Opinie o Call Center Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Call Center Poland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Call Center Poland o rekrutacji.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Poland w Warszawa

Ile numerów wykręca się w ciągu 1 H??jakie produkty sprzedajecie ?? Jakie są normy dniowe/ miesięczne

@Coca

Hej, a jak to się przekłada na zarobki? Próbuje znaleźć info ile płacą aktualnie, ale chyba nikt w tym roku nic nie pisał o stawce. W ogóle tempo tych telefonów mega szybkie, a da się normalnie wyłączyć te połaczenia żeby mieć przerwę, czy z tym ciężko

Mira Nowy wpis

Ciągle jeszcze się zastanawiam nad aplikowaniem do pracy jako konsultantka ds. obsługi klienta, przyciągnęło mnie to, że obiecuja pracę hybrydową w ogłoszeniu. Ile dni w domu można pracować w ogóle i czy to dla każdego, niezależnie od ogłoszenia?

Najlepszy pracownik który był Nowy wpis

Firma nie uważa swoich pracowników za ludzi, a za rabów, zróbcie milion rzeczy na 1 minutę, tak było, a tym bardziej za minimalną stawkę. Nie polecam!!!

@Zainteresowany

Połączenie wskakuje co 19 sekund.

Coca
@Kola

Nie kłam bo co 15 sekund wskakuje nowe. A z jednym klientem rozmawiasz przez minutę. Więc nie zdążysz skończyć a już masz następne. Po chwili nagle masz konfę z 10 osobami i nie wiesz co mówić xD

Weronika Nowy wpis

Nie polecam!! (usunięte przez administratora) ludzi, nie wypłacają pieniędzy nie potrafią odpisać na maile a (usunięte przez administratora). Bardzo dużo osób zostało przez was (usunięte przez administratora) mam nadzieję, że jak najszybciej poniesiecie tego konsekwencje!!

Telemarketer

Sprawdzenie podstawowych głupot; głos, dykcja, coś napisać w Wordzie, pytanie o dyspozycję czasową itp. Przyjmują każdego, no chyba że ktoś jest kompletnym debilem nieumiejącym pisać i czytać..

Generalnie nie należy wychodzić przed szereg i pokazywać że jest się inteligentnym. Awansu w ten sposób się nie uzyska, natomiast mogą wtedy wysłać na jakiś bardzo trudny projekt, gdzie trzeba się dużo uczyć, oczywiście za tą samą stawkę co reszta.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Kasiaa

Czy może ktoś się wypowiedzieć jak na chwilę obecną wygląda kwestia z wypłacaniem wynagrodzenia? Czy wszystko jest ok i na czas? Rozpoczęłam pracę od niedawna w tej firmie i jak poczytałam te opinię to zaczynam się obawiać..

@Kasiaa

Ej to daj znać jak dostaniesz pierwszą wypłatę bo sam jestem ciekaw jak to wyjdzie :D Kiedy jest płatność?

@Roman

Ile trwała rekrutacja do nich?

Basia
@Kasiaa

(usunięte przez administratora)kasa jest wypłacana w terminie czasem jeden dzień opóźnienia co do tego jest ok, ale 13zł godzina to jakiś żart... Najmniejsza stawka jaką widziałam.

@Basia

13 podstawy? To nie jest mniej niż minimalna nawet? I co, jakieś prowizje do tego dochodzą?

Xxx
@Kasiaa

Częste spóźnienia i trzeba się upominać... wypłatę z mają otrzymałem dopiero teraz i dodatkowo jeszcze z nieprawidłową kwotą

@Xxx

O ile zaniżyli? :/

@Kasiaa

Daj sobie spokój. Co chwilę nowe szkolenia za które nikt nie płaci, zmieniają ci pracę co kilka tygodni lub nawet codziennie, jak nie wyrabiasz lidów idziesz po 3 godz do domu, są dni że pracy nie ma, też siedzisz i czekasz. Tam się nie da zarobić więcej niż 400zł. I jeszcze cię zwolnią jak przyjmą nowych.

Coca
@Kola

Zmieniają pracę? Czyli że wysyłają do innej firmy? Coraz ciekawsze rzeczy wypisujesz. Konkurencja nie śpi, pozdrowienia ;)

@Coca

Czyli jednoznacznie to podważasz? Skoro jesteś w temacie to jest szansa, żeby szerzej się do tego odnieść? Czemu tamto stwierdzenie miałoby być nieprawdziwe?

Nowy pracownik

Może ja się wypowiem w skrócie Już kilka razy zastanawiałam się nad podjęciem pracy tutaj, przechodziłam rozmowy za każdym razem pozytywnie byli zainteresowani praca ze mną ale rezygnowałam po czytaniu opini. W końcu spróbowałam i zauważyłam wielka zmianę, rozmowy rekrutacyjne przeprowadzane w inny sposób ( na +) sprzęt firmowy dostarczony przed rozpoczęciem szkolenia, wcześniej miał być dostarczony w trakcie lub po. Podpisałam umowę i stawka nie wynosi 13 zł jak ktoś poniżej pisał, otrzymałam sprzęt, jestem w ciągłym kontakcie z osobami odpowiedzialnym za rekrutacje i szkolenia i są bardzo pomocni. Od poniedziałku zaczynam szkolenie i z chęcią opisze czy wszystko jest w porządku Ale mam wrażenie ze firma zmieniła podejście i szukają już pracowników na stałe dlatego wkładają w to więcej zaangażowania I nie wydaje mi się ze wysyłają sprzęt opłacają kuriera tracą czas i pieniądze po to by po szkoleniu zakończyć współpracę

@Nowy pracownik

A tak z ciekawości jaki był odstęp czasu pomiędzy tym rozmowami? I widzisz, piszesz że inna stawka, nie ma szans żeby jednak ją zdradzić?

@Magdalena

Co kilka sekund. Nawet siku porządnie nie zrobisz bo ci odejmą czas z wypłaty. Albo przyjdzie szef i cię upomina że za duże przerwy są. A od wypłaty i tak odliczą. Tego w umowie nie ma.

Natalia

Jak dla mnie to (usunięte przez administratora) Przeszłam 2 etapy rozmowy rekrutacyjnej, zapowiadało się naprawdę obiecująco… Mówili że „jutro” dostanę info o kiedy szkolenie i tak minęły już prawie 2 miesiące :) Pisałam, dzwoniłam, pytałam - 0 odpowiedzi. Ale za to codziennie nowe ogłoszenia na olx z ofertą pracy. Gdyby nie rodo podałabym ich o wyłudzenie danych osobowych. Serdecznie nie polecam tej firmy, 0 profesjonalizmu.

Iza
@Natalia

Opowiesz jak wyglądały te dwa etapy rekrutacyjne? Słabo że to tak wygląda, że nie dostałaś odpowiedzi :(

jolo

Odbyłem niedawno rozmowę telefoniczną na stanowisko Telefoniczny doradca klienta. Około 20 minut słuchania jaka ta firma jest wspaniała, z kim to nie współpracuje na całym świecie... Brak zainteresowania moją osobą, doświadczeniem czy czymkolwiek. Ciągły monolog, wtrącanie dziwnych rzeczy. Reasumując: umowa zlecenie, 20 zł brutto, jakieś premie. Uważam, że ktoś z działu HR powinien taką rozmowę przeprowadzać. Nie mam ochoty już współpracować z firmą, która tak się zaprezentowała.

Iza
@jolo

O co chodzi z wtrącaniem dziwnych rzeczy podczas rozmowy telefonicznej o pracę ? Jakie te dziwne rzeczy ?

Lemoniada

Hej, jaka jest obecnie stawka brutto na słuchawce w tej firmie!

Xdx
@Lemoniada

19 zł brutto

@Xdx

To nie za wiele. Do tego dochodzą premie za zrobione targety, czy tylko goła wypłata?

Jaga

Premie dla wytrwałych

@Jaga

Premie są zawsze dla wytrwałych i pracowitych. To żadna nowość. Ile tej premii się wyciągnie? Podasz jakieś kwoty?

Lols

Kilkaset zł. 200-500 zł

V

Dramat. Oszustwa, sprzeczne informacje, zrzucanie odpowiedzialności na szefów którzy mają Cię w..... Rozmowa rekrutacyjna i pierwsze wrazenia obiecujące. Kompletnie odwrotnie jak już się pracuje, nic się nie zgadza. Wieczny krzyk o ilość i wyniki plus usuwanie leadow według ciągle zmiennego widzimisię. Nie polecam, nasłuchasz się wrzasków od klientów, a później dostanieszpretensje w podziękowaniu za pracę....

@V

To, że jest nacisk na wyniki to nic dziwnego, bo tak jest wszędzie. A wiadomo, że jeszcze można trafić na trudnego klienta. Jaką umowę zaproponowali ci podczas rekrutacji? Bo szukam czegoś z normalnym kontraktem, a nie zleceniem.

Jaga
@Maciej

Na początek dla wszystkich jest zlecenie.

@Jaga

Długo to zlecenie? Na okresie próbnym? Tak ze trzy miesiące, a potem można starać się o stałą umowe?

praca

Tak.

Miki

Czy ktoś pracuje zdalnie? Widziałam ogłoszenie tej firmy do pracy zdalnej.Jak to wygląda?Jak zarobki? Trzeba coś sprzedawać?

Ona

Wykorzystują ludzi, wystarczy dwa dni mieć słabsze a od razu zwalniają. 0 szkoleń. Ciągle o coś pretensje i zabierają zarabiona kasę na poczet kar za jakość połączeń mimo że dzwoni się zgodnie ze skryptem.

Jakub
@Ona

Wybacz, ale za gorszą rozmowę zabierają kasę? W jakiej to wysokości? Jest to zgodne w ogóle z prawem..? Nie wiem, czy to są dobre kary, ile miesięcznie mogą uciąć za to ?

man of the day

nie idżcie do tej firmy totalny wyzysk

Propozycja
@man of the day

Witam man of the day. Jeśli ma Pan praktykę w kontakcie z klientem zapraszam do współpracy. Zapewniam zajęcie spokojne, elastyczne godziny pracy i pełne wsparcie. Kontakt tel 514463209. Pozdrawiam. Daniel.

Norbert

@byłapracownica Trudno zrozumieć taki wpis bo firma jest dobrym pracodawcą choć z pewnością wymagającym, może tu tkwi problem?

byłapracownica

ccp to najgorsza porażka w moim życiu, ktoś napisał, że liderzy są pomocni i życzliwi. Przez trzy lata pracy tam nie potrafię wymienić chociaż jednego miłego szefa lub lidera. oni byli mili jak pracowali na słuchawkach ale jak już dostali się stołek wyżej to już zapomnieli co to jest być miłym

Fatalne zarządzanie, pomimo starań liderów, wszechobecna dezorganizacja. Kontakt w PILNEJ sprawie z koordynatorem projektu (panem S.........) ciągnął się dniami/tygodniami, bez efektów. Odczytywanie i nieodpisywanie na wiadomości- norma. Niepoważne traktowanie pracowników również. Stanowczo odradzam mimo, że na początku wydaje się obiecująco i miło.

Roman

Piszesz o negatywnych aspektach pracy i atmosferze panującej w firmie. Może jednak znajdą się też jakieś plusy? Jak oceniasz wynagrodzenie, było adekwatne do ilości pracy? Czekam na Twoją odpowiedź.

Hanna

Bardzo dobra firma, mająca odpowiednia pozycję w branży więc nie pozostaje nic innego jak polecić pracę w firmie.

Książę

Jak najdalej trzymajcie się od tej firmy. Zatrudniają na umowę śmieciową, każą tyrać ponad 8 godzin dziennie tyrać a pensje minimalne. Jednym słowem (usunięte przez administratora) i wyzyskiwacze.

Żenada

Nie polecam dzialu Wizz Air. Czlowiek pracuje 8h, jeden dzien ma slabszy (gdzie wczesniej robil ponad norme) i akceptują ci w systemie tylko 6h pomimo, ze w pracy siedzialas 8... żałosne!

Pamela

Pracowałam tam krótko na researchu. Było nieźle. Biuro w dobrym standardzie, praca niezbyt stresująca(ale też bardzo nudna i nierozwijająca), płaca marna(ale system premiowy przyzwoity). Polecam studentom i albo osobom, które potrzebują czegoś na szybko. Lubię atmosferę w Call Center Poland za: Brak stresujących sytuacji

@Pamela

Napiszesz na czym polegała praca na researchu, zaciekawiło mnie to, i czy cały czas szukają ludzi do tego projektu?

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Call Center Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Call Center Poland?

Kandydaci do pracy w Call Center Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Call Center Poland