Nosalowy Dwór Sp.jawna Gaczorek ,Grabowska

Zakopane

Opinie o Nosalowy Dwór Sp.jawna Gaczorek ,Grabowska

anonim 2011-09-14 14:59:59
Budowałem im hotel jako podwykonawca.Moja opinia -(usunięte przez administratora) naciągacze.
anonimek 2012-08-31 17:45:04
Wszystko się zgadza: oszuści, [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i naciągacze. Banda nadętych, niekompetentnych, nienażartych pasibrzuchów. Kręcenie pracownikami - praca bez umowy, albo naściemniana; przekroczenia czasu pracy, dokładanie wciąż kolejnych obowiązków, traktowanie pracowników jak psów. Beznadzieja. I nowy dyrektorek ze swoimi przydupasami - jeszcze gorzej niż było.(usunięte przez administratora)
katarzyna 2016-03-01 09:12:02
Firma nierzetelna . Na stanowiskach związanych z rekrutacją zatrudnia nieuków , którzy udają erudytów. Nie polecam tam pracować a nawet aplikować o pracę tracąc pieniądze na dojazdy. "Profesjonalizm" rodem spod budki z piwem odziany w garnitury i żakiety. Mieszanina kiczu z psudo biznesowym zadęciem.Nie polecam.
Zostaw swoją opinię o Nosalowy Dwór Sp.jawna Gaczorek ,Grabowska - Zakopane
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nosalowy Dwór Sp.jawna Gaczorek ,Grabowska