Stargum

Stargard Szczeciński

Opinie o Stargum

operator maszyn 2011-05-25 23:57:47
ogólnie nie polecam - [usunięte przez moderatora], zero awansów, zero podwyżek, zero premii, każą robic tylko więcej a jak nie to zabierają kase z wypłaty... [usunięte przez moderatora] maxymalny! przepisy BHP łamane na każdym kroku! Nie doceniają pracowników! Na starcie 1200 zł netto - praca na 3 zmiany o ile nie dostaniesz umowy zlecenie- stawka 6,25 zł netto/h, warunki pracy fatalne - syf i nieład! Związki rakotwórcze, pyły związków chemicznych... Praca mimo wszystko nie jest zaliczana do prac w warunkach szkodliwych...
iii 2011-08-18 20:43:39
jednym słowem: syf kila i mogila. Pracodawca traktuje pracownika jak niewolnika...duzo by o tym pisac.Warunki pracy-tragedia!!! o wszystko trzeba sie upominac, przepisy BHP lamane sa na kazdym kroku. nie polecam
lll 2014-07-10 12:12:59
hahah ładnie o was piszą a chciałam składać Cv.
czasowy niewolnik 2014-10-26 20:44:44
pracuje tam obecnie ale już nie długo
iii ma racje tera doszły kradzieże w Szatniach z którymi nic nie jest robione a rzeczy giną
OphiS 2014-11-27 08:40:02
Pracuję tam od pewnego czasu. Dużo napisano tu prawdy, ale i wkradło się nieco przekłamań.

"Praca mimo wszystko nie jest zaliczana do prac w warunkach szkodliwych" - totalna bzdura; jednym z elementów wypłaty jest tzw. dodatek szkodliwy;

"Pracodawca traktuje pracownika jak niewolnika...duzo by o tym pisac" - dużo? To może choć jeden, maleńki przykład? Autor posta najwyraźniej nie ma zielonego pojęcia o znaczeniu słowa "niewolnik";

Reszty nie będę komentował, bo raczej się zgadzam z pozostałymi zarzutami, łącznie ze wspomnianymi szatniowymi kradzieżami (jestem przekonany, że nie jest to domena wyłącznie "stargumowa").
ja 2015-10-13 14:16:04
Nie polecam. Ogólny bajzel, syf, mobbing. Praca w zapyleniu, hałasie nie do zniesienia, oparach różnych związków chemicznych - mimo to na skierowaniu jakie wystawiają zaznaczają "Brak czynników szkodliwych dla zdrowia". Główny prezes to człowiek pozbawiony jakiegokolwiek honoru, człowiek niesłowny, wykorzystuje pracowników na maxa nie dbając o nich nic. Szefowa wiecznie drąca się na pracowników, oczekująca cudów, "wszystko wiedząca", jej "rady" co do tego jak powinno się pracować prawie zawsze kończą się jakąś awarią. BHP w tym zakładzie znikome. Maszyny na których się pracuje w większości zaniedbane i niesprawne. Ten zakład przechodzi wszelkiej maści inspekcji tylko dlatego że właściciel ma znajomości. Omijajcie ten zakład szerokim łukiem jeśli życie i zdrowie jest wam miłe.
ala 2016-05-18 10:23:45
podjerzewam, ze nie sa, kazdy widzi pewne sprawy inaczej ale niestety mobbing bardzo czesto panuje w firmach nawet niektorzy nie wiedza z pod ta nazwa kryja sie niektore niemile sytuacje
Zostaw swoją opinię o Stargum - Stargard Szczeciński
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stargum