pojazdu zastępczego a tam wszysto było napisane, więc naucz się czytać głupcze...
były klient 2012-10-15 14:28:29
Widzę, że oszuści na całej linii. Mi podczas ostatniego przeglądu smutny Pan ze stacji kontroli, po tym jak poprosiłem o paragon, powiedział - \\\\\\\"a co żona Cię sprawdza?\\\\\\\". O paragon poprosiłem ponieważ usłyszałem okrągłą kwotę a z tego co się orientowałem przegląd miał być w innej cenie. Następnie nie wydał reszty mówiąc- \\\\\\\"nie wydam bo nie mam\\\\\\\". Fakt, było to może 2 zł ale pomnóżmy sobie te 2 zł razy liczbę przeglądanych samochodów i już się robi ładna sumka. Nie polecam!!!!!
Marek 2014-12-08 11:23:32
Odradzam naprawę tam auta. Szkoda, że tak długo ciągnął na tym rynku. Bo dawno powinni upaść ze swoimi praktykami. A ty jak chcesz pracować w Huccar to najpierw daj im do naprawy auto. Wtedy będziesz wiedział ile zarabiają to twojej niewolniczej pracy.
topik 2016-05-18 19:20:32
i bardzo dobrze, zawsze to jest wartość dodana do pracy
Zostaw swoją opinię o Huccar - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huccar