Leader Serivice

Katowice

Opinie o Leader Serivice

anonim 2011-09-14 15:25:12
Pracowałam w firmie Leader Service oddział Katowice przy wykładaniu/pakowaniu towaru w supermarkecie Tesco w Wodzisławiu Śląskim we wrześniu 2011r.. Płaca to 6zł brutto na godzinę. Po otrzymaniu umowy odechciało mi się dalszej współpracy z tą firmą. Okazuje się że podpisując tę umowę zobowiązuje się do zakupu koszulki firmowej Leader Service za 15zł oraz fartucha firmowego Leader Service za 25zł , w sumie 40zł. Brak stroju w miejscu wykonywania pracy jest równoznaczny z zapłatą kary w wysokości 20zł. Ponadto raz w miesiącu jest się zobowiązanym do podpisana rachunku w dniach od 11 do 18 dnia miesiąca w oddziale jednostki (rozumiem że w Katowicach), w przeciwnym razie kwota wypłaty będzie pomniejszona o 30%. Oczywiście po zakończeniu pracy kontakt z siedzibą niemożliwy - brak odpowiedzi na maile, nikt nie odbiera telefonu. Prócz tego w umowie straszą jeszcze karami w wysokości 1tys zł za zatrudnienie się w konkurencyjnej firmie do Leader oraz 5tys zł za kradzież. Reasumując nie polecam tej firmy, pracę zlecają ale po jej zakończeniu jakikolwiek kontakt graniczy z cudem.
Zostaw swoją opinię o Leader Serivice - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leader Serivice