Opinie o Akodo Security w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Akodo Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Akodo Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akodo Security w Warszawa

Znalazłem ogłoszenie, że osoby zainteresowane stanowiskiem Przedstawiciela Handlowego - Region Warszawa proszone są o kontakt z firmą więc zamierzam tak właśnie zrobić. Wpadłem zapytać na co należy się przygotować w związku z rekrutacją, ile etapów i czy są jakieś ewentualne zadania przygotowane dla kandydatów?

Szukam dla siebie pracy. Tam widziałem, że szukają osoby na posadę pracownika ochrony fizycznej. No ale poza samym anonsem nie ma info np. o warunkach. Chce, aby ktoś i tu odpisał, jaką umowę dają, czy zarabia się za godzinę, czy jest jedna stała pensja miesięczna? Wgl interesuje mnie, czy możliwe jest miesięcznie zarobić 4000 zł netto.

Jaki jest wkład kierownictwa Akodo Security w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Akodo Security Nowy wpis

Koordynatorzy mają dobry kontakt z pracownikami i starają się utrzymać dobre relacje między pracownikami.

...

Gdy zrezygnujesz z pracy Akodo przed czasem zawartym w umowie potrącają z wypłaty za ubranie nawet nie informując że potrącą za to .

Antoni
@...

Poważnie? Dużo biorą za to?

...
@Antoni

Tak sporo biora bo aż 315,20 złotych brutto nie informując o tym tylko normalnie zabierają

Barbara
@...

tylko to ubranie już ci na własność zostaje tak? co konkretnie w nie wchodzi i tak ogólnie to przy dłuższej współpracy jak często je zmieniają na nowe? i co ze starym robią?

@...

Wszyscy są informowani o zasadach rozliczania odzieży służbowej. Zakładam, że Pan również był poinformowany a jeśli nie to musiało dojść do przeoczenia za co przepraszamy.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Akodo Security? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Tito

Czy na chwilę obecną może nie poszukują pracownikow

Wiesław

Beznadziejna firma. 1 firma daje ogłoszenie dzwonie dowiaduje sie że mają obiekty jakie mnie interesują i umawiam sie na spotkanie 2 w biurze/domu nikt nic nie wie że ktoś był umówiony ( świetna komunikacja w firmie) 3 na miejscu okazuje się że mają obiekt ale inny i tylko na weekendy STRATA CZASU

Barbara
@Wiesław

A wcześniej umowy żadnej podpisywanej nie było? Kiedy to się robi?

@Wiesław

Przykro nam, że zawiodła komunikacja. Wyjaśnimy tę sprawę i poprawimy jakość obsługi rekrutacji.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Akodo Security?

Mietek

Na niedoprane ciuchy po dziadku, krzesło w rozpadającej sie cieciówie i jedną kurtke zimową na 3 osoby na obiekcie.

Akodo
@Mietek

Dziwne, ponieważ ubrania kupowane są nowe wg rozmiarów podanych przez nowego pracownika. Mietek, proszę o informację kiedy miał miejsce Twój przypadek?

Konboz

Bardzo dobra i solidna firma wynagrodzenia na czas. Uczciwe podejście do pracownika dbają i doceniaja pracowników.

Olga
@Konboz

Super słowa o firmie, tutaj to rzadkość, powiedz więcej o tym docenianiu, bo lakonicznie napisałeś. Podaj jakieś konkrety jak premie czy benefity jakieś.

Gdzie pytać o miejsca pracy?

Tito

Czy obecnie prowada państwo rekrutacje byłbym zainteresowany praca na terenie warszawy

Stanislaw

Ogólnie jestem zadowolony. Pieniądze są na czas, kontrolni jak potrzeba cis wyjaśnić to załatwią szybko sprawę.

Ryszard

Firma zdobyła opinię dobrego pracodawcy a to znaczy, że ludzie nie zmieniają pracy i nie ma potrzeb zatrudniania nowych.

Akodo Security

Witam, obecnie nie prowadzimy żadnych rekrutacji.

Jogi

Skoro nie ma powodu do narzekania to i nie ma specjalnie chętnych żeby tu zostawiać opinie, polecam firmę!!!

Jakie narzędzia pracy zapewnia Akodo Security? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Akodo Security

Zapraszamy do kontaktu biurem Akodo Security.

Witek

Koledzy ocroniarze ! Czy wy nie wiecie ,że zgodnie z obowiazującym rozp.min.pracy z 1996 roku na jedną osobę wymagana jest dyżurka min. 8 m2 a na dwie 15 m2 ?! Do tego osobno szatnia oraz pomioeszczenie socjalne !!! Dlaczego dajecie sie traktować jak zwięta z hodowli przemysłowej trzymane w kojcach ?! Jest inspekcja pracy i sądy pracy-za takie warunki należy się finansowe zadośćuczynienie ! Dlaczego zgadzacie się na "umowy o dzieło" czy stawki "na zlecone" poniżej minimalnej obowiazujacej stawkui ? Czy wiecie ,że w takim zatrudnieniu nie wolno was kontrolować , ani wydawać polecen ? ! Nie musicie byc nawet fizycznie obecni-jedyny wymóg to niedopuszczenie do kradzieży czy zniszczenia chronionego mienia , ale jesteście ubezpieczeni od skutków takich nastepstw , bo każda firma ochroniarska jes ubezpieczona. Czy polacy w wiekszości to stado (usunięte przez administratora) bez godnosci i rozumu !!!

Agent z mosadu

Akodo przejeło bulwary wiśane współczuję tym co tam siedzą naszczęście nie robie w tej śmiesznej firmie dali chłopaką po 7 zł młody nie przeszkolony i dziadek budkę mają metr na metr ale to nie ważne takie obiekty się zazwyczaj się obstawia kwalifikowanymi i większą ilością załogi chłopaką puścili worek piachu z mostu na dach budki aż im dach wygieło ludzie nie przygotowani a tam dużo lata ćpunów i nawalonych kolesi którzy szukają dymu szkoda tych ludzi co tam siedzą nie dawajcie się to nie jest robota dla osób nieposiadających żadnej wiedzy o ochronie tam muszą być osoby doświadczone i sprawne fizycznie to nie jest żadna cieciówka do walenia w kulki tylko obiekt prewencyjny powodzenia koledzy :)

@Agent z mosadu

Ochrona nie była tam zatrudniona do szarpania się z awanturnikami tylko do obserwacji i współpracy ze służbami miejskimi. Pozdrawiam

AS

Wpis nie dotyczy firmy Akodo Security. Firma istnieje od 2013 roku i nie jest związana z firmą Akodo Sp. z o.o.

Warts
@AS

Taką ciemnote wciskajcie komis, kto nie ma pojęcia o wasiaku i spółce... To ta sama firma, pod innym szyldem. (usunięte przez administratora) Ciekawe za ile się zawina jak poprzednia i zostawią ludzi na lodzie.

@Warts

Myli się Pan, że to ta sama firma. Firma Akodo Security sp. z o.o. nie ma nic wspólnego ze starym zarządem Akodo. Firma działa i się rozwija, także nie ma obawy, że się "zawinie". Pracownicy, którzy mają chęci do pracy i wykazują zainteresowanie pracują z nami od lat i jeśli byliby niezadowoleni lub obawiali się czegokolwiek ze strony Akodo Security pewnie szukaliby innej firmy.

AS

Wypłaty są wypłacane na czas. Przy zatrudnieniu pracownik podaje swoje rozmiary i następnie kupowana jest nowa odzież, która po obszyciu trafia do nowego pracownika. Wymiana odzieży uzależniona jest od rodzaju obiektu i stopnia zużycia. Stróżówki na budowach nie są duże ale wystarczające żeby można było zjeść, napić się czegoś ciepłego i rozpisać w książce zdarzenia z dyżuru. Po zakończeniu budowy, stróżówki w złym stanie są remontowane, żeby na kolejnej budowie pracownicy mogli w normalnych warunkach wykonywać swoją pracę. Koordynatorzy mają stały kontakt z pracownikami ochrony, którzy w zależności od potrzeb służą pomocą i rozwiązują sprawy bieżące.

@Apollo rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w Akodo Security. Co możesz doradzić osobom, które zastanawiają się nad przesłaniem do firmy swojego CV? Co wyróżnia tego pracodawcę na tle innych firm z branży?

Zostaw merytoryczną opinię o Akodo Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Akodo Security?

Zobacz opinie na temat firmy Akodo Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akodo Security?

Akodo Security
2.5/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Modlińska 73
    05-135 Warszawa