Nosalowy Dwór Sp.jawna Gaczorek ,Grabowska

Zakopane

Opinie o Nosalowy Dwór Sp.jawna Gaczorek ,Grabowska

anonim 2011-09-14 14:59
Budowałem im hotel jako podwykonawca.Moja opinia -(usunięte przez administratora) naciągacze.
anonimek 2012-08-31 17:45
Wszystko się zgadza: oszuści, [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i naciągacze. Banda nadętych, niekompetentnych, nienażartych pasibrzuchów. Kręcenie pracownikami - praca bez umowy, albo naściemniana; przekroczenia czasu pracy, dokładanie wciąż kolejnych obowiązków, traktowanie pracowników jak psów. Beznadzieja. I nowy dyrektorek ze swoimi przydupasami - jeszcze gorzej niż było.(usunięte przez administratora)
katarzyna 2016-03-01 09:12
Firma nierzetelna . Na stanowiskach związanych z rekrutacją zatrudnia nieuków , którzy udają erudytów. Nie polecam tam pracować a nawet aplikować o pracę tracąc pieniądze na dojazdy. "Profesjonalizm" rodem spod budki z piwem odziany w garnitury i żakiety. Mieszanina kiczu z psudo biznesowym zadęciem.Nie polecam.
abc 2017-01-29 11:10
Nie polecam. Dzika rywalizacja i wrzucanie na tzw. " falę " nowych, dobrze sobie radzących pracowników, celem eliminacji jako zagrożenia dla niedouczonych supervizorek. Dyrektor zamiast uciąć toleruje to i stawia na donoszenie zamiast na profesjonalizm nowo przyjętych pracowników. Supervisorki wiedzą o tym i wykorzystują to, czując się bezkarnie w podkładaniu "świń", co dochodzi do granic absurdu. Np. po wieczornym całkowitym uzupełnieniu magazynu , rano brakuje w nim towaru dla zmiany pokojówek, na nowe pytania odpowiadaja mylaco albo mówią żeby daną rzecz zostawić / np. stojące wózki z brudnymi naczyniami na korytarzu itp. / i one zadzwonią do odpowiedniego działu i przekażą po czym tego nie robią, tak że potem wina spada na inną osobę. Podczas kiedy same wchodzą przez pomyłkę gościom do pokoi, na nowego pracownika - kiedy mu się to zdarzy od razu idzie donos do kierowniczki z tekstem że "nowa zupełnie nie ogarnia pokoi" :)) masakra. Tworzy się klikę która utrzymuje się na stanowiskach poprzez donoszenie zmyślonych i nieprawdziwych faktów a eliminuje osoby z umiejętnościami. Jeśli ktoś lubi się szarpać i pozwoli sobie wejść na głowę to ta praca jest dla niego :)) W przeciągu 4 mies mają trzecią nowa pracownice na stanowisku które pełniłam. Ludzie odchodzą z powodu fatalnej atmosfery w pracy, wpisywania dyżurów-zabieranie dni wolnych bez jakiejkolwiek wcześniejszej informacji oraz braku szacunku do pracownika.
Zostaw swoją opinię o Nosalowy Dwór Sp.jawna Gaczorek ,Grabowska - Zakopane
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nosalowy Dwór Sp.jawna Gaczorek ,Grabowska