Komenda Miejska Policji w Sopocie

Sopot

Opinie o Komenda Miejska Policji w Sopocie

kuki36 2015-02-28 19:35:47
3 dni temu przechodzilem przez ulice Niepodleglosci oczywiscie nie na pasach.Podjechala do mnie policja samochodem z przeciwnego pasa ruchu wlaczajac koguty dopiero przy mnie.Nie stwarzalem zadnego zagrozenia wruchu poniewaz z jednej i z drugiej strony samochody mialy czerwone swiatlo.Policja czai sie na wysokosci tunelu przejscia pod monciakiem.Nie przyjalem mandatu poniewaz chce wyjasnic na co sa marnowane pieniadze ludzi.I wyjasnie to w sadzie.
kuki36 2015-02-28 19:40:54
Nastepnego dnia wracajac z pracy przechodzilem obok policjantow ktorzy czaili sie w tym samy miejscu.Zajrzalem do nich do samochodu i wyobrazcie sobie ze obydwaj byli tak zmeczeni praca ze przysypiali ale kierowca lewym okiem mnie zobaczyl i tak szybko ruszyli z tego miejsca ze nawet sobie nie wyobrazacie.
kuki36 2015-02-28 19:45:47
Wiem ze nie wolno przechodzic w miejscu ktore nie jest do tego wyznaczone no ale nawet najlepszym sie zdaza.Duzo razy widzialem ze ludzi przebiegajacych przez ta ulice policjanci puszczali takze bede prosil o nagrania z monitoringu.
kuki36 2015-02-28 19:54:25
Prosze Was zebyscie zaczeli tez wyrazac swoje zdanie na ten temat bo na pewno macie jakies watpliwosci co do pracy policji w Sopocie
Sam 2016-04-21 18:19:16
Żeby pracować w Komenda Miejska Policji w Sopocie to trzeba mieć jakąś szkołę, albo policyjne przeszkolenie, generalnie zastanawiam się czy można tak z ulicy się zgłosić czy raczej nie biorą chociaż do biurowej
Zostaw swoją opinię o Komenda Miejska Policji w Sopocie - Sopot
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komenda Miejska Policji w Sopocie